Gwiazdy

  Gwiazdy

  Z Piotrem Galińskim rozmawialiśmy o poziomie nowej edycji Tańca z Gwiazdami oraz o powodach rezygnacji Weroniki Książkiewicz.

  Sally Brooks to trzykrotna zdobywczyni prestiżowego tytułu "Londyński Fryzjer Roku", to także Międzynarodowy Dyrektor Artystyczny NIVEA oraz współwłaścicielka renomowanego salonu Brooks&Brooks w Londynie. W Dzień Dobry TVN, światowej sławy stylistka fryzur, pokazała najmodniejsze uczesania tego sezonu.

  Dziś spotkaliśmy się z Alanem Anderszem na polu walki.. Wraz ze swoimi towarzyszami toczy zawzięty bój o zwycięstwo.

  Piosenkarka chętnie promuje swoje miasto i ochoczo oprowadziła nas po swoich ulubionych zakątkach Łodzi. Zapraszamy Was na spacer z Tatianą, na pewno nie pożałujecie.

  Dzisiejszym gościem cyklu Historia jednej piosenki jest Zespół Czarno - czarni i ich przebój z 1998 roku "Nogi". Jarek Janiszewski nam pierwszym zdradza, ze tekst napisał zafascynowany nieznaną wówczas zupełnie dziewczyną: Justyną Steczkowską.

  Anna Maria Jopek wyruszyła na podbój Azji. 30 kwietnia, koncertem na Bali rozpoczęła cykl koncertów pod hasłem "Tour In Asia". Dziś mieliśmy okazję zamienić z nią kilka słów, posłuchajcie sami o jej wrażeniach.

  Kryształową kulę i srebrne Porsche Boxter w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami" wygrała prezenterka pogody Dorota Gardias-Skóra. Partnerował jej tancerz Andrej Mosejcuk. Dorotę, Andreja, Piotra Galińskiego i producentkę programu Agnieszkę Konecką gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Niedawno Maciej Zień zaprezentował w Warszawie najnowszą kolekcję jesień-zima 2009/2010, która miała premierę podczas pokazów pret-a-porter w Paryżu w marcu tego roku. Gwiazdą wieczoru była światowej sławy modelka Kasia Struss. Podczas pokazu nie zabrakło uznanych polskich projektantów. Z Maciejem Zieniem Joanna Racewicz porozmawiała o jego modowych inspiracjach.

  O sposobach na podtrzymywanie dobrej atmosfery w związku rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Haliną Mlynkową, Teresą Lipowską i Teresą Rosati.

  16 maja na ślubny kobiercu, po raz pierwszy w życiu, stanął Jan Nowicki. Wybranką jego serca jest aktorka Małgorzta Potocka, którą poznał 30 lat temu. Z dziennikarką Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także na temat związku Sebastiana-Karpiela Bułecki z Kayah oraz domniemanego ślubu Madonny z Jesusem.

  Podczas kręcenia zdjęć do "Katynia" czterech młodych twórców filmów dokumentalnych, byłych studentów Andrzeja Wajdy, dostało szansę przyjrzenia się z bliska pracy Mistrza nad filmem "Katyń". W ten sposób powstał film "Andrzej Wajda: róbmy zdjęcie!". Reżyserzy towarzyszyli Wajdzie w momentach zmęczenia, porażek, radości oraz podczas zwykłych rozmów z ludźmi.

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN swoją najnowszą piosenkę zagrał K.A.S.A.

  Grupa Swing Latino Tigo jest pięciokrotnym mistrzem świata w Salsie, a także zwycięzcą World Salsa Championships. Grupa wystąpiła wczoraj w programie "You can dance - Pop prostu tańcz", a dziś gościliśmy tancerzy w Dzień Dobry TVN. Czy podoba się Wam salsa w ich wykonaniu?

  Decyzją widzów z programem "You can dance - po prostu tańcz" rozstała się wczoraj Jadzia i Paweł. Porozmawialiśmy z nimi w Dzień Dobry TVN o ich planach na najbliższą przyszłość.

  Ekipa "Dzień Dobry TVN" spotkała dzisiaj Dorotę Gardias, zwyciężczynię "Tańca z gwiazdami" na torze wyścigowym. Tylko u nas możecie zobaczyć jak radzi sobie w swoim nowym aucie.

  Jak doszło do tego, że w najnowszej hollywoodzkiej produkcji "Anioły i demony", filmie opartym na powieści Dana Browna, pojawia się kilkakrotnie logo TVN? O tym opowiedziała nam dziennikarka TVN Aleksandra Bajka, która brała w tym "spisku" udział.

  W studiu "Dzień Dobry TVN" Robert Kozyra i Robert Wolański opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach we współpracy z zagranicznymi gwiazdami. Nie szczędzili również komentarzy dla kampanii reklamowych z ich udziałem.

  Wczoraj odbyła się premiera filmu "Wojna polsko-ruska", który jest ekranizacją powieści Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy aktorów: Borysa Szyca i Magdalena Czerwińską.

  Anna Mucha i Kuba Molęda byli dziś gośćmi "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli nam o czasach młodości, którą spędzili na planie filmowym. Jak to się wszystko zaczęło i czy była to droga usłana różami? Przekonajcie się sami.

  Basia Trzetrzelewska jest jedyną polską gwiazdą muzyki pop światowego formatu. W latach 1972-1974 była częścią najpopularniejszej żeńskiej grupy wokalnej w Polsce Alibabki. Dziś w "Dzień Dobry TVN" zaśpiewała nam na żywo swój utwór: "A gift" i opowiedziała, dlaczego nie było o niej ostatnio za wiele słychać.

  Tylko w "Dzień Dobry TVN" możecie zobaczyć ekskluzywny wywiad jakiego zgodził się nam udzielić światowej sławy komik, Ben Stiller.

  Po precastingach przyszedł czas na konfrontację z jurorami podczas castingów mających wyłonić finalistów programu "Mam Talent". Pierwszy casting z udziałem jury odbywa się w Gdańsku. Zobaczcie sami, co tam się działo.

  W "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dziś Kasię Kowalską, od której dowiedzieliśmy się co natchnęło ją do zrealizowania swojego najnowszego teledysku. Posłuchajcie sami skąd wziął się pomysł i skąd taka tematyka.

  Rubik został ojcem, Ibiszowie są już po rozwodzie, a popularny aktor Andrzej Grabowski stanie za kilka tygodni, po raz drugi, na ślubnym kobiercu. Jego wybranka, młodsza od niego o 20 lat, jest charakteryzatorką filmową. O najciekawszych wydarzeniach z życia gwiazd... dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Button Hackers to zespół, który powstał pod koniec 2004 roku w Katowicach, z inicjatywy Pawła Steczka - kompozytora, aranżera i instrumentalisty. Spektakularnym sukcesem zespołu było zdobycie pierwszego miejsca z piosenką "Między nami" na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku.

  W niedzielę wieczorem zakończył się 54. festiwal filmowy w Cannes, najważniejsza tego rodzaju impreza w Europie. Złotą Palmę, główną nagrodę festiwalu, zdobył w tym roku Włoch Nanni Moretti za obraz pt. "Pokój syna". Jakie gwiazdy odwiedziły w tym roku Cannes? Czy Tarantino i Almodovar spełnili oczekiwania widowni? Który film okazał się totalną klapą? Festiwal w Cannes podsumowali goście Dzień Dobry TVN: Karolina Korwin-Piotrowska, redaktor naczelna portalu Plejada oraz krytyk filmowy Tomasz Raczek.

  Jasnowłosa seksbomba, była dziewczyna Hugh Hefnera i bohaterka popularnego w Stanach Zjednoczonych telewizyjnego show "Dziewczyny z rezydencji Playboya" odwiedziła Polskę i - przy okazji - studio Dzień Dobry TVN. I chociaż Kendra nie jest już Hugh Hefnerem, założycielem magazynu dla mężczyzn "Playboy", to jej były partner odprowadzi ją najprawdopodobniej w czerwcu do ołtarza. 24-letniej modelce oświadczył Hank Baskett, gracz Philadelphia Eagles.

  Czwarta edycja "You Can Dance - po prostu tańcz" nieubłaganie dobiega końca. W wielkim finale, 3 czerwca, zobaczymy Annę Kaperę i Łukasza Ziębę. Do finału nie dostali się Piotr Jeznach i Julia Żytko, których gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN.

  Tylko w "Dzień Dobry TVN" Edyta Górniak opowiedziała nam o jasnych i ciemnych stronach macierzyństwa. Dowiedzieliśmy się też między innymi, czy trudno jest jej bronić prywatności swojej i swojego syna, Alana oraz jak mimo braku snu wyglądać rześko.