Gwiazdy

  Gwiazdy

  Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była tylko z tatuowania swojego ciała. Po czasie pokazała jednak, że ma o wiele więcej do zaoferowania. Ostatnio wraz ze znanym dziadkiem, Leszkiem Millerem, gwiazda przeprowadziła live'a w mediach społecznościowych. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak wygląda ich prywatna relacja.

  Edyta Pazura udowodniła, że jest odważną kobietą. Żona aktora opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Wysmakowane zdjęcie rozgrzało internautów. "Cudny Anioł" - piszą zachwyceni fani.

  Tytus Skiba już jako pięciolatek zadebiutował z ojcem na scenie z gitarą-zabawką w ręku. Kilkanaście lat później zamienił ją na elektryczną. I są tego efekty! W tym roku wydał pierwszy pełnowymiarowy album swojego zespołu "Danziger". Czy Krzysztofowi Skibie podoba się muzyka syna? Co ich łączy oprócz więzów krwi? O tym opowiedzieli na naszych kanapach.

  Weronika Kaniewska to uczestniczka ostatniej edycji "Top Model". Jako druga w historii programu otrzymała tzw. "złoty bilet". Dzięki wyjątkowej urodzie i ciężkiej pracy udało jej się dojść aż do finału. Choć nie wygrała show, otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Nastolatka chce jednak dzielić czas pomiędzy modeling a swoją największą pasję.

  Michał Koterski w grudniowy wieczór postanowił podzielić się z fanami prywatnymi przemyśleniami. Aktor opublikował w mediach społecznościowych obszerny post, w którym pochwalił się długoletnią abstynencją oraz opisał zmiany, jakie zaszły przez ten czas w jego życiu. "To było najlepsze 6 lat. Cuda się zdarzają" – przyznał.