Gwiazdy

  Gwiazdy

  Od 10 lat, co roku dom aktora Jana Nowickiego zmienia się w kwaterę główną św. Mikołaja. Wspólnie z rodziną i przyjaciółmi przygotowuje w niej paczki, które potem trafią nie tylko do dzieci, ale też do osób starszych, schorowanych i samotnych. W okrągłą rocznicę pan Jan postanowił nam opowiedzieć nieco więcej o swoim przedsięwzięciu w nadziei, że zachęci tym do podobnych zachowań.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś pierwszą polską Top Model Paulinę Papierską i jej przyjaciół: Anetę Matuszczak i Pawła Grzelaka. Opowiedzieli nam o tym, jak wspierali swoją przyjaciółkę. Zdradzili nam też, jaka jest Paulina i, czy udział w programie bardzo ją zmienił.

  Dziś w Dzień Dobry TVN z utworem "Wracaj, czekam" ze swojej najnowszej płyty "Sekret wiecznej miłości" wystąpiła Paulla!

  Dziś Agnieszka Rylik wzięła udział w treningu Krav Magi na którym spotkała Anna Guzik. Przekonaj się jak radzi sobie "Hela w opałach".

  Z kamerą Dzień Dobry TVN gościliśmy na sobotnim pokazie Joanny Przetakiewicz, udało nam się także namówić na wywiad Fionę Swarovski i skosztować sushi u Soni Bohosiewicz o najciekawszych wydarzeniach minionego tygodnia rozmawialiśmy z Ewa Wojciechowską.

  Weszła do jury "You Can Dance" na miejsce Weroniki Marczuk, która została zatrzymana przez CBA. Teraz sama Anna Mucha ucina spekulacje i mówi: Nie będę jurorką w kolejnej edycji. Co się stało?

  Agnieszka Jastrzębska zdradza najbardziej skrywane i pikantne sekrety świata show-biznesu. Razem z nią spekulujemy na temat miłości i plotek o ciążach w "Tańcu z Gwiazdami". Rozmawiamy o jurorze kolejnej edycji "You Can Dance" i zastanawiamy się, dlaczego amerykańską wersję Top Model wygrała przeraźliwie chuda modelka.

  Zbigniew Hołdys na scenie pojawia si nie często. Dla nas jednak zrobił wyjątek i wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Kuba". 9 grudnia będziecie mogli go także zobaczyć i posłuchać w warszawskim Klubie Stodoła. Zapraszamy o 19.00!

  Wczoraj wieczorem, już po raz ósmy, wręczono Róże Gali - nagrody przyznawane przez tygodnik "Gala" w sześciu kategoriach: debiut, muzyka, literatura, film, teatr oraz media. Do tej pory laureatów wyłaniali redaktorzy pisma oraz czytelnicy. W tym roku, po raz pierwszy w historii plebiscytu, powołano kapitułę, w której zasiadły autorytety.

  12 grudnia Małgorzata Baczyńska zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Pokaz kreacji inspirowanych stylem Curtney Love obędzie się w warszawskim klubie M25.

  Magda Welc, zwyciężczyni 3. edycji programu Mam Talent, przeznaczy część wygranej na rzecz dwóch chorych kuzynek. Podczas programu Magda powiedziała, że jeżeli zwycięży, to pieniądze przeznaczy na remont domu, teraz jednak zmieniał zdanie i chce podzielić się 300 tys. zł.

  Czerwony dywan, blask fleszy i to, na co czekają fani, czyli piękne stroje. Sukienka może zapewnić sławę noszącej osobie i projektantowi, ale może być też przyczyną skandalu. Gdzie gwiazdy świata show-biznesu znajdują kreacje na daną okazję? Kto im pomaga dobrać odpowiedni strój? O tym projektanci: Natalia Jaroszewska i Dawid Woliński.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Liamem Neesonem, który opowiedział nam między inymi o swojej przygodzie z "Opowieściami z Narnii".

  Dziś wieczorem, w warszawskiej Sali Kongresowej, poznamy laureatów tegorocznego plebiscytu „Złote Kaczki 2010”. Nagrodę, w imieniu swoich czytelników, przyznaje od 1957 r. miesięcznik "Film". Czy miniony rok był pomyślnym dla polskiej kinematografii? Które z nowych nazwisk warto zapamiętać i dlaczego? O kondycji polskiego filmu, dziś w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z redaktorem naczelnym magazynu „Film” – Jackiem Rakowieckim.

  Wczoraj w Sali Kongresowej rozdano Złote Kaczki. Nagrody Filmowe przyznawane przez czytelników magazynu "Film" przyciągnęły na galę wiele gwiazd.

  Pokaz Macieja Zienia oraz wizyta Izabelli Scorupco w Polsce to dwa najważniejsze wydarzenia, w polskim showbiznesie, w tym tygodniu! O tym co wydarzyło się w świecie gwiazd rozmawialiśmy z dziennikarką - Agnieszką Jastrzębską.

  Zespół Renton zadebiutował w 2008 r. płytą Take-Off. Obecnie Renton przygotowuje swoją drugą płytę, której premiera planowana jest na początek 2011 r. Znajdzie się na niej 10 kompozycji. 9 grudnia będzie można ich posłuchać w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Dziś specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Lubię w klubie".

  Weronika Rosati zagra z Benicie del Toro? Co Władimir Putin myśli o Leonardo DiCaprio? O komentarz poprosiliśmy dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską, która wie wszystko o polskim i zagranicznym show-biznesie.

  ... i kolejna eliminacja kandydatek do tytułu najlepszej modelki. Tym razem z programem pożegnały się, aż dwie dziewczyny Weronika Lewicka oraz Katarzyna Smolińska. Co zawdzięczają programowi? Czy zamierzają kontynuować karierę w modelingu? Uczestniczki programu "Top model. Zostań modelką" były gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Sprawdziła to dla nas redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska. Która z gwiazd nosi najwięcej biżuterii?

  Gościem Dzień Dobry TVN była gwiazda światowych wybiegów Kasia Struss. Przyleciała wczoraj do Polski na pokaz kreacji finalistów ogólnopolskiego konkursu Lexus Fashion Awards. Kasia, uznana przez magazyn Vogue za jedną z dwudziestu top modelek dekady, oceniać będzie prace młodych projektantów.

  26 listopada w Polsce odbędzie się koncert największej wspóczesnej gwiazdy pop kultury. Lady Gaga wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej jej drugą płytę "The Fame Monster". Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska rozmawiały o fenomenie kontrowersyjnej artystki z dziennikarzem muzycznym Piotrem Metzem.

  Lady GaGa to obecnie najbardziej znana wokalistka na świecie. Zaledwie rok od czasu od wydania „The Fame Monster” Lady Gaga stała się ikoną współczesnej muzyki. Jej nazwisko nie schodzi z ust dziennikarzy i komentatorów showbiznesu. Kim jest naprawdę? I na czym polega fenomen jej popularności? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście jako pierwsi zobaczyć występ zespołu Pectus. Specjalnie dla nas wykonali swój najnowszy utwór "Motyle".

  Już dziś, 28 listopada, widzowie wybiorą najlepszą parę taneczną 12. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. W rywalizacji o tytuł staną Paweł Staliński oraz Monika Pyrek. W studiu Dzień Dobry TVN mieliście okazję przekonać się w jakim nastroju są oboje na kilka godzin przed decydującym występem.

  Twarz Euro 2012, najpopularniejsza polska piosenkarka, matka, żona, ikona. Mówi się o niej, że jest marka osobistą nr 1 w Polsce. 19 listopada ukazała się kolejna płyta Maryli Rodowicz pod wymownym tytułem "50". Wokalistka przygotowała w nowych aranżacjach utwory "Czekolada" czy "Czerwony autobus". Dziś w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam więcej o swojej najnowszej produkcji.

  Anja Rubik - jedno z najgorętszych nazwisk świata mody, najsłynniejsza polska modelka, wymieniana wśród trzech najlepszych modelek na świecie, pojawi się w tegorocznej odsłonie kalendarza Pirelli. To już druga Polka, którą dostąpi tego zaszczytu. W 2009 roku, na łamach tej prestiżowej publikacji, mogliśmy podziwiać Małgorzatę Belę. Anja Rubik była gościem Dzień Dobry TVN.