Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dagmara Kaźmierska ma za sobą wyjątkowo trudne przeżycie, które do dzisiaj przysparza jej wielu problemów ze zdrowiem. Dwa lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Po szeregu operacji, ciągle dochodzi do siebie. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, "Królowa życia" opowiedziała o przebiegu leczenia. - Są momenty, że czuję się wybrakowana. Nie będę kozaczyć, że jest okej - mówiła.

  Wojciech Karolak, uznawany za jednego z gigantów polskiego jazzu, zmarł w wieku 82 lat. Był wybitnym kompozytorem, pianistą i saksofonistą. Prywatnie - mąż Marii Czubaszek. O jego śmierci poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Hirek Wrona. Zmarłego muzyka wzruszającym wpisem pożegnała aktorka Maja Bohosiewicz.

  Anna Samusionek 24 czerwca obchodzi 50. urodziny. Aktorka wyznała jednak, że znaczenie ważniejsza jest dla niej rocznica wydarzenia, które odmieniło jej życie. Dokładnie 20 lat temu gwiazda przyjęła chrzest. W sieci pochwaliła się nagraniem i wyznała: Nie była to łatwa droga, ale dziś nie mam wątpliwości, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.

  Piotr Kraśko jest szczęśliwym tatą trójki dzieci. Niejednokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Rzadko kiedy jednak wspominał swojego zmarłego przed dwoma laty ojca, Tadeusza Kraśkę, który także był dziennikarzem. O łączącej ich relacji opowiedział w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Piotr Kraśko wcale nie wiązał swej przyszłości z mediami.

  Lato rozpieszcza sezonowymi owocami. W tym czasie na naszych talerzach lądują maliny, truskawki, borówki czy bardziej egzotyczne mango oraz melony. Co z poziomkami? Małe, słodkie i lokalne owoce są nie tylko pyszną przekąską, ale i skarbnicą witamin oraz substancji odżywczych. O ich istnieniu przypomniała nam niedawno Maja Bohosiewicz.

  Natalia Kukulska od lat udowadnia, że dobrze przygotowana płyta to nie tylko świetny wokal, ale również zabawa wizerunkiem. - Moda z muzyką ma wiele wspólnego – mówi artystka i zabiera nas w estetyczną podróż. Nieco pod włos, ale udaje nam się porozmawiać o jej najnowszych projektach.