Gwiazdy

  Gwiazdy

  Żona nie będzie się już nim zajmowała, czyli zastąpi ją inna kobieta. Jaka? Cztery miesiące temu się zaszył, cztery miesiące nie pije. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w studiu nagraniowym z Michałem, gdzie wokalista nagrywa swoją nową płytę. Dlaczego zdecydował się nie pić? Czy jest uzależniony od adrenaliny?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Dorotą Szelągowską na planie programu "Dorota Was urządzi". Czy praca przy programie o remontach i urządzaniu wnętrz skłania ją do przeprowadzenia remontu w swoim życiu i domu? Czy ładne wnętrze to kwestia dużych pieniędzy?

  Film "The Grand Budapest Hotel" jest nominowany do Oscara w 9 kategoriach. Dzień Dobry TVN postanowiło podążyć śladami planu filmowego. W jakim mieście kręcony był film? Kto prowadził restaurację, w której jadali aktorzy? Czy atmosfera między ekipą filmową a mieszkańcami miasta była dobra?

  Czy potrafi się jeszcze cieszyć ze swojej pracy? Czy ekscytuje się tym, że może pracować z największymi gwiazdami? Co Marcin Tyszka robi w wolnym czasie? I czy nie przeszkadza mu, że ciągle jest w podróży?

  W rankingu przeprowadzonym przez "Gazetę Wyborczą" Urszula Dudziak znalazła się w grupie 50 najbardziej wpływowych Polek, obok Krystyny Jandy, Agnieszki Holland i Ireny Santor. Wokalistka jazzowa była Waszym gościem na czacie oraz gościem Anny i Roberta w studiu Dzień Dobry TVN. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? Czego zazdrości jej Robert Kantereit? O czym marzyła Urszula Dudziak, gdy była dzieckiem?

  Za sprawą nowego filmu Filipa Bajona cofniemy się w czasie do roku 1954. W rolach tytułowych zobaczymy Krystynę Jandę i Katarzynę Figurę. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie filmu z "Paniami Dulskimi". Czy Figura i Janda spotkały się wcześniej na planie filmowym?

  Natasza rusza na wielkie tournée po Niemczech. Nagrała nowy teledysk "Hipnotyzuj mnie". To czwarty klip do piosenki z jej debiutanckiej płyty. W klipie występują bardzo przystojni mężczyźni, a Natasza emanuje seksapilem. W TVN Cafe Natasza rozmawiała z Marcinem Mellerem. Jak wspomina Rolowanie? Czy na trasę koncertową zabiera swoja córkę Kalinę?

  Remigiusz Wierzgoń, szerzej znany jako ReZi, to tester gier internetowych. Zaczął testować gry, gdy miał 13 lat. Ma ponad milion subskrypcji i 170 milionów wyświetleń. Jednak nie jest zwykłym gamerem. Cześć ze swoich dochodów przeznaczył na pomoc dla szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Jak zaczęła się jego przygoda z testowaniem gier? Co z tym ma wspólnego jego babcia? O tym opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Eddie Redmayne to aktor młodego pokolenia. Wcielił się w rolę genialnego astrofizyka Stephena Hawkinga. Mówi się, że za tę właśnie role może otrzymać Oscara. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Eddiem. Jak wspomina spotkanie ze Stephenem?

  Rafał Sonik to pierwszy Polak, który wygrał Dakar. Od 22 lat jest związany z Siemachą. Ile kończyn złamał na rajdzie? Dlaczego tak ważne dla niego jest by pomagać innym? Na scenie dzień młodzież z organizacji „Siemacha” zaśpiewała specjalnie ułożoną dla Rafała piosenkę. Rafał bardzo się wzruszył.

  Zbigniew Bródka uczy swoją dwuipółletnią córeczkę jazdy na łyżwach. Czy pójdzie w jego ślady? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z małą Gabrysią i jej dumnym tatą. W jakim wieku po raz pierwszy łyżwy na nogach miał Zbyszek?

  Pierwszy raz zadzwonił do niego na plan programu Mam Talent. Potem były dalsze uporczywe telefony. W grudniu sąd wydał wyrok na stalkera Roberta Kozyry. Skazano go na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Sąd wydał również zakaz zbliżania się na odległość 10 metrów. W studiu Dzień Dobry TV Robert Kozyra opowiedział, jak wygląda walka z psychofanem. Towarzyszył mu Piotr Kaszewiak, adwokat i rzecznik prasowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Jak potraktowała go polska policja? Kim okazał się jego stalker?

  Johnny Depp to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W filmie "Bezwstydny Mortdecai" partnerują mu: Paul Bettany, Gwyneth Paltrow i Ewan McGregor. Jakim współpracownikiem i aktorem jest Johnny? Z aktorami filmu spotkał się Andrzej Sołtysik.

  Małgorzata Rozenek tym razem będzie ratowała podupadające hotele, pensjonaty, zajazdy i gospodarstwa agroturystyczne. Program „Piekielny hotel” już niebawem na antenie TVN. A w studiu Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek była naszym gościem. Czy pięciogwiazdkowe hotele mogą spać spokojnie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szyc wykonał utwór „Noc i Dzień”. Kaliszanin podbił serca nie tylko swoich krajanów, ale i całej Polski. Podoba Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Już wiosną rusza nowa 8 edycja programu "You Can Dance" - Po prostu tańcz". Maciek Florek "Gleba" jest zwycięzcą pierwszej edycji programu. Zasłynął bezkompromisowością. Od pierwszej edycji programu minęło 7 lat. Sporo się w życiu Gleby zmieniło. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział - co się zmieniło.

  Członek Izby Lordów w brytyjskim parlamencie, a w przeszłości doradca Margaret Thatcher. Przede wszystkim jednak autor powieści o polityku, który za pomocą morderstw i szantaży stara się przejąć władzę w państwie. House of Cards to serial, który bije rekordy oglądalności. Z Michaelem Dobbsem rozmawiał Marcin Sawicki. Na kim wzorował swoich bohaterów? Czy wydarzenia przedstawione w powieści są prawdziwe?

  "Siódmy syn" to film, który jest ekranizacją książki "The Spook’s Apprentice" autorstwa Josepha Delaney’a. "Na złe pytania padają złe odpowiedzi" - powiedział Ben Barnes. Dziennikarka Dzień Dobry TVN, której nota bene gratulujemy córeczki, Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem i prawdopodobnie zadała właściwe pytania, bo uzyskała sporo frapujących odpowiedzi.

  Mają nie więcej niż 25 lat. Nie prowadzą bloga i nie zajmują się modą. Nie są YouTuberami i wolą Chopina i Beethovena od Jaya -Z i Beyonce. O ciarki przyprawiają ich Koncerty brandenburskie i Pastoralna oraz allegretto Siódemki. Tańczą tylko w rytm Walca Kwiatów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy młodych klasyków: pianistę Piotra Orzechowskiego, akordeonistę Patryka Sztabińskiego oraz barytona Aleksandra Kamedulskiego.

  Mister Polski Rafał Maślak znowu wziął udział w rozbieranej sesji. Nic dziwnego, w końcu ma ładne, zadbane ciało. Czy wie, jak ustawić się do zdjęcia, aby lepiej wyeksponować swoje mięśnie? Ile czasu poświęca na ćwiczenia? Czy jego dziewczyna jest wyrozumiała? Czy z łatwością opiera się urokowi swoich fanek? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zespół Clödie tworzy pełne uczucia i pozytywnej energii utwory rockowe. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zagrała swój autorski utwór "Kobieta".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anni Wendzikowska wczoraj urodziła córkę. To pierwsze dziecko Anny Wendzikowskiej i muzyka Patryka Ignaczaka. Jak się czuje mama i dziecko? Jakie imię wybrali dla córki szczęśliwi rodzice? Gratulujemy!!!

  Z okazji Dnia Dziadka nie mogło zabraknąć w Dzień Dobry TVN dziadków. Na naszych kanapach usiedli czterej, pełni wigoru starsi panowie, którzy dochowali się wnucząt: Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Który z nich jest wirtualnym dziadkiem? Czy rozpieszczają swoje wnuki? Ile mieli lat, kiedy urodziły się im się pierwsze wnuczęta?

  Ostatni casting do programu You Can Dance odbył się na Torwarze. Co najbardziej zaskoczyło Patricię Kazadi w tej edycji? Czego jurorzy szukają u uczestników? Czy Kinga Rusin ma już swoich faworytów? Z Patricią, Kingą Rusin i Agustinem Egurrolą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  W internecie gruchnęła wiadomość, że Arcadius nie żyje! Pojawiło się wiele nekrologów. O co chodzi? Czy rzeczywiście projektant umarł? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co robi Marta Żmuda Trzebiatowska, gdy jej przyjaciółki grają premierowe spektakle w teatrze? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto rządzi w kuchni Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego? O czym fani nie wiedzą o aktorce? Dlaczego Bartek Kasprzykowski jest na diecie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.