Gwiazdy

  Gwiazdy

  Marcin Prokop i Dorota Wellman na początku swojej znajomości nie do końca pałali do siebie sympatią. Szybko jednak zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. Dziennikarze od kilkunastu lat tworzą jeden z najbardziej uwielbianych i podziwianych duetów telewizyjnych. Słyną z luzu i ogromnego poczucia humoru. W rozmowie z Oskarem Netkowskim prowadzący Dzień Dobry TVN nie tylko opowiedzieli o kulisach swojej pracy, ale także o tym, co łączy ich prywatnie.

  Od kilku tygodni na antenie TVN można oglądać program "Power Couple". Pary, które zostały zaproszone do udziału w produkcji muszą wykonywać przeróżne zadania wymagające sprytu, inteligencji, ale i sporej sprawności fizycznej. Jak swój udział w programie wspominają Agata i Piotr Rubikowie? Czy dowiedzieli się o sobie czegoś nowego?

  Serial "Żywioły Saszy - Ogień" podbił serca widzów Playera, a już 6 kwietnia wystartuje na antenie TVN. Z tej okazji do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Magdalenę Boczarską, która wciela się w główną postać - Saszę Załuską, a także profilerkę behawioralną - Natalię Hofman. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji i na czym polega zawód profilera policyjnego?

  Krzysztof Krawczyk poinformował kilka dni temu fanów, że zmaga się z koronawirusem i w związku z tym przebywa w szpitalu. Niestety, zamiast wsparcia na piosenkarza wylała się fala hejtu. Niektórzy internauci posunęli się nawet do tego, że życzyli mu najgorszego. Kryzys na szczęście udało się zażegnać.

  Wianki od kilku lat są absolutnym hitem w dekoracji świątecznych- zimą ozdobione gałązkami choinki, bombkami i światełkami, a wiosną gałązkami bukszpanu, barwinka i... no właśnie. Z czego jeszcze można zrobić wielkanocny wianek na drzwi albo jako ozdobę świątecznego stołu. Zobaczcie sposób Uli Chincz.