Gwiazdy

  Gwiazdy

  Spotkaliśmy się z Krystianem Wieczorekiem zaledwie kilka godzin po zdanym na prawo jazdy egzaqminie. Czy było trudno? - Myślę, że nawet w wieku 38 lat można się tego nauczyć i można się nauczyć jeździć - uważa aktor. Kto go egzaminował - kobieta czy mężczyzna? Czy planuje jakoś uczcić zdany egzamin?

  Jeden z najsłynniejszych projektantów mody w Indiach, Narendra Kumar, był gościem Jolanty Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN. W jego pokazie w Indiach wzięły udział uczestniczki tej edycji programu "Top model - zostań modelką". Która z dziewczyn "Top model" jest jego faworytką?

  Na festiwalu Cannes Frieda przeszła po mokrym czerwonym dywanie, w strugach deszczu. Z opresji uratował ją przystojniak z parasolem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Friedą Pinto.

  Anna Wendzikowska spotkała się z głównymi o bohaterami wielkiego hitu kinowego „Wielki Gatsby”. Jak oceniają kreowane przez siebie postacie, co jest gwarancją udanego filmu oraz jak z idealisty nie stać się cynikiem?

  Dzienikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes z Leonardo DiCaprio. Czy po każdym filmie czuje się wypalony emocjonalnie?

  Do dogrywki, w półfinałowym odcinku programu "X Factor", stanęło małżeństwo Hyży. Do finału ostatecznie dostał się, decyzją jury, Grzegorz Hyży. Jak ta małżeńska potyczka wpłynie na związek Grzegorza i Mai? Komu kibicowaliście - Grzegorzowi czy Mai Hyży?

  Co powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej na temt przyjaźni w show-biznesie Małgorzata Socha, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, którzy przybyli na otwarcie hotelu Kuby Wesołowskiego? Z kim przyjaźni się Agnieszka Szulim i Maciej Zakościelny?

  Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski potrafią się bawić, dlatego stworzyli duet "Pączki w Tłuszczu". - Zawsze się trochę fałszuje... No, nie jesteśmy Pink Floyd - mówił w Dzień Dobry TVN - Tomasz Karolak. Ale publiczność bawi się razem z nimi! Zobaczcie ich występ w Dzień Dobry TVN. Jesienią tego roku ukaże się ich płyta. Kto "Pączkom w tłuszczu" pisze teksty, a kto komponuje muzykę?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Ewą Skibińską, czyli Grażyną z "Oszukanych". Kochamy prawdziwe historie - film bije rekordy popularności. Czy trudno było wcielić w tę rolę oraz jak wspomina pracę na planie?

  Został okrzyknięty jednym z 50 najpiękniejszych ludzi świata. Jego atrybutami są: nienaganne maniery, garnitur, swing i… polska dziewczyna. Matt Dusk, niedoszły absolwent ekonomii i Frank Sinatra XXI wieku, był gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła mu partnerka - Julita Borko.

  Na planie filmu "Obce ciało" dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Weroniką Rosati. O czym opowiada film, jaką rolę będzie w nim grała i jak buduje się postać w kinie?

  Mike Tyson po raz drugi odwiedził Polskę. Była okazja by się spotkać i porozmawiać. Tę wykorzystał dziennikarz Bartek Węglarczyk. Mało kto wie, że Mike hoduje gołębie. Ile ich ma i skąd ta pasja nielicująca z jego wizerunkiem?

  Ostatnio w prasie więcej mogliśmy przeczytać o jej kolejnych jej ekscesach i nieustających kłótniach z ciągle zmieniającymi się managerami. Teraz Doda wraca ponownie jako wokalistka. Kilka dni temu premierę miał jej najnowszy teledysk. Kiedy jej fani doczekają się płyty? Doda była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Czy mama została jej nową managerką? Czy przeżywa kryzys emocjonalny?

  Byliśmy na tej imprezie! Zobacz, jakie emocje towarzyszyły nagrodzonym. Kto został "odkryciem roku", kto jest na szczycie, a kto jest "niezniszczalny"?

  Ma wadę serca, choruje od urodzenia, a czuje się coraz gorzej. Na muzyce, jak sam mówi, zarobił już ponad 10 milionów złotych i wygląda na to, że jest jednym z najbogatszych rencistów w Polsce. Czy Adam Konkol, liedr zespołu Łzy, nie boi się życia na pełnych obrotach? Czy nie ma dość polskiego show-biznesu? O swojej chorobie i pracy opowiedział Jolancie Pieńkowskiej w studiu Dzień Dobry TVN.

  Natalia Niemen, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN, postanowiła zmierzyć się z twórczością swojego ojca Czesława Niemena. Jaki wpływ na gust muzyczny swojej córki wywarł Czesław Niemen? Czy wyobrażała sobie, będąc córką takiego ojca, że nie będzie śpiewać? Natalia Niemen w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o nieznanej twórczości ojca i zaśpiewała na naszej scenie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mafia Mike i Asia Ash w utworze "Hello Hello"! Jak Wam się podoba ich występ?

  Serial "Gra o Tron" bije rekordy popularności na całym świecie. Przebywający właśnie w Polsce, w ramach trasy promocyjnej serialu, Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark i Liam Cunningham - Davos Seaworth, zdradzili nam czy lubią fantasy oraz czy oglądają serial i wciągnęli się w jego fabułę, podobnie jak miliony widzów na całym świecie?

  W trosce o zdrowie przyszłej matki firma zrezygnowała z jej usług i zerwała z nią umowę... Już samo to mogłoby być powodem do zdenerwowania. Atmosferę w sprawie, podgrzewa dodatkowo fakt, że informacje o ciąży były wyssane z palca przez redaktorów portalu plotkarskiego. O plotkach, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z Beatą Sadowską.

  Kiedy Dorota Gardias spodziewa się rozwiązania? Jak się czuje? Jak długo prezenterka pogody zamierza pracować w odmiennym stanie? Czy zdecyduje się na poród rodzinny? Czy chodzi na zajęcia do szkoły rodzenia i, czy będzie rodzić przez cesarskie cięcie? O ciąży i porodzie Dorota Gardias opowiedziała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi w Dzień Dobry TVN.

  W Krakowie kończą się właśnie zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego "Pod mocnym aniołem". Będzie o alkoholizmie, zatracaniu się w czasie i podnoszeniu się z upadku - mówi Kinga Burzyńska. A sam reżyser zapewnia, że będzie bolało, ale przecież o to chodzi w kinie Smarzowskiego.

  Kinga Burzyńska z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziła plan setnego odcinka serialu "Szpital". Co wydarzyło się w ostatnich 100 odcinkach serialu i czego możemy spodziewac się dziś wieczorem?

  Grają od 25 lat. Wydali 17 płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów, nakręcili 40 teledysków i sprzedali około 2 milionów płyt. Zespół Big Cyc świętuje swoje 25-lecie! - Jesteśmy zgraną rockandrollową paczką - mówił o zespole w Dzień Dobry TVN Krzysztof Skiba. na scenie Dzień Dobry TVn wykonali utwór ze swojej najnowszej płyty pt. "Big Cyc wiecznie żywy". Dlaczego, choć od powstania zespołu Big Cyc minęło 25 lat, Krzysztof Skiba nie nauczył się grać na żadnym instrumencie muzycznym?

  Ewa Chodakowska opowie o tajemnicy, dzięki której udaje się schudnąć każdej kobiecie. Maciej Nowak na tropie kiełbasy lisieckiej, a zespół Big Cyc świętuje swoje 25-lecie! Rowerzyści kontra kierowcy - dlaczego jedni nie przestrzegają praw drugich? Zapraszamy jutro od 8.00!

  Aktorka, prezenterka i od niedawna piosenkarka. W ktorej z ról Aleksandra Szwed czuje się najlepiej? W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszł jej producent i basista Marcin Przytulski. Na naszej scenie Ola Szwed pierwszy raz publicznie zaśpiewała piosenkę "Ach ten Pan!". Podoba się Wam?

  "PiKej", czyli Piotr Kukulski, był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokpa w Dzień Dobry TVN. Kogo drażni kariera "PiKeja"? Czy Piotr Kukulski zrezygnuje z marzeń o karierze rapera? Czy zajmuje się rapem na serio, czy tylko bawi się nim w konwencji żartu? - Chciałbym, żeby w Poklsce rap zaczął wyglądać tak jak rap w Stanach, że ludzie się bawią tym rapem - mówił w Dzień Dobry TVN Piotr Kukulski. Czy "Pikej" lubi polski rap? Czy nie boli go, że wszyscy się z niego śmieją?