Gwiazdy

    Gwiazdy

    Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a owocami ich miłości jest dwójka dzieci. Małżeństwo właśnie odbyło sentymentalną podróż do miejsca, w którym zatańczyli pierwszy taniec. Uczestniczka programu w mediach społecznościowych opisała uczucia, jakie jej towarzyszyły podczas tej wizyty.

    Agnieszka Chylińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 20 lat. To, co chwyciło fanów za serce to jednak szczery opis dodany do fotografii. Gwiazda podzieliła się osobistymi przemyśleniami i przyznała, że wiele razy w życiu wszystko zaczynała od początku. Jedną z takich chwil uwieczniła na archiwalnej fotografii zamieszczonej w sieci. Co się wtedy stało?

    Aneta Kręglicka w 1989 roku wygrała konkurs Miss Świata. Po latach wciąż zachwyca nietuzinkową urodą, a w mediach społecznościowych chętnie dzieli się radami na temat pielęgnacyjnych rytuałów. Teraz pokazała się w nowej fryzurze i zdradziła, jak dba o swoje piękne włosy.

    Beata Kozidrak to od kilku dekad jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Razem z zespołem Bajm, jak i w ramach kariery solowej, wylansowała dziesiątki przebojów, które zna i nuci cała Polska. Teraz piosenkarka debiutuje w roli pisarki. Do drukarni trafiła właśnie jej książka "Beata. Gorąca krew", czym szczęśliwa autorka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kiedy premiera?