Gwiazdy

  Gwiazdy

  Czym zaskoczy nas dzisiejszy odcinek "You can dance"? O tym porozmawialiśmy Anną Muchą, jednym z jurorów popularnego programu. W "You Can Dance" rozpocznie się prawdziwa rywalizacja między uczestnikami. Z programu odpadnie pierwsza para uczestników.

  Za nami drugi odcinek "You can dance" na żywo i zarazem pierwszy, podczas którego pożegnaliśmy się z jedną z par. W Dzień Dobry TVN gościmy jurora Michała Piróga oraz dwójkę uczestników, którzy odpadli z programu: Ewę Bielak i Adama Kościelniaka.

  Anna Wendzikowska, przy okazji promocji filmu "Dorwać byłą", przeprowadziła specjalnie dla Dzień Dobry TVN wywiad z Jennifer Aniston i Gerardem Butlerem. Jak układała się współpraca Aniston z Butlerem? Czym według niej jest prawdziwa miłość?

  Natasza Urbańska u progu wielkiej kariery w Bollywood. W najbliższą niedzielę wyemitowany zostanie w Dzień Dobry TVN ekskluzywny materiał z egzotycznej podróży Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza do Indii. Podczas pobytu w Bollywood Urbańska nagrała piosenkę z największą muzyczną gwiazdą Indii – Sonu Noghamem i przeprowadziła wywiad z legendą tamtejszego kina - Amitabhem Bachchanem.

  Melanie Fiona zaśpiewała w Dzień Dobry TVN piosenkę "Monday morning". Jak oceniacie jej występ? Czy kanadyjska piosenkarka Melanie będzie następczynią Celine Dion?

  Dziewięć lat minęło od poprzedniej płyty studyjnej Urszuli. Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na nowy krążek i czego możemy się po nim spodziewać w Dzień DObry TVN opowiedziała nam sama wokalistka.

  Specjalnie dla nas z Amitabhem Bachchanem - megagwiazdą Bollywood - wywiad przeprowadziła Natasza Urbańska. Natomiast Jahangir Mangalia - mieszkający od 20 lat w Polsce lekarz pochodzenia hinduskiego oraz Jowita Baraniecka, statystka grająca w produkcjach bollywoodzkich - opowiedzieli nam o specyfice indyjskiego kina.

  "Pierwszy milion" Waldemara Dzikiego to połączenie thrillera, filmu psychologicznego i opowieści o męskiej przyjaźni. To także swoista wariacja na temat, podjęty już m.in. przez Andrzeja Wajdę w "Ziemi obiecanej", czy rzeczywiście "pieniądze szczęścia nie dają"? W studiu Dzień Dobry TVN spotkaliśmy się z odtwórcami głównych ról: Agnieszką Warchulską i Przemysławem Sadowskim.

  Do lokalnego konkursu muzyki Chopina, na innych instrumentach niż fortepian, Marcin przygotowywał się ponad 6 miesięcy. Przeniesienie Chopina na akordeon guzikowy nie należy do łatwych zadań. Jak sobie poradził? O tym mogliście się przekonać w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  na polskim rynku muzycznym ukazał się właśnie album zespołu Part Six pt. "Showtime". W związku z tym zespół przyjechał na kilka dni z wizytą promocyjną do Warszawy. W czasie tej podróży towarzyszy im ekipa największej telewizji niemieckiej RTL, która kręci program o zespole. Part Six wystąpił w programie Dzień Dobry TVN z piosenką "The Love Is Over".

  Radosław Majdan ma nową dziewczynę? Kasia Figura myśli o rozwodzie, a Kasia Cichopek che napisać poradnik dla kobiet, jak wrócić do formy po ciąży. O najbardziej gorących plotkach ze świata show biznesu porozmawialiśmy z dziennikarką Ewą Wojciechowską.

  W trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" pożegnaliśmy kolejną gwiazdę. Najmniejszą liczbę głosów widzów otrzymał Łukasz "Mrozu" Mróz, który tańczył z Anetą Piotrowską. Gościliśmy go dziś w programie Dzień dobry TVN razem z jurorem Piotrem Galińskim, który ocenił występ pary.

  "Optimystic" to formacja z Wrocławia, która nie boi się eksperymentować. Ich muzyka stanowi połączenie trzech gatunków: popu, funky oraz r&b. Swoim niezwykle zmysłowym głosem uwodzi Bogna Jurewicz, jedyna kobieta w zespole.

  Miłość Kuby Wojewódzkiego do muzyki jest kwestią niepodważalną. W swoim autorskim show nie raz wspominał czasy, gdy zasiadał za perkusją i dawał się porwać mocnym brzmieniom. Jakim chłopakiem był Kuba w czasach licealnych? Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościmy kolegę Kuby Wojewódzkiego z lat młodości, Bartka Mirackiego.

  Moda na zakładanie własnych teatrów trwa. Po Krystynie Jandzie, Emilianie Kamińskim i Michale Żebrowskim, swoją scenę postanowił założyć Tomasz Karolak. Teatr otworzył też Marcin Kwaśny. Naszych gości zapytaliśmy w studiu Dzień Dobry TVN o to, czy prywatny teatr jest spełnieniem ich marzeń i ambicji.

  O światowej sławy golfiście zrobiło się głośno za sprawą seksualnych seksualnego skandalu, którego był bohaterem. Uwikłany niegdyś w liczne romanse Tiger Woods, po dłuższej przerwie, postanowił wrócić do gry. Czy uda mu się odbudować swój wizerunek? Dziś w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to dziennikarkę Ewę Wojciechowską.

  Aleksandra Kwaśniewska i Edyta Herbuś pojawiły się na otwarciu butiku Lilla Moda z identyczną torebką - donosi portal plotek.pl. Piękny dodatek zaprojektowała Sabrina Pilewicz - zwyciężczyni pierwszej edycji Fashion Designer Awards. Obie Panie zachwycone są projektami zdolnej studentki.

  Jacek Januszko nie umie tańczyć, ale wystąpi w programie You Can Dance. Swoim Disco Travolta zahipnotyzował jurorów do tego stopnia, że postanowili dać mu bilet do Tel Avivu. W Tel Awiwie Jacek zaskoczył wszystkich ponownie. Wkroczył na salę ćwiczeń ubrany jak jeden z choreografów Thierry Verger, którego zaczął przedrzeźniać. Czy jury programu YCD nie żałuje swojej decyzji?

  Oto kariera w hollywoodzkim stylu. Dziewczyna z małej miejscowości została gwiazdą. Od dziecka wierzyła, że jej się uda. Miała szesnaście lat, gdy została wokalistką Łez. Takich zespołów na polskiej prowincji jest wiele. Ale tylko im się udało. Do dziś nie związali się z żadną wytwórnią płytową. Tylko sobie zawdzięczają sukces. W studiu Dzień Dobry TVN wystąpiła Anna Wyszkoni, wokalistka zespołu Łzy.

  Ktoś coś powiedział, ktoś coś napisał, ktoś coś usłyszał i ktoś powtarza dalej... W Internecie pojawiły się serwisy plotkarskie, które cieszą się popularnością wśród internautów. O względy takich portali nierzadko zabiegają celebryci, bo plotka stała się dziś narzędziem kreacji ich wizerunku. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Piotr Partyka, dziennikarz portalu plejada.pl, Tomasz Golonko, dziennikarz portalu plotek.pl.

  Mrozu, czyli Łukasz Mróz, to młody, utalentowany wokalista i producent z Wrocławia, który zadebiutował w 2009 roku płytą "Miliony Monet". Dziś gościliśmy go w Dzień dobry TVN. Jak oceniacie jego występ?

  Anna Jagodzińska to modelka o niekwestionowanej pozycji w świecie mody. Prezentowała kolekcję najwybitniejszych projektantów mody. Iza Miko mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory zagrała w 20 filmach. Wkrótce wejdzie do kin produkcja "Starcie Tytanów", w której aktorka wciela się w postać Ateny. Agata Buzek odebrała w Berlinie wyróżnienie dla najbardziej obiecujących młodych aktorów europejskich.

  Skąd od lat mają tyle energii? W jaki sposób udało im się zatrzymać czas? Czy czują zagrożenie ze strony młodszych artystek? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Katarzyna Figura i Beata Kozidrak.

  Już 29 marca na jednej scenie w towarzystwie znakomitej orkiestry pod batutą Krzysztofa Herdzina wystąpią: Halina Kunicka, Ewa Bem, Alicja Majewska, Irena Jarocka i Krystyna Prońko. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć największe przeboje najlepszych polskich wokalistek i przekonać, jak wypadną w duetach! Koncert odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie.

  O tym, jak przygotowywali się do swoich ról opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Joanna Szurmiej-Rzączyńska i Robert Gonera, którzy mieli okazję współpracować ze sobą na planie filmu "Dług".

  W jaki sposób Kasia Kowalska i jej zespół przygotowują się do trasy koncertowej? Co podczas trasy jest dla nich najtrudniejsze? O tym w Dzień Dobry TVN...

  O tym, jak sobie radzi po rozwodzie z mężem, a także o swoich planach na najbliższą przyszłość opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" Edyta Górniak.