Gwiazdy

  Gwiazdy

  Popularny aktor Michał Żebrowski świętuje dziś swoje 36. urodziny. Z tej okazji redakcja Dzień Dobry TVN przygotował dla niego urodzinową niespodziankę, w zorganizowaniu, której pomogli nam aktorzy Teatru Bajka.

  Marzeniem Magdy było spotkanie z Gosią Andrzejewicz. Postanowiliśmy je spełnić. W naszym studiu Gosia i Magda opowiedziały o wrażeniach ze swojego spotkania.

  O życiu i karierze w Stanach zjednoczonych oraz o planach na przyszłość rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Weroniką Rosati.

  W sobotę na festiwalu w Sopocie rozdane zostały dwie najważniejsze nagrody. Główna - Bursztynowy Słowik - trafiła w ręce szwedzkiego zespołu "Oh Laura", a Słowika Publiczności dostali Polacy z grupy "Pectus". Z laureatami porozmawiali w naszym sopockim studio Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

  Po 8 miesiącach przerwy na antenę TVN powraca serial "Twarzą w twarz". Aktorzy dzięki tej przerwie mieli szansę odpocząć od swoich postać i pozwolić im dojrzeć. Jak twierdzi serialowy Wiktor, czyli Paweł Małaszyński, również scenariusz drugiej serii jest lepszy, bardziej dopracowany i ciekawszy. Czego oczekiwać po kontynuacji perypetii Marty i Wiktora opowiedzieli nam Magda Walach, Paweł Małaszyński i Patryk Vega.

  Dzień Dobry TVN opanowane zostało przez uczestniczki najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, w kuchni, w kawiarence i innych zakątkach naszego studia można było spotkać: Natlię Lesz, Ilonę Felicjańską, Agatę Kuleszę, Sylwię Gruchałę, Katarzynę Walter i Annę Popek.

  W naszym nowym cyklu "Historia jednej piosenki" będziemy Państwu przypominać największe hity polskiej sceny muzycznej. Na początek historię swojego najbardziej znanego utworu zdradził nam Norbi.

  Co ciekawego wydarzyło się w czasie wakacji w świecie gwiazd? Zdaniem Marty Tabiś z tygodnika "Party - Życie gwiazd!" to było prawdziwe lato miłości - tylu gwiazdorskich ślubów w jednym sezonie nie było już dawno...

  Już wszystko wiadomo. Ogłoszona została lista uczestników 8. edycji Tańca z gwiazdami. Na parkiecie zobaczymy aktorów i sportowców. Udało nam się zaprosicić do naszej kawiarenki część z nich i zapytać jak planują zdobyć Kryształową Kulę i... samochód porsche.

  W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią nowi tancerze: Krzysztof Hulbój i Adam Król. Pierwszy jest partnerem Katarzyny Walter, a drugi - Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

  Doda pogodzi się z Majdanem. Pogodzi się bardzo zmysłowo i gorąco. Kiedy? Już wkrótce. Gdzie? U Szymona Majewskiego. 1 września rusza nowy sezon "Szymon Majewski Show".

  Miesięcznik "Forbes" przygotował listę 100 najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Na pierwszym miejscu znalazł się aktor Marek Kondrat. Kolejne miejsca zajmują sportowcy: Robert Kubica i Artur Boruc. Ranking został przygotowany na podstawie stawek za udział w kampaniach reklamowych, ale pod uwagę brana była także popularność i pozycja gwiazd w świecie show-biznesu.

  Szymon Hołownia świętuje dziś swoje urodziny, a my razem z nim. Dlatego redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla niego urodzinową niespodziankę!

  Dwa tygodnie temu podbili serca publiczności i jurorów sopockiego festiwalu. Dzisiaj w kawiarence Dzień Dobry TVN: koncert, wywiad i autografy zdobywców Słowika Publiczności - zespołu Pectus.

  Czy to prawda, że Gosia Andrzejewicz jest zakochana w amerykańskim miliarderze palestyńskiego pochodzenia? Czy usunęła sobie pieprzyki? Czy prawdą jest, że jej ojciec sprzedaje przed koncertami jej zdjęcia z autografami? I wreszcie, dlaczego plotkarskie media kreują ją na królową obciachu? Na te pytania odpowiedziała w studiu "Dzień dobry TVN" sama Gosia Andrzejewicz!

  Fogg znów popularny. O tym co je urzekło w melodiach króla piosenki powojennej, opowiedziały nam autorki nowoczesnych aranżacji dawnych melodii - Paulina Przybysz, Mika Urbaniak i Marysia Sadowska.

  Tylko dla naszych widzów - ekskluzywny wywiad z Keirą Knightley. Z aktorka spotkaliśmy się w Londynie na premierze jej nowego filmu "Księżna".

  Wypoczęci po wakacjach, już dziś zaczynają w jeszcze lepszej formie. Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin w nowym sezonie "Magla towarzyskiego" nie przepuszczą nikomu.

  Film opowiada o pierwszych siedmiu dniach II wojny św. – o obronie Westerplatte, miał być gotowy na 70. rocznicę wybuchu wojny. Miał bo w tej chwili jego los jest niepewny. Jak polityka wpływa na losy filmów rozmawialiśmy z Agnieszką Holland, Krzysztofem Krauze i Pawłem Chochlewem.

  Czternaście gorących nazwisk, a wśród nich aktorzy, dziennikarze, sportowcy i muzycy, wielka czwórka jury w postaci Iwony Szymańskiej Pavlović, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Wodeckiego i Piotra Galińskiego, a wszystko wzbogacone muzyką Tomka Szymusia i dopełnione komentarzem prowadzących – Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego – tak pokrótce zapowiada się ósma edycja najpopularniejszego tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Nam udało się zajrzeć za kulisy programu i podejrzec ostatnie przygotowania.

  9 września, o 20:10 wyemitowany zostanie tysięczny odcinek "Na Wspólnej". Jak zapowiadają twórcy będzie wyjątkowy... Z aktorami grającymi w "Na Wspólnej" rozmawialiśmy o ich pracy nad serialem.

  19 czerwca 2008 roku przyszedł na świat Iwo, syn Darii Widawskiej. W jaki sposób udaje jej się pogodzić obowiązki mamy i pracę zawodową?

  Przyjaźń bohaterów „Teraz albo nigdy!” zaczęła się dość nietypowo - na pokładzie samolotu. Potem były pełne niespodzianek wakacje na Maderze. Po powrocie do Warszawy relacje pomiędzy bohaterami zacieśniły się jeszcze bardziej, a nowi przyjaciele okazali się niezastąpieni w dobrych i złych chwilach. Już od 7 września widzowie serialu będą mogli przekonać się kto z kim zaprzyjaźni się bliżej, jak spełniają się ich marzenia, jak pokonają razem nowe wyzwania i jak dzięki przyjaźni nigdy nie stracą wiary i optymizmu...

  "Antepenultimate” to już ósma płyta w dorobku Kasi Kowalskiej. Jak zdradziła nam piosenkarka, płyta powstawała przez ostatnie dwa lata, we współpracy z gitarzystą Jurkiem Runowskim, a piosenki które się na niej znajdują opowiadają o kolizjach damsko-męskich.

  Piosenka Ireny Jarockiej "Odpływają kawiarenki" powstała w 1975 roku. Irena właśnie wróciła z Paryża i opowieściami o paryskich kawiarniach zainspirowała autora tekstu do napisania takiej piosenki.

  6 listopada w Londynie odbyła się premiera najnowszego filmu Ridleya Scotta „W sieci kłamstw”. Film w Polsce swoją premierę będzie miał dopiero 21 listopada, ale już dziś na nią zapraszamy.

  Wiele osób ma swojego mistrza, który jest dla nich drogowskazem. Pokazuje, co robić na początku drogi zawodowej. Dla grupy młodych filmowców, realizujących swój autorski projekt, jest nim Janusz Gajos.