komedia

  W Dzień Dobry TVN, prosto z Sopotu, o tym, co wydarzy się wieczorem, opowiedzieli Tomek Jakimek i Jerzy Kryszak.

  Katarzyna Pakosińska jest najbardziej rozpoznawalną artystką polskiej sceny kabaretowej. Uwielbiana za poczucie humoru, swoim dowcipem i donośnym śmiechem porywa publiczność w krainę beztroski. O tym, jak przygotowuje się do występów i czego widzowie mogą spodziewać się podczas Comedy Fest na Top of the Top Sopot Festival, opowiedziała w wywiadzie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN.

  Top of the Top Sopot Festival odbędzie się między 16 a 19 sierpnia.

  Które żarty bawią Mikołaja Roznerskiego, a które Adrianę Kalską czy Dawida Wolińskiego?

  Miłośnicy dobrego humoru i nieprzeciętnej gry aktorskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Boscy". Obraz w reżyserii Mariana Cohna i Gastóna Duprata miał swoją premierę 13 maja br. i natychmiast spotkał się z uznaniem widzów.

  "Żona i córka były przy nim aż do ostatniej chwili". Ile miał lat?

  Katarzyna Pakosińska i członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy zdecydowali się na współpracę, która zaowocowała pełnym humoru spektaklem teatralnym.

  Rafał Dajbor powraca z drugą częścią książki "Jak u Barei". Pamiętacie te kultowe teksty?

  W miejscowości Gostkowice, liczącej pięćdziesięcioro mieszkańców, pojawiło się niezwykłe muzeum. Za jego organizację odpowiada Edward Masłowski, pasjonat kultowej polskiej komedii. - On po prostu tym żyje, całym sobą - mówi jego córka.

  "On się nigdy nie zestarzeje".

  W kinach można już oglądać film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Pokazuje on dalsze losy bohaterów z obrazu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W filmie ponownie wystąpił Piotr Głowacki. Czy trudno było zagrać tę samą postać po latach? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  W styczniu miłośnicy nieprzeciętnego humoru i doskonałej gry aktorskiej będą mogli wybrać się do kin, by zrelaksować się przy kolejnej części kultowej serii "Kogel Mogel". Komedia obyczajowa wyreżyserowana przez Annę Wieczur ma szansę spotkać się z uznaniem nawet najbardziej wymagających widzów. W Dzień Dobry TVN o kulisach pracy nad wyjątkowym projektem opowiedzieli aktorzy Grażyna Błęcka-Kolska i Zdzisław Wardejn.

  Ania Wendzikowska poleca filmy, które warto obejrzeć w weekend

  Dokładnie 40 lat temu - 4 maja 1981 roku - odbyła się premiera filmu"Miś" Stanisława Barei. Z tej okazji wybraliśmy się na spacer po Warszawie, gdzie kręcone były kultowe sceny, a do studia zaprosiliśmy gości, którzy od podszewki znają ten film – Grażynę Torbicką oraz "Miłośników Filmów Barei" - Roberta Ciesielskiego i Jerzego Szydłowskiego.

  Jennifer Lopez mimo niedawnego rozstania nie rozpacza i nie osiada na laurach, a nieustannie pracuje. Artystka kilka dni temu zakończyła zdjęcia na planie najnowszej produkcji. Teraz pokazała pierwsze ujęcie z "Shotgun Wedding".

  Polacy wybrali "Dzień świra" jako film wszech czasów - tak wynika z raportu Uniwersytetu SWPS, zrealizowanego na zlecenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Obok tej informacji nie przeszła obojętnie Katarzyna Zielińska, która grała w produkcji Marka Koterskiego. Pamiętacie, w jaką postać się wcieliła?

  Nowy tydzień zbliża się wielkimi krokami, a ty już zaczynasz się stresować? Zapomnij o nerwowym wieczorze. Te filmy sprawią, że weekend zakończysz dawką pozytywnej energii, która będzie towarzyszyła do kolejnego piątku.

  Fani długo czekali na premierę filmu "Listy do M. 4". Od 1 lutego kontynuację świątecznego hitu można oglądać na platformie Player. Gwiazdy produkcji zdradziły nam, czego możemy się spodziewać. Nie ma mowy o nudzie.

  Miliony osób bez filmów "Kevin sam w domu" i"Kevin sam w Nowym Jorku" nie potrafi wyobrazić sobie Bożego Narodzenia. Choć od realizacji tych produkcji minęło 30 lat, ich legenda, magia i popularność wciąż są żywe. Z tego powodu niespodziankę fanom postanowiła zrobić Catherine O'Hara, która nakręciła nową odsłonę kultowej sceny.

  W filmie "Miłość jest wszystkim" Agnieszka Grochowska wciela się w postać Krysi Szwarc - mamy kilkuletniego chłopca, będącej w separacji z mężem, która wdaje się w romans ze znacznie młodszym od siebie mężczyzną, którego gra Maciej Musiał. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o relację, która łączy ich bohaterów i pracę na planie komedii.

  Maciej Stuhr powraca w "Planecie Singli 2". Czy spodziewał się, że pierwsza część komedii osiągnie tak duży sukces? Z jakim nastawieniem aktor podchodził do dwójki? Do obsady drugiej części filmu dołączyła Iza Miko. Od początku wierzyła w ten projekt? Jak jej się pracowało z Maćkiem? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Już wkrótce w kinach pojawi się kontynuacja kinowego hitu z 2016 - "Planeta Singli 2". O tym, czym zaskoczy nas druga część komedii romantycznej i jak zareagowały na dalsze losy swoich postaci, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN Agnieszka Więdłocha i Weronika Książkiewicz. Kiedy możemy spodziewać się trzeciej części filmu i co się w niej wydarzy? Zobaczcie.

  Już niedługo do kin wejdzie komedia "Juliusz" z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o pracę nad filmem i graną przez niego postać. Kim jest tytułowy Juliusz? Czy aktor jest do niego podobny? Jakie inne gwiazdy występują w filmie? Kto napisał scenariusz?

  Dziś (2.09) o 20.00 na antenie TVN film "Moje córki krowy" w reżyserii Kingi Dębskiej: "To był niedrogi, kameralny film. Pamiętam niedowierzanie dystrybutorów kiedy mówiłam, że chcę zrobić film o umieraniu, na wesoło. (...) ale byli, tak samo jak, szczęśliwi kiedy zobaczyliśmy reakcję publiczności w Gdyni".

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy reżysera, pisarza i scenarzysty Andrzeja Saramonowicza, by porozmawiać z nim o jego nowej książce "Pokraj". - Dla mnie najważniejsze było to, by ta książka była komedią, bo chyba z tego jestem najbardziej znany (...) - mówił w studiu. Co go śmieszy, a co drażni w Polakach?

  O komedii romantycznej "Kobieta sukcesu", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli nam Julia Wieniawa i Mikołaj Roznerski: "Ten film pokazuje problemy współczesnych 30-latków. Zmagania się z pędem za karierą, a w tym pędzie odnalezienie jakiejś relacji". Przy okazji poznaliśmy też ich plany zawodowe na najbliższą przyszłość - Julia: "Mam poczucie, ze u mnie się wszystko zaczyna dopiero"!

  Tomasz Włosok to nowa twarz polskiego kina i telewizji. Popularność przyniosły mu seriale takie jak: "Na noże", czy "Diagnoza". Niedługo zobaczymy go w filmie Podatek od miłości. W jaką postać wcielił się w tej komedii? Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Dziewczyną Tomasza jest aktorka Malwina Buss. W jakich okolicznościach się poznali?

  "Gotowi na Wszystko. Exterminator" to historia przyjaciół marzących o stworzeniu zespołu metalowego, który będzie gromadzić na koncertach tłumy. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. W komedii główne role zagrali: Piotr Rogucki, Piotr Żurawski, Krzysztof Czeczot i Paweł Domagała. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o główne wątki filmu.

  Film "Listy do M. 3" podbił Wielką Brytanię. Obejrzało go już ponad 60 tysięcy widzów! "Nie oczekiwaliśmy aż tak dużej popularności. Bardzo nas to zaskoczyło. Jesteśmy zachwyceni frekwencją" powiedział, reporterce Dzień Dobry TVN, Annie Sekarze - Paul Sweeney z Phoenix Productions. Czym polska komedia romantyczna zdobyła serca widzów w Wielkiej Brytanii? Zobaczcie!

  "Miłość jest wszystkim" - to tytuł nowej komedii świątecznej, której akcja toczy się w Gdańsku. Kto w niej zagra? Kiedy odbędzie się premiera filmu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.