Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  "Gogglebox. Przed telewizorem" wraca na ekrany, a wraz z nim, dobrze znani widzom uczestnicy telewizyjnego show. Już po raz 14. zajrzymy do mieszkań naszych gwiazd, by sprawdzić, co ich bawi i kręci. Nowy sezon programu zapewni nie tylko ogrom emocji, ale także porządną dawkę śmiechu. Mariusz Kozak w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradził, czego możemy spodziewać się po nadchodzących odcinkach programu.

  Piotr Stramowski nie kryje ekscytacji nad kreacją swojej postaci w serialu "Tajemnica zawodowa". Rola detektywa stała się mu bardzo bliska i pozwoliła na pracę nad warsztatem aktorskim. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział nam nie tylko o granym przez siebie bohaterze, ale także o niezwykłej roli Magdaleny Różczki, która - jego zdaniem - pokazała na ekranie obraz silnej kobiety.

  Utwór "Drzewa" to drugi singiel promujący album "Astronomia poety. Baczyński" Meli Koteluk i zespołu Kwadrofonik, który ukazał się 24 lipca 2020 roku z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Ponad pół roku później artyści zaprezentowali klip do piosenki zrealizowany w wyjątkowych sceneriach Puszczy Karpackiej. Oprócz niesamowitych walorów muzycznych i wizualnych, twórcy mają do przekazania ważny komunikat.

  24 lutego 1981 roku Pałac Buckingham ogłosił zaręczyny księcia Karola z Dianą Spencer, choć do zdarzenia doszło kilkanaście dni wcześniej. Zwyczajowo takie informacje przekazywane są z opóźnieniem i jest to jedna z wielu tradycji, których przestrzega rodzina królewska. Co wiemy o oświadczynach księcia Karola? I dlaczego zdarzenie to, nawet po tylu latach, obrasta całą masą spekulacji?

  Tiger Woods, jeden z największych i najsłynniejszych golfistów w historii, miał poważny wpadek samochodowy. Auto, które prowadził, z dużą prędkością wypadło z drogi na granicy miejscowości Rolling Hills Estates i Rancho Palos Verdes koło Los Angeles. Sportowiec ma połamane obie nogi.