Gwiazdy

  Gwiazdy

  "Ubieranie do snu" to płyta, która w całości została napisana i nagrana przeze mnie, w moim studiu - mówi w Dzień Dobry TVN Marcin Rozynek. Płyta trafi w tym tygodniu na sklepowe półki. Dziś rozdawaliśmy ją w konkursie.

  Tancerz, którego poznała cała Polska dzięki udziałowi i zwycięstwu w pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" publicznie jest bardziej znany pod swoim pseudonimem "Gleba" od swoich słynnych skoków na ziemię. Swój styl określa jako "współczesny ezoteryczny taniec dynamiczny". Jego nową pasją jest jeździectwo.

  Był rok 1982. Tkaczyk razem z zespołem Kombi koncertował w Szczecinie w klubie "Mała scena rozrywki". Po koncercie zaczęła się dyskoteka. Zauważył na niej młodą, niezwykle piękna kobietę. Chwile rozmawiali, niestety dziewczyna musiała wcześnie wrócić do domu. Nie zdążyli nawet wymienić się telefonami..

  Krytyk muzyczny Bogusław Kaczyński, który w ubiegłym roku otarł się o śmierć przekonuje, że najważniejsze jest, by wierzyć w wyzdrowienie, nie poddawać się i nie leżeć bezczynnie. - W powrocie do zdrowia ważne jest wsparcie bliskich i wiara we własne siły - zapewnia dziennikarz muzyczny, który po udarze mózgu trafił w ubiegłym roku do szpitala.

  Decydując się na ten zawód najważniejsze jest, by trafić do jak największej liczby osób, ale ze swoją pracą, nie ze swoim życie prywatnym - mówi aktorka Joanna Brodzik. I dodaje, że jeśli ktoś przekracza granice jej prywatności bez jej wiedzy i zgody, to traktuję to jako kradzież. Czy Piotr Rubik, Michał Żebrowski i Joanna Liszowska, goście Dzień Dobry TVN, są tego samego zdania?

  Ruszają zdjęcia do nowej serii popularnego serialu "39 i pół", a wczoraj podczas uroczystej gali Telekamer 2009 Tomasz Karolak, serailowy Darek, odebrał nagrodę dla najlepszego aktora. O tym, czego możemy się spodziewać po nowej serii "39 i pół" zapytaliśmy między innymi Darię Widawską, która wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie.

  Czy Maciej Zakościelny znowu się zakochał, a Radosław Majdan chce zostać modelem? Kim jest nowa miłość Kazimierza Marcinkiewicza? O tym w Dzień Dobry TVN!

  Sally Brooks to trzykrotna zdobywczyni prestiżowego tytułu "Londyński Fryzjer Roku", to także Międzynarodowy Dyrektor Artystyczny NIVEA oraz współwłaścicielka renomowanego salonu Brooks&Brooks w Londynie. W Dzień Dobry TVN, światowej sławy stylistka fryzur, pokazała najmodniejsze uczesania tego sezonu.

  "Kochaj i tańcz" to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się miłość, a pierwszy postawiony przez bohaterów na parkiecie krok, pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Nasi goście, Katarzyna Figura i Katarzyna Herman, opowiedzieli nam o swojej przygodzie z tym filmem.

  Jacek Bryndal założył zespół "Atrakcyjny Kazimierz", ponieważ miał ochotę spróbować humoru kabaretowego, pójść w stronę pastiszu, czego nie mógł zrobić, grając w Kobranocce. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nam, jak powstał największy przebój tej grupy.

  W Polsce rzadko mają miejsce spektakularne powroty wielkich gwiazd. Come back takiego zespołu, jak np. Brygada Kryzys, ważny jest tylko dla wąskiej grupy jej wiernych fanów. Istotnym wydarzeniem był natomiast powrót Krzysztofa Krawczyka, który nagrał płytę ze Smolikiem - uważa dziennikarz muzyczny Hirek Worna.

  W listopadzie wybrałem się na wyprawę do Tunezji. To była najpiękniejsza podróż mojego życia - wspomina Irek Bieleninik. Niestety podczas podróży zdarzył się wypadek. Niedaleko mnie eksplodowała butla z olejem i, gdyby nie to, że miałem okulary straciłbym wzrok - mówi gość Dzień Dobry TVN.

  Tomasz Jacyków na planie programu "Dzień dobry TVN" we Wrocławiu przeżył niewiarygodną przygodę. - Po nagraniu podeszła do mnie kobieta. Myślałem, że chciała poprosić mnie o radę w sprawie mody, gdy jednak usłyszałem, że jest moją siostrą, dosłownie zbaraniałem - opowiada Tomasz Jacyków.

  Na rynku ukazała się książka Mariusza Urbanka "Waldorff. Ostatni baron Peerelu". Tomasz Raczek wspomina Jerzego Waldorffa jako człowieka wielu pasji. Waldorff był intelektualistą, muzykologiem, arystokratą, oddanym kochankiem i człowiekiem zaangażowanym w ratowanie Cmentarza Powązkowskiego.

  Jak się pracuje z byłym partnerem lub partnerką? Doskonale wie o tym Dariusz Kordek, kiedyś związany z Edytą Górniak, spotkał się z nią na planie trzeciej edycji show "Jak Oni śpiewają". Wkrótce przekona się o tym również Zbigniew Urbański, który wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" razem ze swoją "byłą" Katarzyną Skrzynecką.

  Życiowy partner Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, podpisał nowy kontrakt piłkarski. Alicja Bachleda-Curuś nie próżnuje w Hollywood. Aktorka zagrała w produkcji "Ondine" u boku zdobywcy Złotego Globu Colina Farrella. Seks-taśma Marilyn Monroe sprzedana za 1,5 miliona dolarów! Czy ostatnio żyły plotkarskie gazety i serwisy?

  Krzysztof Skiba od lat prowadzi bale karnawałowe, najbardziej w pamięć zapadł mu bal prostytutek i alfonsów. Opowiedział nam o tym jak wyglądają bale którymi się opiekuje.

  Początek lat osiemdziesiątych, władza nas nie kochała. Dla rządzących byliśmy bandą bezrobotnych oszołomów, żerujących na masie pracującej. Niebieskie ptaki o nas mówili. Darek Dusza wyrobił sobie nawet takie zaświadczenie o zatrudnieniu, miejsce pracy "Śmierć kliniczna" - śmieje się Ireneusz Dudek.

  Zespół powstał wiosną 2005 w Rzeszowie. Grupa tworzy wyłącznie własne kompozycje z gatunku szeroko rozumianego rocka. Konkurs o nagrodę Bursztynowego Słowika 45. Międzynarodowego Sopot Festivalu wygrał zespół Oh Laura. Słowik Publiczności trafił do zespołu Pectus.

  Do Polski zespół przyjechał tylko na dwa dni, jednak udało nam się ich namówić na wizytę w naszym studiu.

  Rusza czwarta edycja programu You can dance. W Krakowie odbywają się właśnie drugie eliminacje do tego popularnego programu. Wszyscy zainteresowani udziałem w programie mogą się jeszcze zgłosić na casting w Gdańsku, Białymstoku i w Warszawie. Michał Piróg zachęcał w Dzień Dobry TVN do udziału w castingu.

  Tancerka Ewa Szabatin stara się nie przejmować, tym co piszą na jej temat gazety brukowe. - Śmieję się z tego dopóki nie dotyczy to moich przyjaciół lub rodziny - mówi Dzień Dobry TVN. Najbardziej bolesnym i nieprawdziwym stwierdzeniem na mój temat było to, że lubię rozbijać małżeństwa, po tym jak w Dzień Dobry TVN przyznałam się do związku z żonatym mężczyzną - dodaje. Czy gwiazdy zabiegają o to, żeby być tematem plotek?

  I tym razem nie zabrakło wsparcia znanych osób. Chociaż to już 17 raz, wciąż niestrudzeni pomagają jak tylko mogą. W naszym studiu Kasia Kowalska, Doda i Paweł Małaszyński opowiedzieli o swoim wkładzie w tegoroczną Orkiestrę.

  Czy Tom Cruise jest najgorszym aktorem, a Doda zgubiła majtki? Kogo pokochała Joanna Liszowska? Kto otrzymał Złote Globy? Tego wszystkiego dowiecie się od dziennikarki Ewy Wojciechowskiej, która jak nikt inny zna najnowsze plotki ze świata gwiazd.

  W pierwszej chwili wydawało mu się, że napisał tekst „Ja jestem macho”, żeby się pośmiać z kolegów podrywaczy. W naszym studiu KASA zdradził nam, jak to było naprawdę.

  Nowe odcinki trafią na antenę w marcu, jak mówi Bartek Kasprzykowski, ta seria będzie jeszcze ciekawsza niż poprzednia. Więcej wątków, więcej zaskakujących zdarzeń...

  Pod koniec minionego roku Edyta zakończyła zdjęcia do rosyjskiego filmu "Wolf Messing". O swojej przygodzie z filmem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.