Jak wygląda życie u boku komika? Rafał Rutkowski: "Lubię rozśmieszać moją żonę"

Życie u boku Rafała Rutkowskiego
Źródło: Dzień Dobry TVN
Życie u boku komika – czy zawsze im do śmiechu?
Życie u boku komika – czy zawsze im do śmiechu?
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Śmiech to zdrowie. Doskonale o tym wie Rafał Rutkowski, który jest lubianym aktorem komediowym i stand-uperem. Wraz z żoną Magdaleną Godlewską-Rutkowską opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, jak wygląda ich życie zawodowe oraz małżeństwo. Czy związek z komikiem jest pełen śmiechu?

Rafał i Magdalena Rutkowscy - życie u boku komika

Poznali się przed laty w Szwecji, gdzie Magdalena od wielu lat mieszkała. Kobieta wraz z przyjaciółmi zaprosiła Rafała Rutkowskiego i jego spektakl w swoje okolice, choć nie miała pojęcia, kim dokładnie jest ten aktor. Między parą szybko zaiskrzyło, od tamtej pory nie widzą świata poza sobą, dziś zaś - żona aktora jest też jego menadżerką.

- Absolutnie jestem raczej pogodnym człowiekiem. Uwielbiam rozśmieszać, dlatego zacząłem robić stand-up. Mimo że jestem z wykształcenia aktorem [...] Lubię rozśmieszać moją żonę. [...] Zamiast się kłócić - roastuje - tłumaczył komik.

Jak przyznała pani Magdalena - para ma ogromny dystans do swojej relacji i życia małżeńskiego. Menadżerka nie kryje, że dowcipy Rafała z jego stand-upu swoje źródło mają w ich życiowej codzienności.

Śmiech w udanym małżeństwie

Dowcipkowanie z małżeństwa nie musi być powodem kłótni czy nieporozumień. Według Rafała i Magdaleny rozbrajanie sytuacji żartem może być swoistą "terapią małżeńską". Według komika wszystko może być tematem stand-upu i nie ma czegoś takiego jak tematy tabu w tej branży. 

- Ważny jest kontekst, kiedy żartujemy, z czego żartujemy i kto jest adresatem. [...] Uważam, że można się śmiać ze wszystkiego, bo w śmiechu nie ma nic złego absolutnie - podsumował aktor.

Magdalena Godlewska-Rutkowska wspiera męża zza kulis. Menadżerka potrafi wyczuć czy występujący na scenie aktor został ciepło przyjęty przez publiczność. Para nie kryje, że są dla siebie ogromnym wsparciem, a w ich życiu jest dużo śmiechu i spontanicznych żartów.

- Słuchajcie, jeżeli stwierdzę, że już mam dosyć, to ja będę pchał na scenę oczywiście. [...] To jest moja lepsza połowa - żartował Rafał Rutkowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?