Gwiazdy

  Matura tuż tuż. Jak polskie gwiazdy wspominają swoje egzaminy maturalne? Które z nich były zestresowane, a które nie? Czy pamiętają swoje tematy maturalne? Która z gwiazd wolała jeździć na randkę zamiast uczyć się do matury? I która zdawała maturę dwa razy? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziały: Ewa Farna, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Więdłocha.

  W najbliższą sobotę o godz. 20.00 rusza pierwszy odcinek na żywo programu "X Factor". Jak Ewa Farna i Tatiana Okupnik przygotowują się do tego odcinka? Czy kupiły na tę okazję specjalne kreacje i czy zrzuciły kilka kilogramów?

  Piosenkarka Ewa Farna niedawno przyznała się, że nie interesuje się modą. Nawet nie wiedziała, kto zaprojektował sukienkę, w której wystąpiła w czasie Viva Comet 2012. Czy wstydzi się tego, że nie zna się na modzie i kupuje ubrania w sieciówkach? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W kwietniu tego roku, po wielu trudach i latach starań, wreszcie ukazała się kolekcja 9 albumów Zdzisławy Sośnickiej. Czy to oznacza, że teraz Zdzisława Sośnicka powróci na muzyczną scenę i ruszy w trasę koncertową po Polsce? Jak powstała piosenka "Julia i ja"? Gościem Dzień Dobry TVN była wielka dama polskiej piosenki Zdzisława Sośnicka, którą Jolanta Pieńkowska porównuje do Tiny Turner i Barbry Streisand. Jaką piosenkę Sośnickiej lubicie najbardziej, a która piosenka jest jej ulubioną? Których polskich artystów Sośnicka ceni najbardziej?

  Po raz pierwszy na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Mikołaj Krawczyk wraz ze swoim zespołem "Rockoholic". Posłuchacie jego piosenki "Wykochaj mnie na śmierć". Podoba się Wam to rockowe brzmienie? Główną rolę w teledysku do tej piosenki zagrał Bartosz Obuchowicz.

  Jurorzy programu "X Factor" wybrali już finałową dwunastkę, którą już w najbliższą sobotę będziemy mogli oglądać w pierwszym odcinku na żywo. Z jurorami i uczestnikami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby zapytać: czy uczestnicy i jurorzy mogą żyć bez muzyki? Jak Ewa Farna czuje się w roli jurorki programu? Dlaczego Tatianie Okupnik zależało na pracy z uczestnikami w przedziale wiekowym 25 plus? Jak Czesław Mozil sprawdza się w roli jurora "X Factor"?

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  Zakończyły się zdjęcia do piątej serii Prawa Agaty. Z tej okazji obsada serialu zorganizowała imprezę, na której również pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Z kim Agnieszka Dygant jest najbliżej? Co się stanie ze związkiem Agaty Przybysz i Dębskiego? Co czeka bohaterkę, którą gra Daria Widawska? Czy asystent Agaty poczuje instynkt ojcowski po narodzinach swojego dziecka?

  Dużo się mówi o tym, że Edyta Górniak wydaje nową płytę, ale jeszcze więcej informacji pojawiających się w mediach dotyczy kosztów przygotowania albumu. Czy podawane kwoty są prawdziwe? Czy piosenkarka czuje presję fanów, którzy nie mogą doczekać się nowych piosenek? I jaka wiadomość sprawiła, że "dostała zawału serca"?

  Czy gwiazdy, idąc na modową imprezę, staranniej dobierają swoje kreacje? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in. aktorkę Katarzynę Warnke, aktorkę Joannę Kulig, fotografa Marcina Tyszkę, aktorkę Edytę Olszówkę. Zobaczcie, jaki skandal wywołała Katarzyna Herman...

  Od samego rana nasi goście wspólnie z naszymi widzami tworzyli, w TVN Cafe, wielkanocne pisanki. Jak zazwyczaj spędzają Wielkanoc i jakie tradycje kultywuje się u nich w domach, opowiedzieli nam Agustin Egurrola z córką Carmen, Natalia i An Nguyen oraz Agnieszka Ariana i Oliwia Kupczyński.

  Czym Andrzej Piaseczny zajmował się w programie "X Factor" i jak wspomina początki swojej kariery? Jak to się stało, że udało mu się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Punkciki, który tworzą dzieci ze szkół podstawowych. Wykonali swój utwór "Żółty Radarek". Piosenka powstała po tym, jak dwójka dzieci z zespołu Punkciki została potrącona na przejściu dla pieszych i ma zachęcić kierowców do bezpieczniejszej jazdy. Popieramy i namawiamy do zdjęcia nogi z gazu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrząbka zapytała Edytę, czy prawdą jest, że śpi w makijażu, bo jest brzydka? I czy rozstała się ze swoim ukochanym?

  Jakiś czas temu znana modelka Kamila Szczawińska przyznała, że jej tryb życia zaczyna ją męczyć. Nawet postanowiła porzucić swoją karierę. Ale to już przeszłość. Aby jej życie wróciło na normalne tory, musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Jakich? Zapewne wiele osób z jej pozycją nie potrafiłoby tego zrobić.

  Kasia Sowińska w Polsce znana była jako konferansjerka, aktorka i modelka. Co robi w Los Angeles? Dlaczego wyjechała z Polski i czemu polski show-biznes ją odtrącił? Jak "wkręciła się" na amerykańskie salony? Jak doszło do współpracy ze światowej sławy muzykiem - Luisem Miguelem? W studiu Dzień Dobry TVN Kasia szczerze opowiedziała o swoim amerykańskim śnie, który stał się jawą.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Edytą Olszówką. Ostatnio w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa aktorka pokazała się w samej bieliźnie. Czy cały czas trenuje, żeby mieć takie pięknie ciało? Czy zwraca uwagę na komentarze na swój temat publikowane w Internecie nie tylko przez ludzi mediów, ale też przez całe społeczeństwo?

  O tym, co czuje się, kiedy trzeci raz zostanie się mamą, Monika Mrozowska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej .

  "Zabijasz mnie" - to utwór, który zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN młody wokalista Mateusz Mijal. Myślicie, że ten utwór ma szansę stać się hitem, tak jak wcześniejsza piosenka Mateusza "Wiara"?

  Na swojej najnowszej płycie Kayah śpiewa w ladino, jidysz, arabskim, hebrajskim, macedońskim i romskim. Jest jedną z najbardziej docenianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nagrywała z Goranem Bregovićem, znanym z tworzenia muzyki do filmów Emira Kusturicy. Zobaczcie, co artystka mówi sama o sobie i swojej muzyce.

  Macierzyństwo służy Annie Musze. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedziała, co robi, by wyglądać tak kwitnąco. Dlaczego Anna Mucha zdecydowała się tak szybko na drugie dziecko i czy planuje już trzecie?