Gwiazdy

    Gwiazdy

    Festiwal filmowy w Tallinie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników kina. Historia imprezy sięga 1997 roku, a jej tegoroczna odsłona odbyła się w dniach 12-28 listopada. Zebrani w stolicy Estonii goście mogli w tym czasie zapoznać się z dziełami cenionych twórców filmowych. "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego zrobiło wrażenie zarówno na widzach, jak i na festiwalowym jury. Polski reżyser został uhonorowany dwiema nagrodami.

    Julia Krempa ma 10 lat, a na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe. Zagrała również Barbarę Krafftównę, główną bohaterkę z czasów dzieciństwa w filmie pt. "Krafftówna w krainie czarów". O tym, jak mądrze poprowadzić karierę nieletnich, porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze współwłaścicielem agencji aktorskiej Jerzym Gudejko, aktorem Tomaszem Oświecińskim i jego córką Mają Oświecińską.

    Tokio Hotel - ta nazwa kilkanaście lat temu wywoływała euforię wśród milionów nastolatków na świecie. Niemiecki zespół, powstały z inicjatywy braci bliźniaków, szturmem podbijał branżę muzyczną, a fanki i fani mdleli na koncertach grupy. Od ich debiutanckiej płyty sprzedanej w wielomilionowym nakładzie mija 16 lat, a my sprawdzamy, jak dorośli dziś bracia Kaulitz, wspominają szczyt swojej kariery i co gra w ich duszach.

    Katarzyna Glinka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym poruszyła ważny temat. Aktorka przyznała, że niedawno miała okazję brać udział w wykładzie dotyczącym kobiecej siły. Jak się okazuje, to my same najczęściej podcinamy sobie skrzydła. Dlaczego?