Gwiazdy

    Gwiazdy

    Weronika Książkiewicz, dzięki występom w "Furiozie" i "Powrocie do tamtych dni", zerwała z wizerunkiem aktorki wyspecjalizowanej w komediach romantycznych. Przy okazji promocji filmów udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom". Zdradziła w nim, o czym marzyła jako mała dziewczynka i jak wyglądało jej dzieciństwo.

    To bardzo radosny czas w życiu Gromeego i jego żony Sary Chmiel. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Dopiero teraz pochwalili się zdjęciem, na którym wokalistka ma już widocznie zaokrąglony brzuszek.

    Trwa Puchar Świata w skokach narciarskich. Gospodarz Dzień Dobry sam postanowił "spróbować" swoich sił w tej dyscyplinie sportowej i za pośrednictwem Facebooka zwrócił się do Kamila Stocha. - Brawo Marcin! - komentują internauci.

    Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji prowadzący Dzień Dobry TVN przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników programu. W polskich domach już niebawem będzie mogła zabrzmieć wykonywana przez nich melodyjna kolęda autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej. Jak prezenterzy wspominają pracę nad świątecznym projektem?