Gwiazdy

  Marta Ścisłowicz ukończyła wydział aktorski na PWST, ale początkowo miała zostać germanistką. Występowała na najlepszych teatralnych scenach w Polsce –w Starym Teatrze w Krakowie czy TR Warszawa. Ma na swoim koncie rolę w "Listach do M." czy nagradzanym przez krytyków filmie "Bogowie". Od niedawna aktorkę można zobaczyć w najnowszej produkcji TVN – Skazana, gdzie gra lekarkę więzienną Barbarę Dworak.

  Kayah została mamą w 1998 roku. Wtedy była już cenioną artystką, która święciła triumfy na polskiej scenie muzycznej. Kiedy na świat przyszedł jej syn, musiała jednak przyznać przed samą sobą, że rzeczywistość ją przerasta. Po tym, jak głośno powiedziała, że zmagała się z depresją poporodową, poczuła, że takich kobiet jak ona jest więcej. One także uświadomiły sobie, że trudne chwile mogą dotknąć każdego, a proszenie o pomoc nie jest powodem do wstydu.

  Zakończył się 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. W Dzień Dobry TVN razem z autorką książki "Venice my love" Ewą Górniak–Morgan, która od 25 lat mieszka w tym włoskim mieście podsumowaliśmy wielkie, kulturalne wydarzenie. Kto otrzymał Złotego Lwa?

  Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami 5. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech par to właśnie oni wydawali się najlepiej dobrani. Nikogo więc nie zdziwiło, że po programie tylko ich małżeństwo przetrwało. Byli szczęśliwi i jeszcze niedawno mówili w mediach o wspólnej przyszłości. Teraz Iza poinformowała o rozstaniu.

  Miłośnicy polskiej edycji programu "Mam Talent!" już po raz trzynasty mają możliwość śledzić zmagania nieprzeciętnych uczestników na antenie TVN. Format, w którym uzdolnieni artystycznie śmiałkowie stają do rywalizacji o nagrodę pieniężną i prestiżowy tytuł zwycięzcy, cieszy się wyjątkową popularnością także za granicą. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji telewizyjnego show pojawiła się Tory Vagasy, która za swój niesamowity występ otrzymała zasłużone owacje na stojąco.

  Już niebawem na antenie TVN7 emitowany będzie nowy serial "Papiery na szczęście". Z tej okazji w studio Dzień Dobry TVN pojawiła się wokalistka Lanberry, której utwór promuje tę produkcję. Artystka opowiedziała o tym, w jaki sposób zmieniła ją pandemia i dlaczego unika ścianek. Na koniec programu zaśpiewała utwór "Plan awaryjny", promujący serial. 

  W przypadku Jennifer Lopez i Bena Afflecka sprawdziło się powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje". Para po prawie dwudziestu latach ponownie jest razem i nie zamierza ukrywać się przed mediami. Pojawili się na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Ku zaskoczeniu wszystkich, zakochani nie tylko nie szczędzili sobie czułości, ale także wspólnie pozowali do zdjęć.