komik

  18 maja premierę miała jego najnowsza publikacja "Ostatni Śnieg" opowiadająca m.in. o realiach show-biznesu.

  Czy poczuła się urażona? - Zajmę się tym inaczej - zapowiedziała.

  Kabaret Nowaki świętuje 15-lecie działalności artystycznej. Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg są zgranym tercetem, które doskonale się uzupełnia.

  Czy był to przytyk w kierunku Karoliny Piotrowskiej? Czy może rzeczywiście prowadzący zaszedł mu za skórę?

  Igor Kwiatkowski przez lata rozbawiał widzów wcielając się w Mariolkę Krejzolkę, Kryspina, czy Jacka Balcerzaka. Jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej. Po odejściu z grupy "Paranienormalni" rozpoczął solową karierę.

  Louie Anderson komik i twórca kultowej kreskówki "Świat według Ludwiczka

  Artysta zmarł w wieku 61 lat.

  Michał Kempa już jesienią zadebiutuje na antenie TVN jako nowy współprowadzący program "Mam Talent!". W rozmowie z nami zdradził, jak przygotowuje się do odcinków na żywo. Ma kilka sprawdzonych sposobów, by dobrze wypaść przed publicznością. Zaczął nawet korzystać z urządzenia, które pomaga mu oddychać.

  Kylie Cease to mówca motywacyjny i autor bestsellerów "I hope I screw this up" oraz "The illusion of money". Sławę zdobył jako stand-uper i aktor. W szczycie popularności porzucił dotychczasową karierę po to, by zacząć pomagać ludziom na drodze osobistego rozwoju. Czy - i jak - humor może pomóc nam odnaleźć swoją drogę w życiu?

  Monika i Robert Górscy poznali się dwa lata temu podczas wywiadu. Wiadomo, że niezwykle szybko między nimi zaiskrzyło, przez co podjęli decyzję o założeniu rodziny. Obecnie wspólnie wychowują dziecko i niedawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Czy zalegalizowanie związku coś zmieniło w ich życiu?

  Gośćmi Kuby Wojewódzkiego we wtorkowym wydaniu programu byli Rafał Pacześ i Zygmunt Miłoszewski. Ten pierwszy ostro skrytykował polską scenę polityczną, a drugi wyznał, że samotność to nieodzowny element życia pisarza.

  Anthony Jeselnik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komików w USA. Słynie z aroganckich i ostrych wypowiedzi. Amerykanie go uwielbiają, no może z wyjątkiem Donalda Trumpa, który niejednokrotnie był tematem niewybrednych żartów artysty. Co Anthony'ego bawi w prezydencie USA? Jak zaczęła się jego kariera w zawodzie komika? Jak opisałby swój humor? Co sprawia mu radość? Z komikiem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Są artyści, którzy nie próżnują w wakacje. Należą do nich: aktorka Aldona Jankowska, stand-uper Antoni Syrek-Dąbrowski i aktor Artur Barciś, którzy podczas kanikuły występują na letnich scenach. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby zapytać, czym różni się gra w teatrze od tej w plenerze. Jak reagują, kiedy publiczność zachowuje się tak, jakby chciała być dodatkowym aktorem na scenie?

  Aktorka Amy Schumer znana jest z tego, że nie boi się tematów trudnych i kontrowersyjnych. Ostatnio zagrała w filmie "Jestem taka piękna", który dotyka zagadnień związanych z pewnością siebie. W produkcji partneruje jej Rory Scovel. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska. Czy Amy była kiedykolwiek wyśmiewana z powodu swojej figury? Czy aktorka czuje, że może być wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn, kimś z kim mogą się utożsamiać?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Harasimowicza, który na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles. Marcin wyjechał do USA studiować aktorstwo. Swoją zawodową ścieżkę wydeptywał małymi krokami. Statystował w filmie "Anioły i demony" oraz zagrał w kilku amerykańskich serialach. Wykładowca Marcina podpowiedział mu, by dla rozwoju aktorskich umiejętności, spróbował swoich sił w stand-upie. Wystąpił w jednym z klubów i to wystarczyło, by zrobiło się o nim głośno. Marcin Harasimowicz występuje obecnie w legendarnym The Comedy Store. Występowali tu najsłynniejsi komicy świata między innymi: Robin Williams, Jim Carrey, Eddie Murphy, czy Michael Keaton. Czy miewał trudne momenty w czasie swojej kariery? Co obecnie sprowadza go do Polski?

  Antoni Syrek-Dąbrowski: "Przez tydzień chodziłem uśmiechnięty, przytulałem wszystkich, wąchałem kwiaty..." - mogłoby się wydawać, że to objawy wielkiego szczęścia, które spotkało go w życiu. Było zupełnie odwrotnie: stand-uper miał wylew krwi do mózgu spowodowany guzem. Chwilę po tym rzuciła go dziewczyna, z którą spotykał się przez trzy lata. Zmartwiło go to? Niekoniecznie. Dalej chodził uśmiechnięty. Dlaczego? Okazało się, że tak objawiała się u niego padaczka skroniowa spowodowana wylewem. Jak rak zmienił jego podejście do życia? Co go zainspirowało do zrobienia programu, w którym opowiada dokładnie o przebiegu swojej choroby? I czy spotkał się z krytyką za żartowanie z własnej śmierci? W Dzień Dobry TVN stand-uper (już) bez raka - Antoni Syrek-Dąbrowski.

  Tam gdzie oni dopiero zaczynają żartować, inni dawno już by się na siebie obrazili. Ruszyliśmy w trasę z grupą Stand-up Polska. Czy ich podróże to jedna wielka komedia? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Kempę, Antoniego Syrka-Dąbrowskiego i Maćka Adamczyka, którzy zdradzili nam skąd czerpią pomysły na żarty, ile prywatności jest w ich scenicznych występach i czy cała Polska śmieje się z tych samych gagów.

  Maciej Stuhr swoim wystąpieniem podczas gali wręczenia nagród filmowych wywołał wiele kontrowersji. Czy przekroczył granicę dobrego smaku? Czy żarty związane z poglądami politycznymi są zawsze na miejscu? Co śmieszy Polaków? Czy potrafimy śmiać się z samych siebie? Zapytaliśmy o to: Mariusza Szczygła, dziennikarza, Michała Kempę, komika i Roberta Zydela, etnografa.

  Abelard Giza, popularny satyryk u nas na poważnie. Jego żarty dotyczą spraw moralnych i politycznych. Jakich tematów nigdy nie poruszy w swoich skeczach? Jak reaguje na krytykę? I co go śmieszy prywatnie? Z komikiem rozmawiała Dorota Wellman.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN był zespół Ylvis. Norweski duet komików tworzą dwaj bracia Bård Ylvisåker i Vegard Ylvisåker. Ich teledysk do piosenki „What does the fox say” odniósł ogromny sukces w sieci. Obejrzało go już pół miliarda ludzi na całym świecie. Po co bracia przyjechali do Polski? Dlaczego szukają gości do swojego talk show akurat tu?

  W filmie Piksele, który wszedł właśnie na ekrany kin, kosmici, by unicestwić ludzkość, wysyłają na ziemię ożywioną grę komputerową. Josh Gad i Peter Dinklage grają bohaterów, którzy chcą ocalić świat przed zagładą. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska. Jak komicy wspominają pracę na planie? Czy rywalizowali ze sobą na żarty?

  Adam Sandler jest najbardziej znany z ról komediowych. Niedługo do kin wchodzi kolejna komedia z jego udziałem "Piksele". Bohater grany przez aktora chce ocalić świat, który zastał zaatakowany przez kosmitów podszywających się pod postacie bohaterów kultowych gier komputerowych lat 80. XX w. Gdyby świat był rzeczywiście w niebezpieczeństwie, to byłby tą osobą, która chciałaby go ratować? Dlaczego aktor lubi rozweselać ludzi? Gdyby życie było grą komputerową, to jaką postacią chciałby być? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  35 lat na scenie. Mógł zostać piłkarzem, a został komikiem. Niespełniony trener piłki nożnej i pływania. Marcin Daniec to niekwestionowanie guru dobrego humoru. Po kim odziedziczył talent? Gościem Dzień Dobry TVN był... Daniec z Gwiazdami. Do Dańca i do różańca:). Opowiedział i córeczkach, i kobiecie swojego życia.

  Szymon niedawno podjął się nowego wyzwania - na żywo prowadzi swój program na antenie stacji TVN. "Szymon na żywo" to format inny niż wszystkie - zabawny, filuterny i nieco sprośny. Szymona zaprosiliśmy na czat do TVN Cafe, a Bartek Węglarczyk przepytał go na tę okoliczność.