Gwiazdy

    Lato rozpieszcza sezonowymi owocami. W tym czasie na naszych talerzach lądują maliny, truskawki, borówki czy bardziej egzotyczne mango oraz melony. Co z poziomkami? Małe, słodkie i lokalne owoce są nie tylko pyszną przekąską, ale i skarbnicą witamin oraz substancji odżywczych. O ich istnieniu przypomniała nam niedawno Maja Bohosiewicz.

    Natalia Kukulska od lat udowadnia, że dobrze przygotowana płyta to nie tylko świetny wokal, ale również zabawa wizerunkiem. - Moda z muzyką ma wiele wspólnego – mówi artystka i zabiera nas w estetyczną podróż. Nieco pod włos, ale udaje nam się porozmawiać o jej najnowszych projektach.

    Joanna Opozda, aktorka i partnerka Antoniego Królikowskiego, podzieliła się traumatyczną historią. Jako młoda dziewczyna wyjechała do Francji, gdzie miała pracować jako modelka. Na miejscu okazało się jednak, że pracodawca oczekuje od niej świadczenia usług seksualnych. Jak udało się jej uciec? Fundacja La Strada radzi, co należy robić, gdy padnie się ofiarą handlarzy ludźmi.

    Agnieszka Włodarczyk chce być w pełnej gotowości, kiedy jej dziecko pojawi się już na świecie. W tym celu na swoim profilu na Instagramie zwróciła się do fanów z pytaniem, jak przygotować zwierzęta na pojawienie się w domu nowego członka rodziny. Aktorka nie kryje obaw. Żeby rozwiać te rozterki, skontaktowaliśmy się behawiorystką zwierząt, Sonią Maciuszek.

    Joga staje się jedną z ulubionych aktywności Polek, w tym również gwiazd. Osoby, które ją praktykują, chętnie dzielą się doświadczeniami i podkreślają, że ta praktyka wiele dla nich znaczy. Do grona znanych joginek należą m.in. Paulina Młynarska, Julia Wieniawa, Ewa Szabatin, Paulina Holtz i Maria Prokop. Żona Marcina Prokopa w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjaśniła, co można zyskać ćwicząc asany i prawidłowe oddychanie.