janusz chabior

  janusz chabior

  Choć od lat wpaja się, że wiek w miłości nie gra roli, to wciąż temat ten wywołuje dużo emocji. Gdy Bartosz Gelner odniósł się do związku z Magdaleną Cielecką, przez kilka dni media rozpisywały się o ich relacji. Pomiędzy nimi jest 16 lat różnicy, ale wcale nie są pod tym względem rekordzistami w polskim show-biznesie. Kto znalazł się na liście par z dużą różnicą wieku?

  Robert Górski świętuje okrągłe, 50. urodziny. Jego żona Monika Sobień pokazała internautom zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym jubilatem. Życzenia składają także przyjaciele popularnego komika. Aktor Janusz Chabior wrzucił do sieci wyjątkową fotkę.

  Janusz Chabior i Magdalena Berus opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o tym, co wydarzy się w dzisiejszym docinku "Drugiej szansy". Jak aktorom współpracuje się ze sobą na planie? Czy specjalnie do "Drugiej szansy" nauczył się grać na gitarze? Czy postać Magdy Berus w serialu wzorowana była na Amy Winehouse?

  Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Janusz Chabior, Paulina Chruściel, Cezary Żak i Anna Dereszowska - czy byli kiedyś swatani? A może sami próbowali łączyć w pary? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Kiedy weterynarz już miał go uśpić, on otworzył oko. Lekarz powiedział: "No stary, to powalczymy!". Dziś są nierozłączni, Janusz Chabior i jego przyjaciel, "trójnóg berneński" - Batman. Jak zaczęła się ich wspólna przygoda, czy pies,w jakimś stopniu, zmienił życie aktora?

  Janusz Chabior jest bardzo związany ze swoim psem Batmanem. Z tego też powodu aktor zabiera swojego pupila w niemalże każdą podróż. Gdzie bywali? Dowiecie się już w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.

  W Koszalinie trwa 35. Festiwal "Młodzi i film". W Mielnie z jurorami konkursu - Agnieszką Grochowską i Januszem Chabiorem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Marcin Sawicki. Jaki jest poziom tegorocznej edycji festiwalu? Na jakie filmy jurorzy zwracają największą uwagę?