Gwiazdy

  Gwiazdy

  Stypendium na Broadwayu, pieniądze i sława czekają na wybrańca, który zachwyci tańcem jurorów i widzów trzeciej edycji "You can dance - Po prostu tańcz!". Kto nim zostanie?

  Dziś premiera nowego albumu zespołu Golden Life "Hello Hello". Zespół w studiu Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Ty i ja".

  Polskę odwiedziła Niania. Fran Drescher, pomysłodawczyni i odtwórczyni roli niani w oryginalnym amerykańskim serialu "Pomoc domowa", przyjechała do Warszawy, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z w walce z rakiem. U aktorki w 2002 roku zdiagnozowany został nowotwór. Na szczęscie udało jej się przezwyciężyć chorobę. W trakcie wizyty w Polsce, Fran Drescher spotkała się też ze swoją polską odpowiedniczką - Agnieszką Dygant.

  Piosenkarka Kasia Kilch ma depresję. Na swoim blogu napisała niedawno, że jej "limit żyć się wyczerpał i nie ma już siły na dalszą walkę". Czy to oznacza, że chciała popełnić samobójstwo? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską, redaktor naczelną portalu Plejada.pl.

  Na ekrany polskich kin właśnie wszedł nowy film - "Wyprawa na księżyc 3D". Jest to animowana historia opowiadająca perypetie Nata, Kluchy i Iloraza - trzech much, których największym marzeniem jest spacer po srebrnym globie. W kosmos zabierają się na gapę razem z misją Apollo 11 w towarzystwie Neila Armostronga.

  Największym marzeniem Kai Abramowicz było spotkanie z Małgosią Sochą i wspólne przeżycie czegoś ekstremalnego. Postanowiliśmy jej pomóc. Umówiliśmy obie panie na... torze gokartowym.

  Pół roku temu Vito Casetti odwiedził legendę włoskiej muzyki - Drupiego. Teraz nadszedł czas na rewizytę. W sobotę Drupi przyjechał do Warszawy, a Vito został jego przewodnikiem.

  Karolina Wajda zaprosiła ekipę "Dzień Dobry TVN" do swojego domu, dworku Głuchy, w którym hoduje konie i prowadzi swoją Akademię Sztuki Jeździeckiej.

  W minionym tygodniu Polskę zelektryzowało wyznanie Kasi Klich, która na swoim blogu przyznała się, że przeżywa depresję i ma myśli samobójcze. Do rozmowy o zagrożeniach czyhających na ludzi showbiznesu zaprosiliśmy Yaro, życiowego partnera Kasi Klich, Irenę Jarocką i Alicję Janosz.

  Warto się mścić, bo wtedy nie kumuluje się w sobie złych emocji - tak uważa aktorka Katarzyna Walter. Czy kobiety z natury są mściwe? Co na ten temat sądzą dwie inne panie - Ewa Wiśniewska i Katarzyna Montgomery?

  Sambor Czarnota nie powalczy już o Kryształową Kulę. Widzowie ocenili go najgorzej i dlatego musiał opuścić program "Taniec z gwiazdami". A jak oceniło go jury? O tym w Dzień Dobry TVN.

  Ekipa Dzień Dobry TVN wybrała się na krakowski plan popularnego serialu "Teraz albo nigdy". Zastaliśmy tam Katarzynę Maciąg i Bartosza Opanię.

  Gracjan Roztocki maluje obrazy, prowadzi blog i robi zdjęcia oraz teledyski, które zamieszcza w internecie. Roland Pieczkowski bierze udział w przesłuchaniach do różnych programów telewizyjnych. Śpiewa i tańczy. Wkrótce poprowadzi swój program w jednym z portali internetowych. Znacie ich, bo są gwiazdami internetu.

  Życie w blasku reflektorów i błysku fleszy potrafi dać w kość. Gwiazdy stres odreagowują na różne sposoby. Często nie do końca zgodnie z prawem. Prasa rozpisywała się na temat erotycznych igraszek Hugh Granta z prostytutkami, alkoholowych ekscesów Mela Gibsona czy uzależnienia od narkotyków Amy Winehouse. Naszym polskim sławom także zdarza się złamać prawo. W ostatnich tygodniach na czołówkach tabloidów królował Radosław Majdan, któremu grozi areszt. Czy piłkarz trafi za kraty?

  Nie trzeba mieć talentu, by być gwiazdą. Wystarczy dobrze się sprzedać. Czy obecne czasy sprzyjają promowaniu beztalencia? To pytanie zadaliśmy m.in. Elżbiecie Zapendowskiej, jurorowi programu "Jak oni śpiewają".

  Najbardziej znany duet polsko brytyjski, czyli Anita Lipnicka i John Porter, przyjęli zaproszenie "Dzień Dobry TVN" i zgodzili się opowiedzieć o kulisach powstanie jednej z najbardziej znanych swoich piosenek - "Bones of Love".

  Muzyczna legenda lat 80. i 90. - Depeche Mode - wraca na scenę. Zespół przygotowuje nowy album. Z liderem grupy, Dave’m Gahanem rozmawiał dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

  Natasza Urbańska jest w siódmym miesiącu ciąży i jako pierwsza gwiazda w Polsce wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, w której pokazała nagie ciało i zaokrąglony brzuszek. W studio "Dzień Dobry TVN" artystka opowiedziała dlaczego zdecydowała się na tę sesję.

  Robert Janowski dał się już poznać jako piosenkarz, aktor i tancerz. Na scenie pracuje już od 25 lat. W tym czasie występował z zespołami Oddział Zamknięty i Zoo, grał w musicalu "Metro". Ma także na koncie kilka ról w filmach i serialach. Jak Robert godzi tak aktywne życie zawodowe z rodzinnym?

  Niedawno padł ostatni klaps w portugalskiej superprodukcji "2nd life" ("Drugie życie"). Główną rolę gra w niej Piotr Adamczyk. Zaprosiliśmy aktora do studio DDTVN aby porozmawiać z nim o pracy za granicą.

  Ma 26 lat i od 15 występuje na scenie. Piotr Wąsik, znany jako "Ssnake", zawodowy aktor cyrkowy chce pokazać, że cyrk jest sztuką, a nie kiczem. Za co mogą go pokochać miliony? Za talent, osobowość i oryginalność.

  Kto zastąpił Dodę u boku Radka Majdana? Grażyna Szapołowska ukrywa swój ślub? Po co Brad Pitt przyjedzie do Polski? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Magdaleną Jabłońską z "Party. Życie Gwiazd".

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" był ostatnim dla Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Agnieszki Pomorskiej. Para odpadł z programu. Dlaczego? O tym porozmawialiśmy m.in. z Piotrem Galińskim.

  Kiedyś projektował ubrania, które podbijały rynek Europy Zachodniej. W Polsce otworzył nawet swój butik. Jednak jego kontrowersyjne kolekcje nie spodobały się konserwatywnym polskim klientkom. Arkadius, bo o nim mowa, opuścił Polskę na dobre i zamieszkał w Brazylii. W ekskluzywnym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznał, że na razie nie zamierza wracać do kraju. Dlaczego?

  "Grobowiec" Kate Mosse to powieść dla wielbicieli tajemnic, inteligentnych kryminałów, magii i okultyzmu, skomplikowanych losów rodzinnych, ciekawostek historycznych oraz muzyki. To kolejny przykuwający uwagę thriller o zemście i obsesji, rozgrywający się w barwnej scenerii południa Francji.

  Cztery utalentowane instrumentalistki z kwartetu "4-te", na co dzień grają muzykę poważną. W programie "Mam talent" postanowiły stworzyć coś niepowtarzalnego, co da słuchaczom radość słuchania. Dlatego do muzyki poważnej podeszły z dystansem i poczuciem humoru.

  Klaudia Bryzek i Karol Niecikowski już nie zatańczą w "You can dance". Dlaczego odpadli z programu? O tym porozmawialiśmy z choreografem Agustinem Egurrolą i z parą, która pożegnała się z programem.

  Mój talent wymaga jeszcze dużo pracy i wysiłku - mówi w Dzień Dobry TVN Klaudia Kulawik, 11-letnia uczestniczka polskiej edycji programu "Mam talent". Jej wersja piosenki Czesława Niemena pt. "Dziwny jest ten świat" została bardzo ciepło przyjęta przez jury.

  Piosenki Jozefa Hedingera, 19-latka z USA podbijają już nie tylko internet ale także polskie listy przebojów ! Pierwszy raz mieliśmy okazje je usłyszeć w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z młodym artystą.

  Teatr Bajka w Warszawie zaprasza na cykl spektakli muzycznych pod tytułem "Śpiewając jazz", których głównym celem jest zaprezentowanie polskich wokalistów jazzowych.