Gwiazdy

    Gwiazdy

    Nicole Akonchong to jedna z trzech finalistek 10. edycji programu "Top Model". Swoich sił w modelingu próbowała już jako 15-latka, ale kiedy zaczęła poważnie myśleć o karierze modelki, zdecydowała się przeprowadzić z Włoch do Polski. Wszystko wskakuje na to, że jej marzenie się spełnia. Okazuje się, że Nicole po show TVN znalazła miłość. Kim jest jej partner?

    Ewa Farna podczas sesji zdjęciowej ubrała się w elegancki garnitur. Jednak strój zdecydowanie nie był dopasowany do figury ciężarnej kobiety, a przecież wokalistka ma już duży, zaokrąglony brzuch. Pokazała, co udało jej się ukryć pod marynarką. Fani są pod wrażeniem jej dystansu do samej siebie i poczucia humoru.

    Ola Żebrowska po raz kolejny zrobiła spore zamieszanie w sieci. Po raz kolejny skradła uwagę internautów, tym razem publikując zdjęcie, na którym widzimy ją zupełnie nago. Internauci na ten widok nie kryją zachwytu.

    Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.