Gwiazdy

  Joanna Krupa swój giełdowy debiut ma już za sobą. Stała się akcjonariuszem oraz współtwórczynią nowej kolekcji bielizny. Kamera Dzień Dobry Wakacje towarzyszyła jej na planie sesji zdjęciowej. Znana modelka zdradza także, czym kieruje się w biznesie?

  Ewa Farna została twarzą perfum Rock Angel marki Oriflame. O swoich sekretach, planach zawodowych oraz osobistych opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje. Czy to prawda, że wokalistka nie ma dostępu do własnego konta bankowego i dostaje tylko kieszonkowe?

  Adam Bień wygrał jeden z pierwszych odcinków "Drogi do gwiazd", występował także w musicalu "Kwiaty we włosach". Teraz chce podbić serca Polaków i polskie listy przebojów. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonał utwór "Ciebie nie pokocham". Czy udało mu się podbić wasze serca?

  Warszawska Szesnastka to najdłużej istniejąca drużyna harcerska w Polsce. W setną rocznicę jej działalności, Szymon Majewski, który należał do tej drużyny, opowiedział o swojej przygodzie z harcerstwem. Czy w dobie komputerów taki sposób spędzania wolnego czasu jest atrakcyjny dla młodych ludzi? Na ten temat rozmawialiśmy z Dyzmą Zawadzkim i Kajetanem Kapuścińskim, drużynowymi z 16. WDH.

  Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK to nowy, artystyczny projekt, który dzięki muzyce i filmowi chce budować silniejsze związki między społeczeństwem, sztuką i środowiskiem. Twórcą i Dyrektorem Festiwalu jest laureat Oscara - Jan A.P. Kaczmarek. Jednym z elementów festiwalu jest Kino Kulinarne. W Dzień Dobry Wakacje Jan A.P. Kaczmarek zdradza, czym będzie charakteryzował się ten projekt.

  Gościem w TVN Cafe była Weronika Rosati. Dlaczego zmieniła kolor włosów ? Czy to, że staje się blondynką ma coś wspólnego z Sylvestrem Stallone? Aktorka opowiedziała także Bartkowi Jędrzejakowi o serialu "Luck", w którym zagrała u boku Dustina Hoffmana.

  Nasz człowiek w NBA znalazł chwilkę czasu, aby być gościem w studiu Dzień Dobry Wakacje i w kawiarence TVN Cafe. Czy zdradził naszym prowadzącym swoje plany, nie tylko zawodowe? Dlaczego lubi to, co robi i jaka jest tajemnica jego wspaniałego kontaktu z dziećmi?

  Joanna Krupa przyjeżdża do Polski po niemalże rocznej nieobecności. Wiąże z pobytem w ojczyźnie duże nadzieje. Jej marzeniem jest zainicjowanie dużej akcji charytatywnej, mającej na celu wsparcie ubogich i potrzebujących dzieci. Joanna wychodzi z założenia, że pomaganie potrzebującym jest jej moralnym obowiązkiem i naprawdę głęboko w to wierzy. Więcej o swoich planach opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, którego zgodził sie udzielić Piotrowi Metzowi Sting! Przekonaj się co artysta przygotował dla swych fanów na koncert w Poznaniu.

  Czym się różni nowa płyta od poprzedniej i kogo będziecie na niej mogli usłyszeć? O tym mogliście się przekonać w dzisiejszym Dzień Dobry TVN. Specjalnie dla nas Alexander wykonał też jeden ze swoich utworów na żywo!

  W studio Dzień Dobry TVN gościliśmy Sebastiana Karpiela Bułeckę, który opowiedział nam czym są dla niego święta Bożego Narodzenia i jak je spędza. Dowiedzieliśmy się też od niego więcej na temat koncertu kolęd, który w Wigilię będzie można zobaczyć w TVN24.

  W Dzień Dobry TVN spotkaliśmy się dziś z Piotrem Kupichą. Mogliście się przekonać jak wypoczywa z synem i przygotowuje się do świąt lider zespołu "Feel".przygotowuje się do świąt lider zespołu „Feel”.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska przeprowadziła wywiad z Natalią Kukulską, w którym opowiedziała nam o swoich Świętach Bożego Narodzenia i związanych z nimi wspomnieniami. Jest to pierwszy wywiad, którego piosenkarka zgodziła się udzielić od czasu gdy odszedł od nas jej ojciec.

  Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski? Paweł Deląg emigruje do Francji? Wyssane z palca plotki czy fakty? Wszelkie wątpliwości i tajemnice świata polskiego oraz zagranicznego show-biznesu odkrywa dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Co wydarzyło się w życiu Nergala, Anny Muchy i Pauliny Papierskiej? O tym redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska.

  Katarzyna Olubińska miała się spotkać w stolicy polskich Tatr z mistrzem olimpijskim Bode Millerem, gościem specjalnym Pucharu Mistrzostw Juniorów, jednak...

  Jej piosenki zna i śpiewa cała Polska. To opolski festiwal w 1978 roku i utwór "Piechotą do lata" otworzył jej drzwi do wielkiej kariery muzycznej. Beata Kozidrak, razem z zespołem Bajm, obchodzi właśnie swoje 30-lecie na scenie. W minioną sobotę w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy całą formację, by wspólnie powspominać dawne czasy, dziś razem z Beatą ponownie wracamy do początków Bajmu.

  Agnieszka Chylińska urodzi za kilka dni, a Adam Sztaba przygotuje muzykę na otwarcie Stadionu Narodowego - donosi w Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka. Jastrzębska

  Już 23 grudnia, zaraz po finałowym odcinku "Majki", zapraszamy na premierową odsłonę nowego serialu TVN "Prosto w Serce"! W serialowym mieszkaniu Moniki i Cezarego jest nasza reporterka Kinga Burzyńska. Jakie emocje towarzyszą aktorom na chwilę przed premierą? Kim jest nowy partner Anny Muchy? Losy bohaterów "Prosto w serce" będziecie mogli śledzić już od stycznia 2011!

  Już dziś, zaraz po finałowym odcinku "Majki", zapraszamy na odsłonę nowego serialu TVN "Prosto w Serce". Losy bohaterów serialu będziecie mogli śledzić już od 3 stycznia 2011, a już dziś w Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórców głównych ról - Anna Muchę i jej serialowego narzeczonego Grzegorza Małeckiego.

  Dziś Dzień Dobry TVN kolędowaliśmy wspólnie z gwiazdami. Zaproszeni goście zaśpiewali dla nas najpiękniejsze polskie kolędy: „Dzisiaj w Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem” i „Lulajże Jezuniu”. Jak podobają się wam kolędy w ich wykonaniu?

  Jeśli ciekawi Cię, na przykład, jakie potrawy znajdą się na wigilijnym stole Andrzeja "Piaska" Piasecznego - zobacz koniecznie ten materiał!

  Sonia Bohosiewicz otworzyła w Warszawie restaurację o nazwie "Sushibu". Dziś byliśmy jej gośćmi. Aktorka proponuje wszystkim swoim przyjaciołom alternatywę dla karpia. Na jej wigilijnym stole, zamiast tej tradycyjnej potrawy, znaleźć może się sushi.

  Z naszymi gośćmi zasiedliśmy dziś do wigilijnego stołu. Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć, co wyjątkowego wydarzyło się w ich życiu w 2009 roku. O tym, jak spędzą święta i, jaką wartość ma dla nich ten szczególny czas, opowiedzieli: Magdalena Mielcarz, Joanna Koroniewska, Natalia Lesz, Sabina Jeszka, Małgorzata Foremniak, Izabela Miko, Andrzej Grabowski i Piotr Najsztub.

  Gwiazdy nie tylko podążają za najnowszymi trendami, ale też same je lansują. Siłą swojego blasku są w stanie wywołać prawdziwe pospolite ruszenie. To był rok obfitujący w wiele spektakularnych wydarzeń. Nadeszła pora na podsumowanie. Agnieszka Jastrzębska oraz Ewa Wojciechowska przedstawiły w DDTVN swój autorski ranking TRENDY 2010.

  Zespół Sumptuastic to grupa, która na rynek muzyczny wkroczyła dziesięć lat temu. Z tej okazji nagrali płytę "The Best Of". Dziś w Dzień Dobry TVN wykonali utwór z tej płyty zatytułowany "Skrzydła".

  Nasze specjalistki od show-biznesu - Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska - omówiły w Dzień Dobry TVN dziesięć najlepszych imprez mijającego roku.