Gwiazdy

  Gwiazdy

  Jak myślicie, czy nasz dzisiejszy gość ma szanse podbić polski rynek muzyczny? Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Szroeder "Tęczowy".

  Wielki, "babski" finał "Masterchefa" już dziś! :) Beata, Maria i Diana, czyli finalistki programu, które zmierzą się ze sobą dziś wieczorem, zasiadły na naszych kanapach. Zobaczcie czy Beata dogadała się z mamą, do czego potrzebny jest księgowej (Marii) udział w takim programie i jakie jest największe marzenie Diany.

  Po wygranej w programie "X Factor" życie Dawida Podsiadło zmieniło się nie do poznania. Jego debiutancka płyta zdobyła właśnie status "podwójnej platyny", na jego koncerty przychodzą tłumy. Poświęcił się w 100% karierze, czy znajduje czas dla siebie i swoich bliskich? Jak podoba mu się życie na wysokich obrotach?

  Na naszej scenie, Krzysztof Zalewski zaśpiewał utwór "Spaść", który pochodzi z jego nowej płyty "Zelig". Podobał się Wam jego występ?

  5 listopada Muniek Staszczyk skończył 50 lat! Czy mężczyzna po przekroczeniu pewnego wieku odczuwa potrzebę zmian w życiu? Gdzie podziewał się Zygmunt Staszczyk przez ostatni rok?!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała z Sonią Bohosiewicz postarzoną o kilkanaście lat. Aktorka jest jednocześnie żoną Macieja Stuhra i Jerzego Stuhra. Oczywiście tylko na planie filmu "Obywatel". Sonia zaprasza także wszystkich do... łóżka. Czyjego i gdzie?

  Top Modelka Anja Rubik nie musi już nikomu nic udowadniać. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o swoim nowym programie „Project Runway”, którego została prowadzącą. Ile wygrywa zwycięzca, jak jej doświadczenie przełoży się na program oraz czy założyłaby ciuchy, które zaprojektowali młodzi projektanci z programu? Od Anji dostaliśmy też magiczne lusterko? Co zobaczyła w nim Dorota Wellman?

  Natalia Siwiec została zaproszona na Uniwersytet Wrocławski, by wytłumaczyć studentom, jak budzić podziw oraz, jak posługiwać się mediami społecznościowymi. Kto przygotował jej prezentację i jak odebrali ją studenci?

  Najbardziej wpływowa artystka w polskim show-biznesie. W tym roku skończyła 46 lat, a na półki sklepów muzycznych wchodzi jej nowa, jedenasta już płyta - „Transoriental Orchestra”. Na scenie daje z siebie wszystko. Czy nowa płyta artystki będzie taka jak poprzednie czy artystka postawiła na nowe brzmienie? Gościem, w studiu Dzień Dobry TVN, była Kayah.

  Na specjalną prośbę Pani Grażyny z Warszawy... w naszym studiu... Czesław Mozil. Opowiedział o roli bałwanka w filmie "Kraina lodu". Jak podoba mu się dubbingowanie zimnokrwistej postaci, choć sam jest niezwykle gorący?

  Agnieszka Krukówna zagrała w krótkometrażowym filmie "Psubrat". Rola jest szeroko komentowana przez media. Krystyna Janda wyraża się o aktorce w samym superlatywach. W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka sama skomentowała swoją rolę, opowiedziała o własnej "kłopotliwości", o domniemanych wygórowanych wymaganiach finansowych oraz o oddaniu w pracy. Czy producenci filmów boją się Agnieszki Krukówny?

  Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych. Podczas światowej trasy koncertowej odwiedziła także Warszawę. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN udzieliła krótkiego acz esencyjnego wywiadu.

  Kamera Dzień Dobry TVN śledziła przygotowania Dody do nagrania koncertowego DVD. Wykorzystuje 13 kamer i talent całej ekipy. Jaki będzie efekt? Jak twierdzi sama artystka - piorunujący!

  Podobno świeczki były najdroższe, bo było ich aż 2000. Jutro zapraszamy na 2001 odcinek Dzień Dobry TVN. A na scenie Dzień Dobry Ada Szulc wykonała utwór grupy Queen "The Show Must Go On". Bo przedstawienie musi trwać!

  12 lat kazała nam czekać na swoja płytę. Kobieta o wyjątkowym talencie, rozpoznawalnym głosie i nietuzinkowej osobowości. Edyta Bartosiewicz, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o powrocie do pracy, o "niewidzialności" swojej choroby oraz o obawach, które niósł powrót do świata show biznesu. Już zupełnie innego niż 12 lat temu.

  Na scenie zespół Piersi z hitem "Bałkanica". Tak nam przygrywali w tym wyjątkowym, dla Dzień Dobry TVN, dniu. Bo dziś cały program to jedna wielka impreza! :)

  "Siedem życzeń" to najpopularniejszy serial dla młodzieży lat 80. Zespół Wanda i Banda nagrał specjalnie na potrzeby serialu piosenkę tytułową. Na scenie Dzień Dobry TVN Wanda i Banda zaśpiewali tę piosenkę. A jakie są Wasze życzenia? Wpisujcie się! :)

  Margaret o tym, jak nazywają ją znajomi i Kuba Wojewódzki, Basia Kurdej - Szatan o spektakularnym sukcesie i Michał Musiał o swojej zapowiedzianej śmierci . Dziennikarka Dzień Dobry TVN wzięła na spytki gwiazdy polskiego show-biznesu.

  Richard Phillips to kapitan MV Maersk Alabama, w którego, w filmie "Kapitan Phillips", wcielił się Tom Hanks. Kiedy MV Maersk Alabama przepływał koło wybrzeży Somalii, piraci wdarli się na pokład. Kapitan, by ratować załogę, oddał się w ręce porywaczy. Potem napisał o tych wydarzeniach książkę "Kapitan. Na służbie", która stała się bestsellerem. Z kapitanem Richardem Phillipsem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Na Camerimage, do Bydgoszczy, przyjechał ze swoim nowym filmem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Johnem Turturro. Jak podoba mu się Polska, festiwal i czyje losy opisuje jego nowy film? John Turturro gra w nim z Woodym Allenem. Który z nich to upadający żigolo?

  Trenerką wszystkich Polek jest Ewa Chodakowska, a trenerem wszystkich Polaków może być... prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop! :) Zobaczcie ćwiczenie, jakie wykonuje mężczyzna po jedzeniu, w Polsce. Tak Marcin Prokop ćwiczy pośladki! :)

  Pallotyn ks. Andrzej Daniewicz założył w 2005 roku chrześcijański zespół rockowy "La Pallotina". Poprzez muzykę chce ewangelizować. Na naszej scenie zaprezentowali piosenkę "Dieta cud", pochodzącą z najnowszej płyty "Alter". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Zazwyczaj, kiedy kobieta chce zmienić swoje życie - zmienia kolor włosów. A mężczyzna? W studiu Dzień Dobry TVN Michał Wiśniewski opowiedział o tym, do czego przekonała go żona, dlaczego, jeśli nie wydaje się płyty, staje się tylko celebrytą, a nie gwiazdą oraz, czy siedzenie w kapciach i czekanie na cud doprowadziło go do miejsca, w którym jest teraz? Czy Wiśniewski myślał o samobójstwie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na uroczystości wręczenia Róż Gali. Tam spotkała Agnieszkę Cegielską, Ewę Błaszczyk, Kubę Wesołowskiego, Beatę Pawlikowską, Margaret. Jak podobała im się uroczystość? Kim są nagrodzeni?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała, przybyłe na pokaz duetu Paprocki& Brzozowski, gwiazdy o to, czy trzynastka jest dla nich szczęśliwa? Co powiedziała jej Julia Kamińska, Weronika Książkiewicz, Natasza Urbańska i Małgorzata Rozenek?

  Pisarka Krystyna Kofta na temat swojej choroby, raka piersi, napisała kilka felietonów. Na początku trochę żałowała tego ekshibicjonizmu, ale teraz z perspektywy czasu wie, że zrobiła dobrze. Upubliczniając informacje na temat choroby, zachęciła wiele Polek do tego, by się badały. Co o "chorowaniu na ekranie" i tym, że jedne gwiazdy chętnie mówią o swoich chorobach, a inne nie myśli dziennikarka Ewa Wojciechowska, gość Dzień Dobry TVN?