Ewa Kasprzyk wyszła za mąż za Michała Kozerskiego? Aktorka skomentowała doniesienia w swoim stylu

Ewa Kasprzyk od ponad dwóch lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Ostatnio jeden z tygodników doniósł, że aktorka jest już po ślubie. Gwiazda odniosła się do radosnej wieści.

Ewa Kasprzyk poślubiła Michała Kozerskiego?

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski poznali się w Gdańsku nad Motławą. - To była miłość od pierwszego wejrzenia – zadeklarowali w rozmowie z Mateuszem Hładkim, reporterem Dzień Dobry TVN. Mężczyzna pracuje jako broker morski i zajmuje się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni.
Tworzą szczęśliwy związek od przeszło dwóch lat, a nie tak dawno ukochany poprosił partnerkę o rękę w romantycznej Grecji. Aktorka przyjęła zaręczyny, które wyglądały nieco inaczej, niż planowali. - Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem – mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.
Wyjawili też, że małżeństwo mają zawrzeć w Afryce, bo to ulubiony kierunek podróży Michała Kozerskiego. Jeden z tygodników donosi, że para jest już po ślubie, który wzięli właśnie w RPA! Co więcej, dziennikarze podczas Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie dopatrzyli się na serdecznym palcu lewej dłoni aktorki – obrączki. Czy faktycznie Ewa Kasprzyk zmieniła stan cywilny?

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam

– powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski w "Power Couple"

Ta enigmatyczna odpowiedź nikogo nie powinna dziwić, dlatego że para przez dłuższy czas utrzymywała swój związek w tajemnicy. Szerszej publiczności dała się poznać w programie "Power Couple". Wówczas widzowie TVN-u na własne oczy mogli zobaczyć, jak miłość Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego kwitnie.
Co sądzą o udziale w programie? Jak wpłynęło to na ich związek?
Zobacz wideo: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski – para z "Powerem"
Zobacz także:
Autor: Dominika Czerniszewska
Źródło: "Fakt"

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości