Gwiazdy

  Gwiazdy

  Monika Brodka już niedługo zaprezentuje swoją nową płytą. Piąty album artystki zatytułowany jest "BRUT". Fani już zacierają ręce na myśl o premierze, a wokalistka zdradza kolejne szczegóły. Tym razem w mediach społecznościowych pokazała zaskakującą okładkę krążka. - Umieściłam na niej swoje archiwalne zdjęcie, ponieważ wiąże się ono z wieloma treściami na płycie i dopełnia całą opowieść – zdradziła.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Od publikacji wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle minęły już ponad dwa tygodnie, a zainteresowanie ich działaniami nie słabnie, z resztą sami je umiejętnie podsycają. Teraz do mediów przedostała się kolejna informacja. Wnuczek królowej Elżbiety II właśnie zaczął nową pracę.

  Kapri, czyli Kasia Dąbrowska to pochodząca z Lublina wokalistka, która od 10 lat mieszka w Los Angeles. Jej artystyczny pseudonim został zaczerpnięty od imion ukochanych koni. W styczniu, jako pierwsza Polk,a otrzymała prestiżową nagrodę Hollywood Music in Media Awards, o której opowiedziała Gabi Drzewickiej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała też "Dollar Song" - zwycięski utwór.

  Tamara Arciuch to piękna kobieta i doskonała aktorka. Beata Tyszkiewicz powiedziała o niej, że wygląda, jak żywa okładka "Vogue'a", a gdyby Alfred Hitchcock żył, nie nakręciłby bez niej żadnego filmu. Żona Bartka Kasprzykowskiego właśnie kończy 46 lat. Z jakich ról najbardziej słynie?

  Choć ostatnio Jakob Kosel skupia się na wychowywaniu dziecka oraz opieką nad partnerką, tęskni za swoją pracą. W mediach społecznościowych opublikował właśnie zdjęcie z wybiegu i zaskoczył fanów. Internauci twierdzą, że kilka lat temu nie przypominał samego siebie.

  Julia Kamińska to aktorka, którą widzowie poznali w 2008 roku. Gwiazda wcieliła się wtedy w rolę Uli Cieplak, głównej bohaterki serialu "BrzydUla". Po długiej przerwie kultowa produkcja ponownie wróciła na ekrany telewizorów, a fani są zachwyceni. Mateusz Hładki postanowił porozmawiać z celebrytką na temat jej serialowej przemiany i życiowej metamorfozy. Jak się okazuje, gwiazda od 3 lat prowadzi swój własny biznes.

  Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski podbili serca widzów nowego programu "Power Couple". Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo są w sobie zakochani. Para spotyka się od ponad dwóch lat. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji. Niedawno zaś pokazała pierścionek.