przemek kossakowski

  "Odnalazłem swoją wymarzoną, pierwszą, prawdziwą miłość"

  Swoją przygodę z pracą w telewizji Przemek Kossakowski rozpoczął już blisko dekadę temu. Początki kariery niosły za sobą wiele wyzwań, które na stałe zapisały się w pamięci cenionego dokumentalisty. W rozmowie z Karoliną Kalatzi prowadzący program "Down the road. Zespół w trasie" przyznał, że pierwsza wizyta w siedzibie stacji TTV kojarzy mu się z krępującym, a jednocześnie niezwykle zabawnym incydentem.

  "Down the Road. Zespół w trasie" bez wątpienia podbił serca widzów TTV. Obecnie emitowany jest trzeci sezon programu, w którym osoby z zespołem Downa pokonują swoje słabości i pokazują, jak wygląda ich życie. Przemek Kossakowski wyznał, że prowadzenie telewizyjnego show bardzo na niego wpłynęło.

  Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w nim, jak wygląda ich życie i jak odbierają otaczającą ich rzeczywistość. Daria, uczestniczka, nie ma wątpliwości, że show ma wyjątkową misję.

  "Wszystko co nam się przydarza jest po coś".

  "W największym szczycie odciąłem się od Internetu".

  Kim są jej bohaterowie?

  Przemek Kossakowski opublikował w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie. Dziennikarz specjalnie dla osób, którym działa na nerwy przygotował specjalny przekaz. Fani: "Co za mina, prawie jak pitbull".

  Bohaterowie "Down the road" już dwa razy podbili serca widzów. Jesienią czeka nas trzecia edycja tego niezwykłego programu. Tym razem trasa prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji. 

  Fani Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego ze smutkiem przyjęli informację o ich rozstaniu. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny post, opublikowany w mediach społecznościowych na którymś z profili małżonków, wzbudza wiele emocji. Tym razem komentarze posypały się pod nowym zdjęciem Przemka.

  Przemek Kossakowski opisał osobliwy obrządek, któremu poddał się podczas wyprawy do Kosowa. Podróżnik szczegółowo zrelacjonował działania tajemniczego uzdrowiciela, który posługując się butelką z wodą, próbował wypędzić z dziennikarza złe duchy.

  Przemek Kossakowski poinformował swoich fanów o wystawie autorskich obrazów. Dziennikarz swoje dzieła przedstawia podczas Festiwalu Ińskie Lato Filmowe. "Obrazy może nie są pierwszej świeżości, mają już kilka lat, ale sztuka to nie segment spożywczy, nie musi być pierwszej świeżości" – zdradził.

  Przemek Kossakowski podzielił się w mediach społecznościowych wzruszającą historią. "Kiedyś ja pomogłem tobie, teraz ty pomagasz mi" – usłyszał niedawno dziennikarz. Co wydarzyło się przed laty? O tym opowiedział w Dzień Dobry Wakacje sam Przemek oraz Marcin Matuszyk i jego żona Bogusława Matuszyk.

  Przemek Kossakowski wraz z uczestnikami programu "Down the road" wziął udział w spotkaniu Akademii Sztuk Przepięknych. Zdjęciem z wizyty w Makowicach skradł serca obserwatorów.

  Przemek Kossakowski wraz z grupą sześciu osób z zespołem Downa po raz kolejny wyruszają w trasę. Tym razem wybrali się do malowniczej Turcji. Jakie przygody ich tam czekają? Czy Stambuł zrobi wrażenie na uczestnikach wyprawy? Poznaj szczegóły trzeciej serii "Down the Road. Zespół w trasie".

  Przemek Kossakowski przerwał milczenie i postanowił odnieść się do doniesień o jego rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Dziennikarz podkreślił, że ocenianie czyjegoś życia z medialnej perspektywy, nie może prowadzić do wyciągnięcia słusznych wniosków.

  O rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego od jakiegoś czasu spekulują wszystkie media. Podróżniczka, by rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiła zabrać głos i wyjawić prawdę. W oficjalnym oświadczeniu przekazuje - "Chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie".

  Przemysław Kossakowski często podróżuje po Polsce. Wiadomo, że czasem ze względu na warunki drogowe i pośpiech, zdarza się każdemu nagiąć przepisy. Tak też się stało i tym razem, dziennikarz otrzymał za to punkty karne i mandat. Podzielił się także dość nietypową refleksją po zdarzeniu.

  Michał Milka, bohater pierwszego sezonu "Down the road. Zespół w trasie" został głównym bohaterem książki Doroty Bielskiej. O nowym wydawnictwie w mediach społecznościowych poinformował Przemysław Kossakowski. "To przewodnik pozwalający zrozumieć część wspólnej rzeczywistości, której większość nie zna" – czytamy.

  Janek Skiba, uczestnik programu "Down The Road" wraz z Przemkiem Kossakowskim poprowadzili prelekcję. Duet opowiedział o przeżyciach związanych z programem. Jakimi historiami podzielili się z publicznością i jak Janek poradził sobie w roli prelegenta, zdradził Kossakowski.

  Przemek Kossakowski potrafi zaskoczyć jak nikt inny. Okazuje się, że dziennikarz ma naprawdę artystyczną duszę. Przed laty malował obrazy, a ostatnio pokazał jeden z nich na swoim Instagramie. Fani namawiają go, żeby wrócił do malowania.

  Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" prowadzonego przez Przemysława Kossakowskiego gościli niedawno w show Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy jeden z uczestników podzielił się z widzami swoim największym marzeniem. Czy udało się je spełnić?

  Gośćmi w programie Kuby Wojewódzkiego byli Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz ekipa Down the Road razem z prowadzącym, Przemkiem Kossakowskim. W trakcie programu padły nawet pewne propozycje zawodowe. Jak wypadli goście Kuby?

  Wiadomo już, kto pojawi się w nowym odcinku programu "Kuba Wojewódzki". Jak się okazuje - po raz kolejny zapowiada się bardzo ciekawie. Na kanapach u Wojewódzkiego zasiądą bowiem Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz Przemek Kossakowski ze swoimi przyjaciółmi z programu "Down the road". Czego mogą się spodziewać widzowie?

  Rozpoczęły się poszukiwania uczestników do trzeciej edycji programu "Down the Road". Premiera nowego sezonu planowana jest na koniec tego roku w serwisie Player.pl. Kolejną odsłonę programu zapowiada Przemek Kossakowski.

  21 marca przypada Światowy Dzień Zespołu Downa. Tego dnia ludzie na całym świecie zakładają dwie odmienne skarpetki jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami dotkniętymi trisomią 21. Wśród gwiazd, które przyłączyły się do obchodów, znaleźli się Anna Lewandowska, Przemek Kossakowski i Ewa Szabatin.

  Wyruszyli w trasę po Chorwacji i Grecji. "Down The Road 2" to opowieść o szóstce młodych ludzi, którzy razem z Przemkiem Kosakowskim udają się w podróż swojego życia. Czym ta edycja różni się od poprzedniej?

  Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

  Mama Przemka Kossakowskiego co weekend spaceruje po gdyńskiej plaży. W sobotni poranek syn postanowił do niej dołączyć. Czy podróżnikowi uda się dotrzymać jej tempa? Co Anna Marianna Winnicka sądzi o swojej synowej, czyli Martynie Wojciechowskiej?

  Przemysław Kossakowski szykuje się do finału "Down The Road" i to w wyjątkowy sposób, bo pozwolił jednej z uczestniczek programu zafarbować sobie włosy. Na jaki kolor? Prowadzący show pokazał swoją metamorfozę w mediach społecznościowych.