Gwiazdy

    Gwiazdy

    Alex Kain i jego piosenka "Święta i prezenty" przypadną do gustu szczególnie tym, którzy lubią cieszyć się duchem świąt w nowoczesny sposób. Hip-hopowa pastorałka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Tym bardziej że muzyk ma pokaźne grono odbiorców na Tik Toku, którym prezentuje swoją twórczość.

    Ceremonia wręczenia Oscarów co roku gwarantuje niepowtarzalne emocje wszystkim miłośnikom sztuki filmowej. Złote statuetki przyznawane przez Amerykańską Akademię Filmową stanowią cenne wyróżnienie dla twórców z całego świata. 21 grudnia br. ogłoszono tak zwaną krótką listę tytułów, które będą miały szansę na nominację w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Zabrakło na niej polskiego filmu "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego, pojawił się jednak inny polski kandydat.

    Godna podziwu szczerość i odwaga w wyrażaniu poglądów to cechy, dzięki którym Marianna Schreiber regularnie skupia na sobie uwagę wielu osób. Żona ministra PiS potrafi otwarcie mówić o trudnych czy kontrowersyjnych sprawach. Najlepszym tego dowodem jest post opisujący realia świąt w rodzinach polityków, który opublikowała ostatnio w sieci. Temat kultywowania bożonarodzeniowej tradycji w gronie najbliższych poruszyła także w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

    W życiu Jolanty Ogar-Hill ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu utalentowana sportsmenka zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Teraz ma szansę odkrywać uroki macierzyństwa. Żeglarka i jej żona Esperanza Hill przywitały na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się w szpitalu na Majorce i nosi niezwykle oryginalne imiona.