Rozrywka

Miesięcznica Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego w "Power Couple". Która para zaimponowała w 3. odcinku?

Ewa Kasprzyk, Michał Kozerski

TVN

Rozrywka

Miesięcznica Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego w "Power Couple". Która para zaimponowała w 3. odcinku?

Ewa Kasprzyk, Michał Kozerski

TVN

Z "Power Couple" odpadła już pierwsza para. Teraz czas na kolejne zadania. W 3. odcinku nowego programu TVN, jedna z par świętowała swoją miesięcznicę. Jak uczestnicy poradzili sobie z konkurencjami, które przygotował dla nich Olivier Janiak?

"Power Couple" odcinek 3. – co się wydarzyło?

Nowy odcinek rozpoczął się od kontynuacji zadania z poprzedniego tygodnia. Piotr Gruszka i Irakli Basilashvili mają je już za sobą. Panowie zostali rozciągnięci na kole, które kręciło się do momentu, aż odpowiedzieli poprawnie na 6 z 12 zadanych przez ich partnerki pytań. Podczas kręcenia, w pewnym momencie uczestnicy znajdowali się do góry nogami, głową w wodzie.

Po zadaniu ranking par przedstawiał się następująco:

  • Paulina i Tomasz – 17 100
  • Aleksandra i Piotr – 17 000
  • Agata i Piotr – 15 500
  • Ewa i Michał – 15 100
  • Agata i Janusz – 15 000
  • Katarzyna i Irakli – 14 000

W domu przyszedł czas na przyjemne chwile. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski świętowali swoją miesięcznicę. - Oby tych miesięcznic było jak najwięcej i obyście jak najpóźniej przestali je świętować – powiedziała Agata Rubik. Michał wręczył ukochanej kwiaty i doszło do romantycznego pocałunku. - Nidy nie myślałam, że będę całować się na wizji! - stwierdziła aktorka. Następnie, para udała się "na pięterko". – Spotykając się, odrzuciliśmy przeszłość – zauważyła później Ewa. – Czy Michał jest mężczyzną mojego życia? W tym momencie tak – dodała.

Kolejne zadanie polegało na tym, że każda z pań musiała odnaleźć 7 rzeczy swoich mężczyzn pośród ponad 300 rozmaitych ubrań. Wszystko odbywało się oczywiście pod presja czasu, a uczestniczki nie miały w pełni swobodnych ruchów - poruszały się po bieżni. 

Nie wszystkie pary były zadowolone z rezultatów, ale na pewno opłaciło się zaangażowanie Agaty Rubik. Dzięki temu, że jako jedyna odnalazła wszystkie części garderoby swojego męża, para ominęła strefę zagrożenia. – Agata daje z siebie 200, albo i 300 procent – zauważył Piotr.

"Power Couple" odcinek 3. – kto trafił do strefy zagrożenia?

Po zadaniu z ubraniami stan posiadania uczestników "Power Couple" drastycznie się obniżył. Teraz to Agata i Piotr przewodzą, mając na sowim koncie aż 30 700. Na dole tabeli znaleźli się natomiast Paulina i Tomek (2 100), którzy trafili do strefy zagrożenia. – Do tej pory byliśmy z koszulką lidera, a teraz ją spektakularnie straciliśmy – przyznał Tomek.

O tym, która z par dołączy do Pauliny i Tomka, a co za tym idzie – będzie miała duże szanse, aby opuścić program, dowiemy się w kolejnym odcinku "Power Couple".

Zobacz wideo: Miłość, miłość… nad Motławą, czyli kulisy związku Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
70
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0