Gwiazdy

  Tylko u nas! Piotr Adamczyk uchylił Agnieszce Jastrzębskiej rąbka tajemnicy na temat swojej najnowszej roli. Kogo zagra i o czym będzie opowiadał film?

  Marcin Tyszka wzbudził spore zamieszanie swoim wpisem na portalu społecznościowym, w którym skrytykował finalistki i finalistów Top Model. Co wywołało taką reakcję fotografa? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co planują Iza Miko i jej brat Sebastian Mikołajczak? Na czym będzie polegał ich wspólny projekt skierowany do dzieci z całej Polski? Kto może zgłosić się do udziału w tej inicjatywie i czy przyjmie się ona w naszym kraju? Jak myślicie?

  Słyszeliście już w tym roku "Last Christmas"? Nie ;-) ?! No to specjalnie dla Was: Honorata Skarbek i jej wykonanie świątecznego hitu! Zobaczcie też, dlaczego Honorata nie jest już "Honey" i o co pytali ja nasi widzowie na czacie!

  Igora Faleckiego poznaliśmy już kilka lat temu, kiedy świat zachwycił się tym młodym geniuszem perkusji. Postanowiliśmy sprawdzić czy muzyka to nadal jego największa pasja. Zapraszamy na spotkanie z jednym z najbardziej inspirujących nastolatków w Polsce!

  Podróże, koncerty na całym świecie, legendarne biesiady,... i bieg przez płotki w hotelu "Bristol" czyli wszystko, czego nie wiecie o Maryli Rodowicz! Zobaczcie, co o artystce opowiedzieli nam m.in. Magda Steczkowska, Agata Passent, Magda Umer i Maria Szabłowska, która wspólnie z królową polskiej sceny napisała niedawno książkę: "Maryla. Życie Marii Antoniny".

  Na scenie Dzień Dobry TVN PREMIERA! Marcin Wyrostek w utworze "Palinka". Kiedy możemy spodziewać się nowego albumu artysty i jak podoba mu się bycie ojcem? Czy Marcin gra Mikołajowi kołysanki na akordeonie?

  Czy miłość musi boleć, ile czasu zajmuje transformacja w elfa i o co najczęściej pytają ich dziennikarze? Zobaczcie co Orlando Bloom, Evangeline Lilly i Lee Pace zdradzili Annie Wendzikowskiej.

  Już wkrótce Szymon Bobrowski i Edyta Olszówka staną razem na deskach Teatru Dramatycznego Scena Na Woli w spektaklu "Imię". Tymczasem , o wspólnej pracy nad przedstawieniem, opowiedzieli Magdzie Mołek, a z widzami Dzień Dobry TVN spotkali się na czacie.

  Czyje dziecko znalazło się na okładce magazynu plotkarskiego Hello? Za co Brytyjczycy kochają parę książęcą - Williama i Kate? Czy Victoria i David Beckham marzą o kolejnym dziecku? Czy dzieciom Madonny podoba się wizerunek mamy? Jakim polskim filmem jest zachwycony Liam Neeson? O najświeższych plotkach ze świata rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anią Wendzikowską.

  Robert "Litza" Friedrich jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Dziennikarce dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej udało się go złapać przed koncertem. Dlaczego cieszy się, że nie ma go w domu przed samymi świętami? Czy mówi swoim córkom, że są piękne? Jak dba o żonę? Nad czym obecnie pracuje Arka Noego? Oto Litza w szczerej rozmowie o tym, co nadaje życiu sens.

  Wczoraj w warszawskim Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji Joanny Przetakiewicz. Za co gwiazdy kochają jej ubrania? O to Annę Lewandowską, Sarę Boruc, Basię Kurdej Szatan, Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazu, czyli "lamaniaczki" marki! Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była Anja Rubik.

  Wczoraj na pokazie Joanny Przetakiewicz na wybiegu pojawiły się finalistki Top Model: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka. Dlaczego Osi miała ze ciasne buty? Jak wspominają pokaz? Co działo się na backstage'u? Jaki rozmiar stopy nowi Osi, a w jakim musiała wystąpić na wybiegu?

  Alicja Bachleda Curuś promuje swój ukochany Karków. W pięknym spocie wystąpiła w roli Kopciuszka. Alicja wygląda jak prawdziwa księżniczka! Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła, co stanie się z bajeczną niebieską suknią, która obok Alicji zagrała w spocie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zrobiło się świątecznie. Marta Podulka wraz z Mikołajem i elfami zaprezentowała utwór "Ludzkim głosem". Piosenka jest efektem współpracy wokalistki z poznańskim producentem Bartkiem Pietschem.

  Od jakiegoś czasu Dominika Gwit pod czujnym okiem dietetyków traci na wadze. Ile już schudła? Czy w czasie Świąt Bożego Narodzenia będzie trzymała się diety? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy za kulisami koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Jak artyści, którzy wzięli udział w tym koncercie, wspominają Ciechowskiego? Co powiedzieli nam: Katarzyna Nosowska, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski i Tymon Tymański? Kim był Grzegorz Ciechowski dla Justyny Steczkowskiej? Jak Ciechowskiego wspomina Kayah?

  Grają razem od 2 lat razem, ale są doświadczonymi muzykami. Poznański zespół ELEVATOR swoją muzykę określa jako rock alternatywny. Amerykańskie brzmienie i polskie korzenie - na naszej scenie wykonali utwór "Gravity". A już niebawem zagrają na największych i najbardziej prestiżowych na świecie targach muzycznych w USA.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół EXTRA. Zaprezentował singiel „Wyjechać“, który zwiastuje debiutancą płytę grupy. EXTRA jest prekursorem gatunku sad pop.

  Jak Kinga Rusin wspomina święta, kiedy jej córki były małymi dziewczynkami? A jakie plany ma na nadchodzące święta? Wyjedzie czy zostanie w domu z rodziną? Czy lubi obdarowywać innych prezentami? Kogo zazwyczaj zaprasza na święta?

  Jakie magiczne momenty kojarzą się gwiazdom ze świętami Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Edytę Herbuś, Michała Piróga, Natalię Klimas, Łukasza Jemioła, Sylwię Gliwę, Katarzynę Sokołowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Kingę Rusin.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN, pytając o to samego Michała Piróga. Jak wytłumaczył to, że jego usta są teraz większe? Czy to prawda, że Michał Piróg chciałby sobie dodać kilka centymetrów?

  Gruchnęła wiadomość, że Edyta Herbuś wybłagała ślub u Mariusza Trelińskiego. Ile jest w tym prawdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Gdzie Edyta Herbuś zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patricia Kazadi wykonała świąteczny przebój "Santa Baby". W nieco zmienionej fryzurze:) Jak Wam się podoba nowy kolor włosów Patricii?

  Film "Ida" Pawła Pawlikowskiego został nominowany do Złotych Globów. To prestiżowe nagrody, które ustępują tylko Oscarom. Bukmacherzy wieszczą, że "Ida" zdobędzie Złoty Glob. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agatą Kuleszą, która w filmie gra stalinowską panią prokurator. Czy aktorka ma już przygotowaną mowę oscarową i jak czuła się kiedy zobaczyła swoje nazwisko obok nazwiska Tildy Swinton?

  40 lat temu w Żywcu przyszli na świat bracia bliźniacy. Identyczni jak dwie krople wody. Teraz są najbardziej rozpoznawalnymi bliźniakami w Polsce. Bracia Golec w studiu Dzień Dobry TVN zdradzili nad czym obecnie pracują oraz jak przygotowują się do swojej czterdziestki.

  Jego kariera zaczęła się przez przypadek. Ogromne szczęście i jeszcze większy talent zaprowadziły go na deski największych na świecie teatrów operowych. Twierdzi, że najważniejsze to nie spoczywać na laurach. W studiu Dzień Dobry TVN Artur Ruciński – baryton z La Scali. Czy jest taka rola o której szczególnie marzy?

  W listopadowym meczu z Gruzją Kamil Grosicki złamał kość w łokciu. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z piłkarzem i jego piękną żoną, modelką Dominiką. Rośnie nam nowa WAGs? Jak ich dzieci odnajdują się w ciągłym życiu na walizkach?