Gwiazdy

    Gwiazdy

    "Hotel Paradise", mimo tytułowej rajskości, najeżony jest mniej i bardziej spodziewanymi zwrotami akcji. Do tych drugich zaliczyć można przeparowanie, otwierające 31. odcinek 4. sezonu serii. Do pierwszych - bolesne zadanie, jakie Klaudia el Dursi wyznaczyła mieszkańcom hotelu.

    Anna Karczmarczyk - doskonale znana widzom z serialu "Zakochani po uszy" - niedawno została mamą. W rozmowie z Karoliną Kalatzi, dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl powróciła wspomnieniami do czasów ciąży. Aktorka odniosła się również do hejtu i kobiecego ciała.

    Robert Lewandowski postanowił spróbować swoich sił w branży gastronomicznej i otworzył restaurację w Warszawie. To doskonała wiadomość dla fanów znanego piłkarza, ale także dla wszystkich miłośników dobrej kuchni. W Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przyjrzał się karcie dań, która czeka na odwiedzających lokal gości.

    Anja Rubik zagrała w teledysku do piosenki "Szafir", wywołując tym samym niemałe poruszenie wśród internautów. Modelka wcieliła się w rolę zmysłowej syreny, która uwodzi wokalistę nieszablonową urodą.