Gwiazdy

  Gwiazdy

  Gorące kubańskie rytmy w hip-hopowym wydaniu i nastrojowe latynoskie ballady to znak rozpoznawczy zespołu Impacto. Na co dzień występują na Kubie, ale kilkakrotnie grali już dla polskiej publiczności. Wystąpili także w teledysku amerykańskiego rapera Treya i Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego. Podczas swoich koncertów porywają publiczność do tańca i rozkochują w sobie dziewczyny. Dziś pokazali próbkę swoich umiejętności widzom Dzień Dobry TVN.

  Czym charakteryzuje się polski playboy? Odpowiedzi na to pytanie szukała - na imprezie "Playboya" - dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  "Girls-band" Andy szuka nowej członkini. Jakie mają wymagania? Czy fakt powiększenia kapeli może świadczyć o coraz większej popularności zespołu? O tym porozmawialiśmy z wokalistką Anną Dziewit. Dziewczyny zgłaszajcie się!

  Adeptka muzyki pop i klubowej opowiedziała w Dzień Dobry TVN o swoim teledysku do singla "Lubię cię", promującego nową płytę. Pomimo, że utwór mówi o tańcu, tańca będzie w nim niewiele. Zobaczcie, co przygotowała dla Was eklektyczna Ramona, łącząc w swoim nowym singlu trzy rodzaje sztuki: muzykę, taniec i malarstwo.

  Na naszej scenie w Dzień dobry TVN wystąpił zespół PINK BUSTERS. Wykonali utwór "Music will set you free". Jak oceniacie ich występ?

  "Jakiż to chłopiec piękny i młody? Jaka to obok dziewica? Brzegami sinej Świtezi wody idą przy świetle księżyca". Nie to nie inscenizacja Mickiewiczowskiej ballady, lecz scenografia najnowszego pokazu autorstwa Macieja Zienia, który na jeden wieczór przemienił halę Torwaru w brzozowy las, z połyskującym pomiędzy konarami srebrnym stawem… Było naprawdę bajkowo!

  Większość z nas jeździ na wakacje z partnerem lub przyjacielem. Niektórzy wolą spędzać je w większej grupie. Ale są jeszcze samotni globtroterzy. Która forma wypoczynku wpływa na nas korzystniej? A może warto spróbować wszystkich metod spędzania wolnego czasu? Dziś o swoich wakacyjnych wyborach opowiedzieli: Piotr Gąssowski , Grażyna Wolszczak i Barbara Stanisławczyk.

  Już 30 czerwca na ekrany wejdzie trzecia część filmowej sagi "Zmierzch". W związku z nadchodzącą premierą Anna Wendzikowska spotkała się z całą plejadą aktorów, grających w filmie.

  Zespół De Mono pracuje nad materiałem na swą kolejną płytę. Premiera płyty pt. "No Stress" planowana jest na początek sierpnia. Promuje ją singiel „Póki na to czas”. Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN?

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć relację z planu zdjęciowego filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mieliście wyjątkową okazję, by zobaczyć wywiad Bartka Węglarczyka z Brucem Willisem.

  Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Orange Warsaw Festival - dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. Jedną z gwiazd, które wystąpią na festiwalu będzie Lisa Hannigan. Jej album "Sea Sew" zdobył najważniejsze nagrody w Irlandii, a jej muzyka uchodzi za hipnotyzującą.

  Ekipa Dzień Dobry TVN gościła dziś na planie filmu "Na ostrzu noża", gdzie spotkaliśmy się z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Sochą, którzy opowiedzieli o produkcji.

  Mateusz Damięcki wystąpi w niemieckiej produkcji filmowej, która nosi roboczy tytuł „Wspomnienie” w reżyserii Anny Justice. Mateusz wciela się w filmie w postać młodego Polaka - Tomasza, który ratuje z obozu swoją ukochaną, Żydówkę. Po udanej ucieczce z niewoli, los jednak szybko ich rozdziela. Przez kolejne 30 lat oboje żyją w przekonaniu, że druga połowa nie żyje.

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry Wakacje utwór ze swojej najnowszej płyty zagrał zespół KOMBII.

  Jak ciąża wpłynie na jej najbliższe plany i jak zamierza spędzić wakacje opowiedziała nam Agnieszka Chylińska!

  Z dziennikarką CNN Internetional - Flonnualą Sweeney prowadzącą przez ostatnie dni programy z różnych miejsc w Polsce rozmawiała nasza reporterka Anna Wendzikowska.

  Na ekrany światowych kin weszła właśnie trzecia część sagi Zmierzch. Z Taylorem Lautnerem - odtwórcą roli zabójczo przystojnego wilkołaka rozmawiała nasza reporterka Anna Wendzikowska.

  29 lipca odbędzie się ostateczny casting, podczas którego jurorzy wybiorą finalistki, które wezmą udział w programie! Już od września na antenie TVN będzie można zobaczyć zmagania 13 dziewczyn w programie Top Model. Zostań Modelką! W przygotowaniu do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie.

  28 sierpnia, pierwszego dnia festiwalu po wielu latach nieobecności na scenie wystąpi Edyta Bartosiewicz. W studiu Dzień Dobry Wakacje - Piotr Metz przypomniał jej wyjątkową drogę muzyczną i nagłe zniknięcie ze sceny. Przyniósł też ze sobą pocztówkę z wakacji na której Edyta zaprasza wszystkich na swój koncert!

  W studiu Dzień Dobry TVN przegląd ciekawych pozycji z polskiego rynku muzycznego przedstawił Hirek Wrona.

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Uwikłanie" w reżyserii Jacka Bromskiego. Z kamerą Dzień Dobry Wakacje śledziliśmy prace na planie nowej produkcji.

  Tylko w Dzień Dobry Wakacje ekskluzywny wywiad z jednym z największych hollywoodzkich przystojniaków – Leonardo DiCaprio! Jakie miewa sny, jak reaguje na tłumy wielbicielek czekające na lotnisku i czy lubi słuchać pochwał na swój temat?

  Jest wiele sposobów na spędzanie wakacji. Chcąc sprawdzić jak aktywnie „wypoczywają” gwiazdy, udaliśmy się za nimi, aż do austriackiego regionu Zell am See na Polskie Dni organizowane co roku, na początku lipca, w Kaprun.

  Rano w Dzień Dobry Wakacje, a wieczorem w warszawskiej Stodole - Melanie Fiona. Szerokiemu gronu odbiorców znana jest z przeboju Monady Morning. Na koncie ma na razie jedną płytę The Bridge, z której singiel piosenka It Kills Me była nominowana do nagrody Grammy.