Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dziś, specjalnie dla Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z aktorami grającymi w serialu "Usta usta". PRzekonaj się co ciekawego słychać na planie.

  W Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z 40. finalistów trzeciej edycji programu "Mam talent" - 9-letni Paweł Paprocki - z utworem Edith Piaf "Padam padam".

  Skąd pomysł na wystawienie "Dziadów" w programie "Szymon Majewski Show"? Kim jest Lodzia i Mieczysław? Jak w nowym sezonie będą wyglądały "Rozmowy w Tłoku"? O to zapytaliśmy króla humoru Szymona Majewskiego, którego gościliśmy także na czacie.

  Wczoraj ruszyła 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami". Czternaście gwiazd po raz pierwszy wystąpiło przed publicznością i widzami zgromadzonymi przed telewizorami. Oprócz znanych aktorek i wokalistek zatańczył bokser, chodziarz i lekkoatletka. Wśród gwiazd znajdzie się także model, psycholog i polityk.

  Po wielu latach nieobecności na deski teatru powraca Krzysztof Ibisz. Zagra w sztuce "I tak Cię kocham" Emiliana Kamińskiego. Na scenie partnerować mu będą: Katarzyna Skrzynecka, Justyna Sieńczyłlo, Jacek Kawalec, Jakub Przebindowski i Piotr Szwedes. Premiera muzycznej komedii przewidziana jest na 18 września.

  Ma 34 lata i wygrał 41 z 42 walk. Teraz robi karierę w USA. Gościem Doroty Wellman był bokser Tomasz Adamek.

  Amerykańska pisarka Elizabeth Gilbert sławę na skalę światową zdobyła za sprawą książki "Jedz. Módl się. Kochaj.", której ekranizację będziemy mogli zobaczyć w polskich kinach już w październiku. W filmowej wersji bestsellera zagrają m.in.: Julia Robert i Javier Bardem. W ramach swojej międzynarodowej trasy promocyjnej, Elizabeth Gilbert odwiedziła Polskę i "Dzień Dobry TVN". Nad czym aktualnie pracuje i gdzie szuka natchnienia?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy osoby, które z gwiazdami stykają się na co dzień i chcąc, nie chcąc stają się powiernikami ich sekretów.

  Katarzyna Cichopek zadebiutuje na dużym ekranie. Aktorka wystąpi w nowej komedii Pawła Bilskiego - "Skarlans". Czy podoba się jej rola "niegrzecznej dziewczynki"? Czy czuje presję związaną z debiutem na dużym ekranie? Kto będzie jej partnerować? O to zapytaliśmy ją w Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Dobry TVN gościmy kolejnych finalistów trzeciej edycji programu "Mam Talent" - zespół "Me Myself And I". Jak oceniacie ich występ?

  Cięty dowcip i rozbrajająca szczerość Erin uwodzą samotnego od niedawna Garretta przy piwie, grach barowych i śniadaniu następnego ranka. Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wywiad, którego udzielił Annie Wendzikowskiej Justin Long.

  "Jak się pozbyć cellulitu" to nowa produkcja Andrzeja Saramonowicza - twórcy współodpowiedzialnego za sukces takich przebojów jak "Testosteron" i "Lejdis". Swój nowy film nakręcił we współpracy z Warner Bros. Więcej szczegółów zdradzili nam aktorka Maja Hirsz i scenarzysta Andrzej Saramonowicz.

  Według najnowszych amerykańskich badań kobiety kochają mocniej, mężczyźni - intensywniej. To sprawia, że wbrew wszelkim pozorom płeć brzydka gorzej znosi rozstania. O tym czy mężczyźni rzeczywiście słabiej radzą sobie z powrotem do samotności i jakie mają sposoby na radzenie sobie ze złamanym sercem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Bogusławem Kudełko, Romanem Polko i Wojtkiem Cejrowskim

  Konflikt Agnieszki Fitkau-Perepeczko z Iloną Łepkowską nie przyniósł jej żadnych korzyści, wręcz przeciwnie - bohaterka grana przez nią w M jak miłość na dobre zniknęła ze scenariusza. Teraz przedsiębiorcza wdowa przyjechała do Międzyzdrojów na Wakacyjny Festiwal Gwiazd specjalnie po to, by pokazać, jak bardzo czuje się urażona w związku z faktem, iż nie została tam zaproszona... Jak organizatorzy mogli dopuścić do takiego zaniedbania?

  Zespół Kumka Olik wykona dla widzów „Dzień dobry Wakacje” utwór „Podobno nie ma już Francji” z płyty o tym samym tytule.

  Dziś w Dzień Dobry Wakacje mogliście się przekonać co kryje w sobie szafa posła Ryszarda Kalisza.

  Czym sobie należy zasłużyć na to by odcisnąć swoją dłoń w Alei gwiazd?

  Dziś na Torze Poznań spotkaliśmy się z Robertem Kubicą. Jakie wspomina ten tor? Co go dzisiaj na niego sprowadza? Tego mogliście się przekonać w Dzień Dobry Wakacje.

  Piotr Rubik, razem ze swoją żoną Agatą, 16-miesięczną córką Helenką oraz teściami wybiera się na podbój USA i Kanady. Dziś w Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję gościć znanego kompozytora razem z żoną i córką. Jak się czują przed tak wymagającą podróżą? O tym i nie tylko opowiedzieli dziś w naszym studiu.

  W jednej chwili stracili wszystko. Uciekali w nocy, boso, zostawiali swój dobytek. Ziemia dosłownie osunęła im się spod stóp. Na szczęście Milówka może liczyć w tej tragedii na swoich bohaterów. Bracia Golcowie mają plan ratunkowy, który przedstawili nam dziś w Dzień Dobry TVN!

  Utwór, który Marcin zaśpiewał dziś w studiu Dzień Dobry TVN jest jednym z trzech singli, do których zostaną zrealizowane teledyski i które zostaną wypuszczone przed ukazaniem się płyty. Na płycie znajdą się utwory po polsku, angielsku i francusku. Marcin jest współautorem tekstów do części piosenek jednak utwory w języku francuskim są w całości jego autorstwa.

  Na scenę po 23 latach wraca słynna "Biała bluzka" Agnieszki Osieckiej w reżyserii Magdy Umer i w wykonaniu Krystyny Jandy, którą gościliśmy w programie Dzień Dobry TVN.

  Monochromatyczne sylwetki w neutralnych barwach, mięsiste dzianiny i kaszmiry, miękkie skóry i dziesiątki warstw jedwabnych falban. Ten wyjątkowy spektakl odbędzie się już dziś na jednej z największych w Warszawie hal - na Torwarze.

  Do kin wchodzi własnie kolejna część kinowego hitu "Zmierzch". Z tej okazji Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiady z aktorami Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem. W związku z tym razem z naszymi gośćmi postanowiliśmy zastanowić się nad tym czy rosnące zainteresowanie wampirami może być zagrożeniem dla młodych ludzi?

  Po czterech latach od tragicznego wypadku, w wyniku którego została sparaliżowana, postanowiła przerwać milczenie i po raz pierwszy znowu zaśpiewać. W Dzień Dobry TVN mogliście, jako pierwsi zobaczyć występ Moniki Kuszyńskiej. W duecie z Beatą Bednarz wykonała piosenkę "Nowa rodzę się".