Gwiazdy

    Gwiazdy

    Kasia Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka wyznała, że jej droga do macierzyństwa nie było prosta. Jak odnajduje się w tej zupełnie nowej roli? Jakie imię otrzymała jej pociecha? O tym wszystkim reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

    Damian Zduńczyk, znany jako Stifler zdobył popularność dzięki programowi "Warsaw Shore". Barwny celebryta lubi ekscentryczne stylizacje. Nie ukrywa też, że chętnie maluje paznokcie i korzysta z medycyny estetycznej. Czy ma jakieś kompleksy? Jakie zabiegi planuje? Spotkał się z nim reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski. Panowie w ramach letniego cyklu "Wakacje z gwiazdą", udali się do fryzjera, a zaraz po tym na manicure oraz pedicure. Na jakie kolory paznokci postawili?

    Katarzyna Sokołowska została mamą niecałe trzy tygodnie temu. Upragnione macierzyństwo nie zatrzymało reżyserki pokazów mody nawet na chwilę. Tak jak w czasie ciąży, tak i w połogu aktywnie działa zawodowo i zachwyca formą. Ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej programu "Top Model". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z serwisu cozatydzien.tvn.pl, powiedziała, jaki jest sekret jej nienagannej sylwetki po porodzie.