Gwiazdy

  Gwiazdy

  Już ostatnie godziny dzielą nas od uroczystych wigilijnych kolacji. W wielu domach trwa w najlepsze przedświąteczna gorączka, która jak się okazało - nikogo nie oszczędza. Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opisuje, co musiała zrobić, by ze wszystkim zdążyć. 

  Wigilia już za parę godzin, a wy wciąż w proszku? Ciasto dopiero w piekarniku, okna nie umyte, a prezenty czekają, aby ktoś je zapakował. Świąteczne obowiązki potrafią doprowadzić nas do białej gorączki. Co robić, aby nie zwariować? Swoimi sposobami podzieliła się Sonia Bohosiewicz.

  "Nie dawano jej wielkich szans na przeżycie". Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna od wielu tygodni bardzo angażują się w pomoc uchodźcom na polsko-białoruskiej granicy. Aktor opowiedział o wigilijnym cudzie.

  Agatę Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska mają przed sobą wyjątkowo ekscytujący czas. Finalistki szóstej edycji "Projektu Lady" już w niedzielę 26 grudnia dowiedzą się, kto skończy z tytułem Damy, a kto będzie zmuszony oddać perły.

  Małgosia Rozenek-Majdan w programie "Projekt Lady" stara sie być opoką dla dziewczyn, które chcą zmienić swoje życie. Przyszłe damy, które biorą udział w projekcie mają za sobą wiele trudnych przeżyć; alkohol i imprezy to dla wielu z nich ucieczka przez codziennością. Karolina Kalatzi z serwisu dzieńdobry.tvn.pl zapytała gwiazdę czy odnajduję w tych dziewczynach siebie z młodzieńczych lat. 

  Mariusz Szczygieł niejednokrotnie udowadniał, że jest wyjątkowo wrażliwym człowiekiem. Zresztą, idealnym dowodem na to jest jego książka "Nie ma", która pomogła wielu osobom w przeżyciu żałoby. Tym razem pisarz opowiedział o historii wyjątkowej suczki, która podróżuje ze swoim panem taksówkarzem.