Gwiazdy

  Gwiazdy

  Zachwyciły publiczność i jurorów "X Factor"! Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś, bliźniaczki, Ewę i Kasię Goławskie, które wspólnie wykonały utwór "An Angel".

  O operetce, filmie i zespole dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem, aktorem i wokalistą zespołu, rozmawiała nasza dziennikarka Kinga Burzyńska. Jak Wam się podoba "awangardowy jazz a'la dr Misio?

  Na planie serialu „Prawo Agaty” pojawił się Jan Frycz. Jak, współpracę z nim, ocenia Agnieszka Dygant? Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska zapytała się Jana Frycza, co myśli o młodych aktorach oraz czy kiedyś się na kimś wzorował.

  Jerzy Stuhr został wybrany Człowiekiem Roku w plebiscycie MocArty 2012. Reporterka Dzień Dobry TVN, Katarzyna Olubińska spytała się aktora, czym jest dla niego ta nagroda. Czego Agustin Egurrola nauczył się od Jerzego Stuhra?

  Zasłynęła jako Maryna w serialu „Janosik” . Uznawana była za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Po dwóch latach od zakończenia serialu, wyjechała do USA. Dlaczego opuściła Polskę? Czy nie żałuję, że wyjechała? Co porabiała w Stanach i jak potoczyły się jej losy, opowiedziała, w studiu Dzień Dobry TVN, Ewa Lemańska-Roycewicz.

  Wczoraj, w serwisie TVN player, ukazały sie nowe odcinki „Julii”, można je obejrzeć jedynie w internecie! Jak potoczą się losy bohaterów oraz dlaczego nagrano tylko 10 odcinków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Rosnowską oraz Michała Lewandowskiego.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska wybrała się na otwarcie restauracji Borysa Szyca. Zapytała się gości, z jaką potrawą kojarzy im się Borys. Komu Anna Czartoryska zawdzięcza swój wygląd, a także czy to prawda, że Zosia Ślotała jest zaręczona?

  Nowa twarz w świecie mody! Katarzyna Łęcka, właśnie wróciła z tygodnia mody w Nowym Jorku. Jakie zebrała recenzje? Co jest dla niej inspiracją? Jak zaczęła się jej przygoda z modą i gdzie stawiała swoje pierwsze kroki? W studiu Dzień Dobry TVN z Katarzyna Łęcką rozmawiała Jolanta Pieńkowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Michał Szpak, z piosenką Adele pt. "Skyfall". Czy Michał poradził sobie z tym trudnym utworem?

  W marcu, na antenie TVN, pojawi się film Katarzyny Kolendy Zaleskiej pt. „Strateg”. jego bohaterem będzie prof. Zbigniew Brzeziński. Katarzyna Kolenda-Zaleska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam jaki jest prywatnie prof. Zbigniew Brzeziński, jakie ma relacje z żoną oraz czym zajmują się jego dzieci.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sonia Miki, z piosenką pt. "Lemoniada". Jak oceniacie występ?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan teledysku zespołu „Hey”. Czym zaskoczy nas Katarzyna Nosowska?

  Zespół Sistars pracuje nad nową płytą i wybiera się w trasę. Natalia i Paulina Przybysz są równie niesamowite tak solo jak w duecie. Czy to oznacza, że powracają na scenę muzyczną na stałe? W kawiarence TVN Cafe siostry były naszymi gośćmi.

  Każdy kto nie mógł się już doczekać dalszych losów prokurator Marii Okońskiej wreszcie będzie się czuł usatysfakcjonowany. Startuje nowy sezon „Prawa Agaty”. Do obsady dołączy między innymi Ania Derszowska, wcielając się w rolę prokurator Czerskiej. Obie panie dziś na naszych kanapach!

  To, że Jerzy Knappe przeżyje wie cała Polska. Ale przecież to nie jedyny wątek w serialu "Przepis na życie". Co wydarzy się w życiu innych bohaterów? W TVN Cafe gwiazdy serialu rozdawały autografy i świetnie się bawiły. To nie lada gratka dla fanów „Przepisu na życie” i pysznego jedzenia. Borys Szyc wraz z Izą Kapiasową i Hacenem Sahraoui rozdawali autografy, pamiątkowe zdjęcia i wymieniali uściski z fanami. Czy dawali też rady, jak zostać mistrzem kuchni?

  Dziś w Krakowie koncert Marii Peszek. Fani mają nadzieję, że obędzie się bez awarii :) Kinga Burzyńska spotkała się z Marią Peszek. Artystka słynie z tego, że jest bezkompromisowa. Mówi, co myśli, ale nie co jej ślina na język przyniesie. Co artystka sądzi o tym, że w społeczeństwie wzbudza skrajne emocje?

  Czesław Mozil zdradził nam w studiu Dzień Dobry TVN gdzie nagrywał spot, ile jest wersji tego spotu oraz jak się przy tym bawił. Opowiedział także o najnowszej edycji „X Factora”. Czy poziom w „X Factorze” będzie wyższy od poprzedniego? Zapraszamy do programu w najbliższą sobotę o godzinie 20.00.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Edytę Pazurę, która opowiedziała, czy rzeczywiście poświęciła karierę dla męża i czy tego żałuje. Co jest dla niej najważniejsze w życiu oraz jaki jest dla niej mąż, dowiedziała się Jolanta Pieńkowska. A także reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska wybrała się na premierę filmu „Last Minute” i rozmawiała z aktorami o ich najdziwniejszych wakacjach.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościła Magdalena Tul, która zaśpiewała dla Was piosenkę pt. "Tam odnajdziesz mnie". Podoba się Wam? :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na konferencję prasową serialu „Lekarze”. Z kim przyjaźni się Katarzyna Bujakiewicz i do kogo zwraca się z prośbą o radę? Rozmawiała także z Robertem Lewandowskim i jego narzeczoną, o tym jak znoszą związek na odległość.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie jednego z ulubionych seriali Polaków. Spotkała tam Agnieszkę Dygant i Krzysztofa Kowalewskiego oraz Leszka Lichotę. Co wydarzy się w trzeciej serii?

  Reporterka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska, dowiedziała się co czeka bohaterów serialu „Lekarze”. Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha oraz Wojciech Zieliński zdradzili jej, czego widzowie mogą spodziewać się w kolejnych odcinkach.

  Na scenie Dzień Dobry TVN dziewczyny wykonały utwór “Myśl i Pieść” - ich najnowszy singiel. Podobają Wam się finalistki II edycji programu X-Factor?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała Barbara Szymańska. Polka, która zachwyciła swoją urodą i głosem Dubaj. Podoba się Wam?

  Gościem Dzień Dobry TVN była Karolina Lucztyn-Friedek, która opowiedziała o swoim uzależnieniu od narkotyków. Czy jej zdaniem łatwo jest stracić kontrolę nad sobą, kto jej pomógł w tych trudnych chwilach i wobec kogo spłaca swój dług wdzięczności?

  Razem są od 2003 roku, w tym roku obchodzą swój mały jubileusz. Mają na swoim koncie 10 lat związku i 5 wspólnych płyt. W TVN Cafe gośćmi byli Anita Lipnicka i John Porter. Dlaczego nie bywają na salonach?