Gwiazdy

  Gwiazdy

  W trakcie piętnastu lat istnienia Dzień Dobry TVN nasi reporterzy zostali zaproszeni do domów największych gwiazd show-biznesu, które zwierzały się im z najskrytszych pragnień, ujawniały małe i duże tajemnice oraz oprowadzały po prywatnych wnętrzach. Dziś, do swojego "hardkorowego” domu, zaprosił nas sportowiec – "Hardkorowy Koksu". Czas jest tym bardziej szczególny, bo Robert i jego partnerka Kaja spodziewają się drugiego dziecka. Czy będzie to wymarzony syn?

  Zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzał zwiastun najnowszej części przygód Batmana, a już wiadomo, że jego światowa premiera zostanie przesunięta. Wszystko za sprawą panującej epidemii koronawirusa i podanej przez Warner Bros. informacji, że u członka ekipy filmowej zdiagnozowano chorobę. Teraz media ujawniają, że to właśnie Robert Pattinson przyniósł wirusa na plan produkcji.

  Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego "Zbiór". To na tej płycie znalazły się przebojowe single wokalisty tj. "Dym", "Zbiór", czy podwójnie platynowy singiel "Czułe miejsce". Po przerwie artysta przygotował dla fanów niespodziankę, już 4. Września pojawi się nowy przebój "Lubię być z nią".

  Wydawałoby się, że Paris Hilton żyje lekko, łatwo i przyjemnie. 39-letnia miliarderka nie musi martwić się o jutro, a przez lata głośno było wyłącznie o kolejnych skandalach z jej udziałem oraz zakrapianych imprezach. Teraz na światło dziennie wyszła informacja, że dziedziczka hotelowej fortuny niejednokrotnie tkwiła w toksycznych związkach i nie potrafiła się z nich uwolnić. Mówi: "Znosiłam rzeczy, które nikogo nie powinny spotkać". Jak to możliwe?

  Beata Kozidrak w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami naprawdę smutną wiadomością. Jej ukochana mama, Alicja, zmarła w wieku dziewięćdziesięciu kilku lat. Artystka pożegnała ją wzruszającymi słowami i pamiątkowym zdjęciem.

  Na jego audycjach wychowało się kilka pokoleń. Dzięki niemu muzyki zaczął słuchać nasz prowadzący Marcin Prokop. Marek Niedźwiecki - właściciel jednego z najpiękniejszych i najbardziej znanych głosów w polskim eterze - opowiedział o swojej nowej książce „Dyrdymarki”. Czy nadal nie wierzy w życie pozaradiowe?