Gwiazdy

  Gwiazdy

  Maja Włoszczowska poinformowała, że padła ofiarą kradzieży. Medalistka olimpijska w kolarstwie górskim opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym zaapelowała o pomoc. Okazało się, że straciła cenne trzy rowery. Funkcjonariuszom policji udało się odzyskać skradziony sprzęt.

  Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w nim, jak wygląda ich życie i jak odbierają otaczającą ich rzeczywistość. Daria, uczestniczka, nie ma wątpliwości, że show ma wyjątkową misję.

  Postać księżnej Diany od lat fascynuje filmowców. Już za chwilę na ekrany kin wchodzi kolejny obraz opowiadający o Królowej Ludzkich Serc. Film "Spencer" opowiada o jednym weekendzie z życia księżnej, kiedy ta postanawia opuścić księcia Karola. W roli głównej wystąpiła Kristen Stewart.

  W najbliższym odcinku programu "Projekt Lady" widzowie mogą spodziewać się ogromnych metamorfoz uczestniczek. Jedną z najbardziej efektownych jest przemiana pochodzącej ze Szczecina, 22-letniej Wiktorii Nowakowskiej. Czy zmiana wizerunku pomoże charakternej dziewczynie w dojściu do finału?

  Cristiano Ronaldo odniósł wielki sukces zawodowy i miłosny. Jest ojcem czwórki dzieci i za pośrednictwem mediów poinformował, że jego rodzina jeszcze się powiększy. Fanów piłkarza wprawiła w osłupienie wiadomość, że sportowiec, spodziewa się bliźniąt. Z całego świata napływają tysiące gratulacji.