Gwiazdy

  Gwiazdy

  Kacper Sikora, zwycięzca 4. edycji "Mam talent", na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką z nowej płyty "Yugopolis", na której wystąpił gościnnie. Płyta pojawi się w sprzedaży za kilka dni, a utwór nasi nazwę "Ocalić nas". Jak Wam się podoba?

  Niedawno miała miejsce premiera filmu "Nad życie". Film jest inspirowany życiem zmarłej na białaczkę wybitnej siatkarki Agaty Mróz. W rolę Agaty wcieliła się Olga Bołądź. W TVN Cafe opowiedziała o emocjach na planie filmu, o przyszłości i jak znosi ciężar sukcesu?

  Najbardziej znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej zdradziła, co ją łączy z Gdańskiem, ile miała kotów, kiedy dorastała oraz o tym, ile czasu czekała na urodę i sukces zawodowy.

  Wypłynęła na burzliwe wody sławy dzięki roli w filmie "Monster". To dla niej z eterycznej blondynki musiała stać się arcyszpetną i odrażającą zabójczynią. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedziała, dlaczego nie boi się być brzydka, jaki ma stosunek do pieniędzy i sławy oraz o obronie praw kobiet.

  Reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Do najsłynniejszych jego filmów należą: "Biegnij Lola, biegnij", "Niebo" i "Pachnidło". Przy okazji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie spotkał się z nim nasz reporter Filip Chazjer. Czym reżysera zaskoczyli Polacy?

  Swoją karierę rozpoczęła w wieku 16 lat. Sprzedała w sumie sto milionów płyt. Jej przeboje słychać było w największych rozgłośniach radiowych na całym świecie. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z prawdopodobnie największą gwiazdą lat 80. - Sandrą. Wokalistka opowiedziała, dlaczego musiała wyjechać ze swojego rodzinnego kraju, co sądzi o swoim wyglądzie z przeszłości, o przyjaźni z Thomasem Andersem oraz o mrożącej krew w żyłach przygodzie w Peru.

  Muzyk, kompozytor i producent. Pochodzi z Senegalu, ale mieszka w Polsce. Na scenie Dzień Dobry TVN Pako Sarr wykonał pełen słońca i pozytywnej energii utwór "Light".

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki wybrał się do Tyńca, do domu rysownika Andrzeja Mleczki. Razem córką Ewą Andrzej Mleczko oprowadził nas po swoim magicznym ogrodzie. Czy córka odziedziczyła talent po tacie? Zobacz, jak mieszka najsłynniejszy satyryk naszego kraju!

  Dziś w Warszawie, w Sali Kongresowej po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi niekonwencjonalna grupa baletowa z USA - Ailey II. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy choreografa Ailey II Troya Powella w towarzystwie tancerza Michała Piróga. Dlaczego ten występ jest tak ważny nie tylko dla osób, które interesują się tańcem?

  Współpracowała z takimi zespołami jak zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet, a także z Mezem. Na naszej scenie Kasia Wilk wykonała utwór "Po prostu".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z Friedą Pinto, która opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie po sukcesie filmu"Slumdog. Milioner z ulicy", o boskości i kulcie aktorów w Indiach oraz o swoim nowym filmie.

  Izabela Łapińska to projektantka, która małą czarną doprowadziła do perfekcji. Agnieszka Jastrzębska była na jej pokazie i spotkane tam gwiazdy zapytała o ich najważniejszą małą czarną. Co powiedziała jej Anita Lipnicka, Edyta Olszówka, Kasia Kowalska i Beata Tyszkiewicz? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy projektantkę Izabelę Łapińską i jej przyjaciółkę, aktorkę Małgorzatę Foremniak.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z makijażystą, który sprawia, że gwiazdy wyglądają pięknie na czerwonym dywanie. Zobacz, krok po kroku, jak powstawał makijaż Agnieszki Jastrzębskiej.

  Wczoraj był naprawdę przepiękny program, było tyle emocji, wzruszeń, tyle przepięknego tańca, tyle młodych utalentowanych ludzi, więc trudno było nie płakać - mówił w Dzień Dobry TVN wzruszony juror Agustin Egurrola, który uważa, że Asia i Bartek nie powinni odpaść z programu "You can dane". A co Wy o tym myślicie? Wprawdzie ulubieniec dziewczyn odpadł z programu, ale jego przygoda z tańcem się nie kończy. Teraz pojedzie na czteromiesięczne stypendium do Danii ufundowane przez jedną z duńskich uczelni. Jakie plany ma Joanna?

  Muzyczny deser w Dzień Dobry TVN - zespól Tres.b na naszej scenie wykonał utwór „Like is” pochodzący z ich najnowszej, drugiej płyty, która ukazała się 15 maja. Podoba się Wam ich muzyka?

  W Cannes, oprócz Evy Longorii, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała Izę Miko, która opowiedziała o swoim nowym chłopaku, z którym produkuje nowy film. Jak i gdzie się poznali?

  W domu Oli Krzemień dzień bez hokeja to dzień stracony. W hokeja gra brat i szwagier, a tata to wymagający trener. Zobacz, jak Ola trenowała z mistrzem hokeja Mariuszem Czerkawskim!

  Skazani z więzienia w Raciborzu, oprócz audiobooków z bajkami dla dzieci, tworzą także swój więzienny rock and roll. Zespół Dream wykonał dla Dzień Dobry TVN jeden ze swoich przebojów.

  Znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Co czuła żegnając się z Gabi? Ile czasu trzeba spędzić przed lustrem, by wyglądać jak Eva Longoria? O to wszystko w Cannes aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszce Jastrzębskiej dostało się za to, że wczoraj w programie Dzień Dobry TVN mówiła o nawróceniu Mai (wcześniej Agnieszki) Frykowskiej. Manager Mai powiedział jej, że to, że Maja przystąpiła do Kościoła nie oznacza, że będzie teraz zakonnicą!

  Agnieszka Jastrzębska była wczoraj na premierze najnowszego filmu Agnieszki Holland "W ciemności" - naszego kandydata do Oscara. Zapytała przybyłe na galę gwiazdy o to, czy polscy aktorzy mają szansę zaistnieć w Hollywood? Z dziennikarką rozmawialiśmy także o nawróceniu Mai (wcześniej Agnieszki) Frykowskiej.

  Słynne canneńskie schody i czerwony dywan, po którym kroczą największe gwiazdy światowego kina. A gdzie w Cannes można spotkać najwięcej gwiazd? Dlatego fotoreporterzy muszą mieć czarne buty? Za kulisami festiwalu w Cannes była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Za tydzień ostatni odcinek serialu" Przepis na życie". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy serialową Ankę, czyli Magdę Kumorek oraz serialowego Antoine'a Duchampa, czyli Michała Żurawskiego. Czy zaczęły się już zdjęcia do czwartej serii serialu? Co połączy serial z Toskanią?

  Wnuczka Wojciecha Pokory. Utalentowana wokalistka. Studentka szkoły aktorskiej. Czy Agata Nizińska pójdzie w ślady dziadka, czy postawi na śpiew? W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „I believe”, amerykańskiej piosenkarki Fantasii Barrino. Podoba się Wam?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się na festiwalu filmowym w Cannes z dwukrotną zdobywczynią Oscara Jane Fondą, z którą przeprowadziła wywiad specjalnie dla Dzień Dobry TVN. W rozmowie aktorka zdradza, że się zakochała, mówi o relacjach z dziećmi, o tym dlaczego chciałby zamieszkać we Francji i wspomina spotkanie z Lechem Wałęsą w Polsce. Jane Fonda ma 74 lata, ale wcale na tyle nie wygląda.

  Zobaczcie relację z pierwszego castingu do trzeciej edycji programu "Top model", który odbył się w Poznaniu. - Ta edycja będzie z pewnością bardzo gorąca, przede wszystkim ze względu na czwartą jurorkę, która przećwiczy nasze modelki bardzo ostro - mówił o Katarzynie Sokołowskiej fotograf Marcin Tyszka, który podejrzewa, że Kasia przećwiczy także jurorów.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała uczestników X-Factor o to, jak radzą sobie ze stresem przed wejściem na scenę? Który z nich wzruszył Jolantę Pieńkowską? Dla kogo Marcin Spenner zaśpiewał piosenkę "Dżemu"?

  Mistrzowie satyry i szejkowie Internetu, jak sami o sobie mówią, co zmieniło się u V-Unit od czasu "Kradzionego bitu"? - Przerasta nas nasza popularność, nie wiemy jak żyć - mówili Katarzynie Olubińskiej, która pojechała do Poznania, by spotkać się z nimi. Kogo pozdrowili w Dzień Dobry TVN? Posłuchajcie i oceńcie ich nowy utwór przygotowany specjalnie na Euro 2012!