Janusz Chabior, Agata Wątróbska i ekipa z "Down the Road" u Kuby Wojewódzkiego. "Janusz nadawałby się do erotyki"

Kuba Wojewódzki
TVN/Wojciech Kurczewski
Gośćmi w programie Kuby Wojewódzkiego byli Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz ekipa Down the Road razem z prowadzącym, Przemkiem Kossakowskim. W trakcie programu padły nawet pewne propozycje zawodowe. Jak wypadli goście Kuby?

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu, jak sam powiedział, swojego kolegę z teatru, Janusza Chabiora z żoną, Agatą Wątróbską oraz ekipę programu "Down the Road: Zespół w trasie". Jakie były efekty tego spotkania?

Janusz Chabior i Agata Wątróbska u Kuby Wojewódzkiego

Do niedawna Janusz trzymał się z dala od mediów- u Kuby na kanapie gościł po raz ostatni 7 lat temu. Uwagę mediów zwrócił na siebie, kiedy oświadczył się młodszej o 18 lat Agacie Wątróbskiej. Niecały rok temu wzięli ślub i od tamtej pory cieszą się coraz większą sympatią widzów. Teraz zdecydowali się wziąć udział w programie "Power Couple". Dlaczego?

- Ja się bardziej wahałam, nie chciałam iść - wyznała Kubie Agata - Janusz mnie namawiał, mówił, że to jest taki prorodzinny program. Dostaliśmy też filmik, żeby zobaczyć jak to wygląda (...). On był bardzo przyjemny, bardzo się śmiałam - przyznała Agata.

Problemem w programie okazał się lęk wysokości Agaty. - Ona o mało nie zerwała naszych zaręczyn, kiedy się dowiedziała, że na Sycylię będziemy lecieć z przesiadką, bo to są dwa starty i dwa lądowania- wspomniał Janusz.

O czym marzy jeden z najwybitniejszych polskich aktorów? - Nie marzę (...). Marzyłem, żeby być marynarzem, żeglarzem, a jestem komediantem - wyznał.

Przemek Kossakowski z ekipą "Down the Road"

Kiedy Kuba zapowiadał ten odcinek napisał na swoim Instagramie - Słowo wzięte ostatnio na celownik snajperów poprawności politycznej ~ NORMALNOŚĆ. Szukasz jej w telewizji to obejrzyj ten program. Co się zatem wydarzyło u Kuby na kanapach?

Jedna z uczestniczek programu, Paula, przyznała u Kuby, że jest w trakcie pisania powieści erotycznej. Co więcej, myślała już o ekranizacji. Na pytanie kogo widziałaby w głównej roli - Tomasz Karolak? - zapytał Kuba. - Nie, on się nie nadaje - przyznała z rozbrajającą szczerością.

Czy znalazłaby w obsadzie miejsce dla Janusza Chabiora? - Myślałam o filmach westernowych też. Janusz nadawałby się też do erotyki... jako ochroniarz... - oceniła.

Program "Down the road" zadebiutował na antenie TTV w 2020 roku. To polska wersja formatu, w którym bohaterami są osoby z zespołem Downa. W trakcie programu ich przewodnikiem i przyjacielem jest Przemek Kossakowski , który towarzyszył im także na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

Nie oglądałeś Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN? Wszystkie odcinki dostępne są na platformie Player.pl

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Wiosna 2021 | Odcinek 10 | Janusz Chabior, Agata Wątróbska & Przemek Kossakowski i bohaterowie „Down the road”

TVN

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości