Gwiazdy

    Gwiazdy

    Marcin Prokop słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię wielu osób. Razem z Dorotą Wellman od ponad 13 lat tworzy zgrany telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN. Widzowie chętnie śledzą ich poczynania na antenie, ale z zaciekawieniem przyglądają się także profilom swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Tym razem para prowadzących zaskoczyła ich zabawnym zdjęciem w oknie.

    Karol i Laura, uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali parą, choć eksperci dobrali im innych partnerów. Początkowo starali się unikać rozgłosu i nie chcieli publicznie opowiadać o łączącym ich uczuciu, ale obecnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Ostatnio Karol pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną, przy okazji zdradzając, że mija dokładnie rok odkąd, za sprawą programu, jego życie całkowicie się zmieniło.

    Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powrócą nowe odcinki show. 13. edycja zapowiada się o tyle ciekawie, że w jury zasiądzie nie tylko nowy juror, ale także zmienił się skład prowadzących. Małgorzata Foremniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim opowiedziała o roli jurorki.

    Majka Jeżowska sławę zdobyła dzięki piosenkom dla najmłodszych. W tym roku gwiazda będzie miała szansę zaśpiewać szczególnie ważnej słuchaczce, czyli swojej przyszłej wnuczce. Radosną nowinę artystka ogłosiła podczas występu na sopockiej scenie. O przygotowaniach do nowej, życiowej roli i kolejnych celach zawodowych opowiedziała w Dzień Dobry TVN.