partner

  partner

  Wiedza ukryta w astrologii może okazać cenną wskazówką dla kobiet, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego wybranka. Nawet jeśli nie traktujemy horoskopów zbyt poważnie, warto wykorzystać je jako podpowiedź, pozwalającą ustalić konkretne cechy osobowości mężczyzny. Do każdego znaku zodiaku przypisane są szczególne zachowania czy upodobania. Jak data urodzenia kształtuje charakter panów?

  Dominika Tajner zyskała popularność u boku Michała Wiśniewskiego. Kiedy byli małżeństwem, media rozpisywały się o kulisach ich relacji. Wokalista po rozstaniu z Tajner ułożył sobie życie u boku Poli. Dominika także odnalazła szczęście w miłości, jednak długo ukrywała partnera przed światem. Do niedawna. Kiedy pokazała wspólne zdjęcie, wylał się na nią hejt. Za co?

  Wśród znajomych i rodziny uchodzicie za parę idealną. Na pierwszy rzut oka macie wszystko: miłość, przyjaźń i pożądanie. Nikt jednak nie wie, z czym mierzycie się w domu, gdy wasze emocje niczym sinusoida z wielkiego uczucia przeradzają się w cierpienie. Z czasem pojawia się brak wzajemnego szacunku, zaufania i poczucia bezpieczeństwa. To może świadczyć o trwaniu w toksycznym związku. Jak go rozpoznać? Skąd się bierze i jak na nas wpływa? O tym mówiła nam w wywiadzie Katarzyna Kucewicz, psycholożka, psychoterapeutka i seksuolożka.

  Życiowe zmiany nigdy nie są łatwe, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak postanowili zaryzykować i otworzyć na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie prześledzą każdy etap pracy nad inwestycją, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. "Budując marzenia" na antenie TVN Style pojawi się na już wiosną.

  Pandemia, praca zdalna, a do tego problemy finansowe - wszystko to potęguje uczucie napięcia, które potem chcemy uwolnić. Radzenie sobie z przejawami gniewu jest jednym z największych wyzwań w związku. Złość partnera może bowiem zranić i sprawić, że zaczniemy w siebie wątpić, a nawet stracimy poczucie bezpieczeństwa. Jak nie potęgować konfliktu? O tym opowiedziała nam Marta Żysko-Pałuba, psycholog i psychoterapeuta.