Gwiazdy

  Gwiazdy

  Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Dominika Wysocka z wyjątkowym pechem weszła w nowy rok. Świąteczny spokój zburzył telefon z Warszawy, który modelka odebrała, będąc wraz z chłopakiem w jej rodzinnym Koszalinie. Okazało się, że zakochani musieli natychmiast wrócić do swojego mieszkania, ponieważ przez błąd instalacji, zaczęli zalewać swoich sąsiadów. Gwiazda w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym przykrym incydencie.

  Adrianna Eisenbach jest niewątpliwie jedną z największych ulubienic widzów "Królowych życia". Gwiazda zasłynęła kolorowym wizerunkiem i miłością do tatuaży. Nie zawsze miała jednak łatwo. Początki sławy okazały się bezlitosne. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski w szczerym wywiadzie dowiedział się od Adrianny Eisenbach, jak wyglądały jej początki przygody z telewizją. Nie bez znaczenia okazała się znajomość z Dagmarą Kaźmierską.

  Miłośnicy nieprzeciętnego humoru i doskonałej gry aktorskiej z niecierpliwieniem wyczekiwali kolejnej części kultowej serii "Kogel Mogel". Reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk pojawiła się na premierze filmu "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" . W rozmowie z gwiazdami zapytała o sentyment do rzeczy z lat 80. Co na to pytanie odpowiedzieli odtwórcy głównych ról?

  Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku została mamą. Aktorka wraz z partnerem powitała na świecie córeczkę Nel. Od czasu do czasu w sieci zdradza kulisy domowego życia i pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Gwiazda szczerze opowiada o trudach i nie wstydzi się tego, że niektóre czynności są dla niej problematyczne. Co zdradziła tym razem?

  Michał Wiśniewski jeszcze do niedawna pilnie strzegł prywatności swojej żony, jednak teraz otwarcie mówi o szczęściu, jakie znalazł u jej boku. Zakochani wzięli ślub w 2020 roku. Wokalista zespołu "Ich Troje" ceni ukochaną za charakter i wewnętrzne piękno, ale nie pozostaje też obojętny na jej zjawiskową urodę. Najlepszym tego dowodem jest post, który muzyk opublikował w mediach społecznościowych.

  Magda Gessler to nie tylko doświadczona restauratorka i wymagająca jurorka programów kulinarnych, ale i niezwykle rodzinna osoba. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, podkreślając tym samym, jak wiele znaczą dla niej najbliżsi. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie syna i wnuczki. Fotografia sprzed roku, na której Tadeusz Müller trzyma w objęciach małą Nenę, wywołała żywiołową reakcję internautów.

  W maju 2018 roku Ed Sheeran został oskarżony o plagiat. Batalia prawna o przebój "Shape of You" trwa do dziś. Brytyjski wokalista został zobligowany do ujawnienia szczegółowych informacji o tym, kogo obserwuje w sieci. Decyzją Sądu Najwyższego, musi też udostępnić wszystkie notatki i nagrania związane z piosenką, w tym także materiały znajdujące się na prywatnych urządzeniach multimedialnych.

  Maria Prażuch-Prokop w wyjątkowy sposób podsumowała stary rok. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN podzieliła się z fanami swoim rachunkiem sumienia. Szczery wpis, z którego dowiadujemy się o nastawieniu gwiazdy na 2022 rok to jedno. Trudno nie zachwycić się formą Marii. Zdjęcie w bikini zapiera dech w piersiach.