Gwiazdy

  Gwiazdy

  Trwa tydzień pomocy ofiarom przestępstw. Jak pokazują policyjne statystyki niepokojąco rośnie liczba przestępstw seksualnych dokonywanych na dzieciach. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Jolantę Zmarzlik oraz rzecznika policji insp. Mariusza Sokołowskiego. Jak często samo dziecko ujawnia molestowanie i jak poznać, że dziecko jest molestowane?

  Najpierw fryzjer, potem stylista, następnie spacer po Piątej Alei. Wieczorem ekskluzywna restauracja. Zobacz, jak wygląda nowojorski dzień Anji Rubik, jak pracuje nad swoim, nowym magazynem oraz, co robi jej mąż Sasha. Zobacz reportaż Anny Puśleckiej, dziennikarki Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Dygant o kryzysowe momenty w jej życiu, a Aleksandrę Kisio, Annę Bosak, Aleksandrę Mikołajczyk, Lidię Popiel oraz Omenę Mesah o najpiękniejsze sukienki z ich dzieciństwa.

  Piosenkarka, kompozytorka i aktorka. Na scenie Dzień Dobry TVN MaRina wykonała utwór "Lie More". Ma szansę na nagrodę Viva Comet?

  Większość z nas zna go z filmu "Dług". Robert Gonera na jakiś czas zniknął z życia publicznego - czy to z powodu rzekomych problemów psychicznych, jak pisano w tabloidach, czy z innych, tylko jemu znanych? W studiu Dzień Dobry TVN aktor opowiedział o swoim powrocie na szklany ekran, o nowej roli w filmie " Big Love" oraz o nagonce w mediach.

  Czy Agnieszka Dygant lubi Małgorzatę Kożuchowską? Kto ubiera Tyszkę i Wolińskiego? Wieczorek i Bohosiewicz przyznają się do romansu na planie serialu "Jula"... Czy to prawda? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Zobaczcie kulisy pokazu Krzysztofa Stróżyny w Londynie na Fashion Week. Była tam reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co wydarzyło się na pogrzebie Whitney Houston? Czy Agnieszka Dygant lubi pracować z Małgorzatą Kożuchowską? I wreszcie, czy Ewelina Flinta rzeczywiście jest w ciąży? odpowiedzi na te pytania zna nasza specjalistka od show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.

  Ponad 2,5 miliona osób obejrzało ich teledysk na Youtube. Piosenka „Kradziony bit” poznańskiego zespołu V - Unit bije rekordy popularności. Ten utwór to manifest przeciwko ACTA. Protesty internautów doprowadziły to tego, że premier Donald Tusk wycofał się z ACTA. Czy V-Unit wykosi Dodę z rynku muzycznego? - Nie wiem, czy aż tak, ale może nagramy z nią jakiś kawałek - mówią w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie ich pierwszy występ w telewizji.

  Najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce była przez 55 tygodni płyta Adele. Była, bo teraz najlepiej sprzedaje się płytą "To, co dobre" Andrzeja Piasecznego. Wokalistę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy spodziewał się tego? Nie prowadziłem tego typu kalkulacji... Mnie od pewnego czasu nawet już nie przysyłają zaproszeń na Fryderyki - powiedział Piaseczny. Czy ma dystans do siebie? Dlaczego jest nerwusem? Czy samotność go inspiruje i co jest dobre dla Andrzeja Piasecznego?

  W środę, 15 lutego podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala, na której wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Po raz 15. czytelnicy "Tele Tygodnia" wybrali swoich ulubionych aktorów, prezenterów, seriale i programy telewizyjne. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Adamczyka oraz Maję Ostaszewską, którzy zostali nagrodzeni w kategorii aktor/aktorka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Safran wykonała drugi singiel ze swojej debiutanckiej płyty. Piosenka nosi tytuł „Big Wave”, a teledysk do niej powstał w miejscu, gdzie Quentin Tarantino kręcił Kill Bill’a, a Red Hot Chilli Peppers swój klip do Scar Tissue.

  dorośli mężczyźni! Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki, razem z Julią Rosnowską, wybrał się na spacer po Krakowie. Razem podążyli śladami serialowej Julii.

  Sting, a właściwie Gordon Matthew Sumner był mleczarzem, pracował na budowie, był urzędnikiem od podatków, a także uczył w szkole. Dziennikarka i prezenterka Dzień Dobry TVN Magda Mołek spotkała się z muzykiem, który opowiedział jej o polskich korzeniach, jak miał na imię jego polski wuj i dlaczego niektóre gwiazdy umierają.

  Na scenie Dzień dobry TVN Ada Fijał wykonała swój najnowszy singiel "Zulejka". W ten sposób zapowiedziała poniedziałkowy koncert w Teatrze Żydowskim, organizowany z okazji Dnia Walki z Depresją.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej nowego prawniczego serialu TVN "Prawo Agaty". Główna bohaterka, mecenas Agata, jednego dnia traci wszystko i jak mówi Agnieszka Dygant, spada na samo dno. Daria Widawska gra przyjaciółkę głównej bohaterki, a Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać prokuratora. Kim w tym serialu jest Leszek Lichota?

  Urodzinową niespodziankę dla Aleksandry Kwaśniewskiej pomogła nam zorganizować mama Oli Jolanta Kwaśniewska. Był tort i kwiaty od Dzień Dobry TVN. A co Ola dostanie w prezencie od rodziców? Jak spędzi ten wyjątkowy dzień?

  Karoca, tort od Marty Grycan, szałowa suknia, grono oddanych przyjaciół i kamera Dzień Dobry TVN, czyli szałowe urodziny Doroty "Dody" Rabczewskiej, a później plan zdjęciowy "Reguł gry", czyli wszystko co najważniejsze w show-biznesowej pigułce streściła nam Agnieszka Jastrzębska!

  Olga Matuszewska ma 23 lata i ukończyła z wyróżnieniem Berklee College of Music w Bostonie. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Don't cry". Jej album to połączenie popu-soulu i jazzu. Posłuchajcie polskiej Norah Jones!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło trio polsko – ukraińskie, czyli zespół „Dagadana”. Wykonali utwór pod tytułem „Czasem”, który pochodzi z ich najnowszej płyty „Dlaczego nie”.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy obchodzą Walentynki oraz czy mają receptę na udany związek? Na miłosne pytania odpowiadali: Małgorzata Socha, Maria Winiarska i Wiktor Zborowski, Edyta Herbuś, Beata i Robert Jansonowie, Agnieszka Cegielska, Magda i Rafał Rutkowscy, Omenaa Mensah, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, Dorota Zawadzka i Robert Myśliński oraz Bożena i Mariusz Walterowie.

  Specjalnie dla wszystkich widzów Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, w utworze, "Thank You for loving Me" wystąpił Mateusz Ziółko!

  Prosto z Kasprowego przybyła do nas Magdalena Schejbal. Teraz żyje w Zakopanem. Tam odnalazła miłość i została matką. Nie boi się przyznać, że życia rodzinnego i zawodowego w stu procentach pogodzić się nie da. Z aktorstwem związała się przypadkowo, ale sukcesy utwierdziły ją w tym, że obrała właściwą drogę. Za czym tęskni? Jak zmieniło ją macierzyństwo? Czy zaakceptowali ją górale? Co robi zaraz po tym, gdy się obudzi?

  Marcin Prokop wie, jak Dorota Wellman trafiła do telewizji, a jak trafili do niej siedzący dziś na kanapach goście Dzień Dobry TVN: Agnieszka Pilaszewska, Dariusz Kordek, Mateusz Damięcki i Anna Świątczak? Jak wyglądało ich życie zanim stali się sławni? W jakich filmach chciała grać Agnieszka Pilaszewska? Jakie były pierwsze kroki Anny Świątczak w zawodzie? Jakie koneksje ma Mateusz Damięcki?

  Agnieszka Jastrzębska, która zawsze śledzi najnowsze wieści z show-biznesu, tym razem opowiada o tym, jak Marcin Tyszka i Dawid Woliński radzą sobie na planie nowego programu, o Adele podczas rozdania nagród Grammy i polskiej projektantce, którą chwali Daily Telegraph i People.

  Kiedy w 1974 roku zaśpiewała w Monachium utwór "Futbol", ten przyniósł szczęście naszym. I może w tym roku, z nowa piosenką "Dalej orły", też będzie tak samo. Maryla Rodowicz, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, śpiewa na Stadionie Narodowym. A jej występ zobaczyła Katarzyna Olubińska. Zobacz, jak Maryla Rodowicz testuje Stadion narodowy!