Gwiazdy

    Gwiazdy

    Iga Świątek wraz ze swoim sztabem wyjechała do Australii na turniej Australian Open. Niestety ekipa zaraz po przylocie odesłana została na obowiązkową kwarantannę. Mimo ciężkich warunków młoda tenisistka nie poddaje się i codziennie trenuje, by nie wyjść z formy. Daria Abramowicz, psycholog młodej tenisistki opowiedziała nieco więcej o przygotowaniach i towarzyszących emocjach.

    Pasją Marceli Leszczak od najmłodszych lat była muzyka. Modelka i aktorka w zeszłym roku wraz z rodziną Koterskich wspólnie pracowała nad płytą "7 uczuć". Nam opowiedziała nieco więcej o pasji do śpiewania, pracy u boku mistrza Marka Koterskiego oraz "Lekcji śpiewu z rodziną Koterskich", którą można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

    Maja Sablewska cieszy się smukłą i zgrabną sylwetką, którą chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na Instagramie często można zobaczyć fotografie, na których odsłania spore fragmenty swojego ciała. Teraz stylistka poszła jednak o krok dalej i opublikowała zdjęcie bez stanika.