Gwiazdy

  Wieczorny koncert Zakopower, w ramach programu kulturalnego Sekcji Polskiej Wystawy Światowej EXPO 2010 w Szanghaju, rozpocznie się 29 października o godzinie 18.30 na jednej z głównych scen Wystawy, czyli na Europe Square. Jak Sebastian Karpiel-Bułecka czuje się przed tym występem? O tym w Dzień Dobry TVN.

  Patricja śpiewa i tańczy od najmłodszych lat. Mama, była artystka, nauczyła Patricję miłości do muzyki. Obecnie Patrycja pracuje nad swoją płytą. W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" tańczy z Łukaszem Czarneckim. W niedzielę 10 października będziemy mogli obejrzeć ją w zmysłowej salsie.

  Na jubileuszowym pokazie Paprockiego i Brzozowskiego można było podziwiać nie tylko kolekcję znanych projektantów, ale także kreacje gwiazd, które przybyły na pokaz. Wśród gości znalazła się Edyta Herbuś, która zaprezentowała się Sabriny Pilewicz.

  W Dzień Dobry TVN przedstawiamy relację z wyprawy Katarzyny Figury do Petersburga, którą odbyła wraz z aktorami Teatru Dramatycznego.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistkę z Holandii - Caro Emerald. Do świata wielkiej muzyki weszła na specjalne życzenie widzów, którzy oglądając ją w lokalnej holenderskiej stacji, zasypali redakcję prośbami o powtórkę jej występu. Caro właśnie wydała album "Deleted scenes from the cutting room".

  19 października w sklepach ukaże się nowa płyta Iwony Węgrowskiej zatytułowana "Dzielna". Artystka wykonała w studiu Dzień dobry TVN utwór pod tym samym tytułem. Jak oceniacie jej występ?

  Główną bohaterką serialu "Prosto w serce" jest bokserka, w tej roli Anna Mucha, która zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie opuściła ją matka, dlatego wychowywała się w sierocińcu. Już wtedy zapisała się na kurs samoobrony, na którym odkryto jej talent. Jej życie do góry nogami wywróci przypadkowe spotkanie z biznesmenem, którego zagrał Filip Bobek.

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji sensacyjnej "Mujjahir" ("Banita"). Licząca blisko sto osób ekipa filmowa, w tym 50 filmowców z Indii, będzie pracować w Krakowie do 21 października. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN, prosto z Krakowa, Marcin Sawicki rozmawiał z odtwórcami głównych ról oraz reżyserem filmu Prasantem Chadhem.

  Katarzyna Olubińska była na planie filmu "Kumulacja". To komedia kryminalna o tym, że przeznaczenie ma bogate poczucie humoru. Aktorzy pracują właśnie nad sceną przesłuchania. Premiera filmu planowana jest na wiosnę 2011 roku.

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawiamy na temat wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską, który ukazał się w tygodniku "Na żywo". Kwaśniewską wyznała w nim, że ma psychofana. Rozmawiamy także o nowej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego i o...

  Paweł Ostrvsky to młody artysta, uczestnik 3. edycji programu "Mam Talent". W najbliższym czasie zagra wraz z Anją Orthodox kilka koncertów. W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewał utwór dzięki, któremu zasłynął. Towarzyszył mu gitarzysta Mariusz Kumala z zespołu Closterkeller.

  Andżelika Kiepura, półfinalistka 3. edycji programu "Mam Talent", która swym głosem zachwyciła jury, zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Drip, drop" azerskiej piosenkarki Safury Alizadeh.

  Świat show-biznesu naprawdę tętni życiem! Codziennie wraz z Ewą Wojciechowską i Agnieszką Jastrzębską przedstawiamy najświeższe i - przede wszystkim - sprawdzone "newsy" z życia polskich i zagranicznych gwiazd. Tym razem tematem numer jeden są polscy projektanci: Maciej Zień, Gosia Baczyńska, duet Paprocki i Brzozowski, Izabela Łapińska, Natalia Jaroszewska oraz ich ulubione gwiazdy.

  Od dziś w sklepach można kupić DVD "Maria Peszek - najmniejszy koncert świata". Tej publikacji towarzyszy szczególny dodatek "Maria Awaria w sieci". To zbiór kontrowersyjnych wypowiedzi, które pojawiły się w Internecie na temat twórczości artystki. Czy to kolejna prowokacja Marii Peszek? Czy nieprzychylne komentarze naprawdę jej nie dotknęły?

  Specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN zaśpiewała uczestniczka trzeciej edycji "Mam talent" Katarzyna Brzostek. Jak oceniacie jej występ?

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska i dziennikarka Agnieszka Jastrzębska podsumowały wydarzenia mijającego tygodnia razem ze swoim gościem redaktorem naczelnym magazynu "InStyle" Piotrem Zacharą.

  Dziś w Dzień DObry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, który specjalnie dla nas ze znanym aktorem Morganem Freemanem przeprowadziła Anna Wendzikowska

  Dziś w Dzień Dobry TVN specjalnie dla nas Aga Zaryan wykonała swój utwór "Cherry Tree Avenue"

  10 października 2010 do sklepów trafił album formacji Młynarski Plays Młynarski „Rebeka Nie Zejdzie Dziś na Kolację”. Zespół zagrał dziś dla nas piosenkę „Lubię Wrony”.

  18 października 2010 roku o 21.30 zamiast Szymon Majewski Show zostanie wyemitowana gala Vivat! NieNajpiękniejsi. W programie, który poprowadzą Ędward Ącki i aktor Piotr Gąsowski, wystąpią autentyczni celebryci nominowani w plebiscycie. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Szymona Majweskiego i tegorocznych „nienajpiękniejszych”.

  Wszystko zaczęło się w 2008 roku. Trzej panowie doszli do wniosku, iż mają ze sobą tyle wspólnego, że wystarczy na założenie zespołu. Ponieważ każdy z nich miał już spory dorobek artystyczny, musiało im się udać. I tak powstała formacja No!No!No!, która zagrała dziś w naszym studiu!

  Odeszła w wieku 26 lat, to moment kiedy życie dopiero się zaczyna, a jednak miała za sobą już tyle doświadczeń. Sportowa kariera, kochający mąż i wreszcie upragnione dziecko. Potem choroba zabrała wszystko. Agata Mróz - była podstawową siatkarką reprezentacji Polski „Złotek”, z którą zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Europy. Miesiąc po urodzeniu córki w 2008 r. zmarła. Historię Agaty zobaczymy w filmie reżyserowanym przez Annę Plutecką Mesjasz. Z kamera Dzień Dobry TVN gościliśmy na planie tej produkcji.

  Wspólnie z Agnieszką Jastrzębską przyjrzeliśmy się najnowszym doniesieniom ze świata show-biznesu. Dowiedzieliśmy się, na przykład, co Robert Gawliński myśli o Dodzie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Fiedorczuk, fenomenalną artystkę młodego pokolenia, która śpiewa, komponuje i gra. Posłuchajcie, jak śpiewa "All of the sudden"!

  Agnieszka Jastrzębska, kobieta przed którą świat show-biznesu, nie ma tajemnic była gościem Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy? Czy Piotr Adamczyk oświadczył się w Egipcie? Czy Anna Mucha rzeczywiście zagra we włoskim filmie erotycznym?

  Paweł Ejzenberg, jeden z czterdziestu finalistów 3. edycji programu "Mam Talent", wykonał na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Iris" zespołu Goo Goo Dolls.

  Anna Wendzikowska spotkała się z Helen Mirren przy okazji nowojorskiej premiery filmu RED, w którym zagrała. Zobacz wywiad dla Dzień Dobry TVN!