Gwiazdy

  Gwiazdy

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje ze swoim partnerem. Internauci po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda narzeczony dziennikarki. W oczy od razu rzuciła im się jedna rzecz.

  Jako ozdrowieniec postanowił pomóc osobom chorującym na koronawirusa. W towarzystwie kamer pojechał do centrum krwiodawstwa, gdzie oddał to, co najcenniejsze dla zmagających się z zakażeniem COVID-19. - Po tłumie, z którym miałem przyjemność oddawać osocze widać, że potrafimy być solidarni - powiedział Filip Chajzer.

  Paweł Kryszałowicz o tym, że choruje na raka złośliwego, dowiedział się nagle. Gdyby nie wsparcie jego ukochanej, Joanny, nie wie, jakby sobie poradził. W tym trudnym czasie mógł liczyć także na wsparcie kolegów z reprezentacji Polski, którzy zorganizowali mecz w jego rodzinnej miejscowości. - Musieliśmy się zachować jak prawdziwi sportowcy, czyli walczyć do końca - powiedział Jerzy Dudek w Dzień Dobry TVN.

  W wieku 73 lat zmarł Hugh Keays-Byrne. Aktor był najbardziej znany z ról czarnego charakteru w serii filmów "Mad Max". "Sprawiedliwość społeczna i ochrona środowiska leżały mu na sercu, nim to stało się modne" - napisał w pożegnalnym poście reżyser Brian Trenchard-Smith.

  9. edycja programu "Top Model" dobiegła końca, ale dla Mikołaja Śmieszka to dopiero początek wielkiej przygody. Wygrana jest dla zwycięzcy przepustką do świata mody. Kontrakt z międzynarodową agencją oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour" z pewnością pozwolą Mikołajowi rozwinąć skrzydła. Odwiedziliśmy z kamerą rodzinny dom modela, żeby zobaczyć, gdzie to wszystko się zaczęło.

  Elliot Page, znany do tej pory jako Ellen Page, zdecydował się na coming out. "Przyjaciele, chcę podzielić się z wami tym, że jestem trans i mam na imię Elliot" - napisał w oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych. W programie Sandra Hajduk opowiedziała, jak zareagowali internauci.