Gwiazdy

  Gwiazdy

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Emily Blunt.

  „Artyści przeciwko dopalaczom i innym używkom” to zorganizowana przez GrupaShow akcja pod honorowym patronatem Ministerstwa Zdrowia i miasta Poznań. Paweł Stasiak i Dominika Gawęda opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN czemu postanowili przyłączyć się do tej akcji.

  Kinga Burzyńska spotkała się z Czesławem Mozilem i wokalistą zespołu Lao Che, którzy odbywają właśnie wspólną trasę koncertową.

  Wydaje mi się, że umiem śpiewać - powiedział Damian, gdy jurorzy zapytali jaki ma talent. W Dzień Dobry TVN wykonał piosenkę "Casanova".

  W Dzień Dobry TVN spotkaliśmy się z Kają Śródką i Justyną Schneider. Dowiedzieliśmy się od nich, między innymi, jak powstał pomysł na stylizację na plakat do filmu „Los numeros” i czy filmowe psy płatały na planie jakieś figle.

  Odpowiedź na to pytanie zna redaktor naczelna portalu Plejada Ewa Wojciechowska, która wybrała się na pokaz projektantki i stylistki Eweliny Rydzyńskiej.

  Za nami drugi odcinek programu "X Factor", a tym samym kolejna porcja muzycznych wrażeń! W drugim odcinku wystąpił 21-letni Jacek Czerwiński, który oczarował swoim głosem nie tylko jurorkę Maję Sablewską. Jak oceniacie jego występ z zespołem na scenie Dzień Dobry TVN?

  Marta Podulka wokalistka zespołu "7 sekund" zachwyciła jurorów programu "X Factor" i przeszła do kolejnego etapu. Na scenie Dzień Dobry TVN wraz z zespołem wykonała utwór pt. "Crazy". Jak oceniacie jej występ?

  Jak swoje 30 urodziny świętowała Edyta Herbuś? Dlaczego Mandaryna nie może wydać kolejnej płyty? Czy odległość zrujnuje miłość Dody i Nergala? Przed wami kolejna porcja najgorętszych newsów! Najważniejsze wydarzenia z życia gwiazd i celebrytów omawia w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Jazz City Choir. Grupa wykonała utwór " Elevation of Love", którego kompozytorem jest Esbjorn Svensson. Chór dostał nagrodę specjalną w konkursie festiwalu Jazz nad Odrą. Jak oceniacie ich występ?

  Czy naprawdę jest konflikt pomiędzy Jarosławem Kuźniarem a Kingą Rusin? Co na to Jarosław Kuźniar? Justin Timberlake i Jessica Biel rozstali się? Nergal odkrył talent Czesława Mozila? Jakie były początki Michała Szpaka z "X Factor"? Na ten temat rozmawiamy w Dzień Dobry TVN z Agnieszką Jastrzębską.

  Czy to prawda, że w następnej edycji "Top Model" Magdę Mielcarz zastąpi siostra Joanny Krupy, Marta? Kto był na pokazie Roberta Kupisza? O tym dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Czartoryska, arystokratka, aktorka, prywatnie narzeczona Piotra Adamczyka, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Krzyczę przez sen". Jak oceniacie jej występ?

  Super Duo to trio gitarowe, które 14 marca wydało nową płytę - "Gitarolo". Ich muzyka to połączenie wirtuozerii, technicznego opanowania kunsztu gry na gitarze i wrażliwości serca. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  IV edycję festiwalu Off Plus Camera otworzy polska premiera filmu „Niepokonani”. Anna Wendzikowska przeprowadziła dla Dzień Dobry TVN wywiad z Edem Harrisem, który gra w filmie jedną z głównych ról.

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowe spotkanie na ringu! Katarzyna Olubińska rzuciła wyzwanie Małgorzacie Sosze.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Kukulską i jej męża Michała Dąbrówkę, którzy skończyli właśnie pracę nad teledyskiem do piosenki "Wierzę w nas". Fragmenty najnowszego teledysku mogliście zobaczyć tylko u nas!

  Z okazji Lexus Fashion Night aktorka Milla Jovovich odwiedziła Polskę. Z aktorką spotkała się Anna Wendzikowska i przeprowadziła wywiad, który mogliście zobaczyć w Dzień Dobry TVN!

  W tym tygodniu nakręcono bardzo niezwykły teledysk do piosenki "Krzyżówka dnia", który już wkrótce będziecie mogli zobaczyć w telewizji. Monika ma w najbliższych planach wydanie „Grandy” na płycie winylowej i pomału zaczyna się zastanawiać nad materiałem do kolejnej płyty. A specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN wokalistka wykonała utwór "Krzyżówka dnia" na żywo!

  Singiel „Być może” miał premierę 16 lutego 2011. W Dzień Dobry TVN Kasia Wilk wykonała tytułowy utwór na żywo.

  Z Ewą Wojciechowską rozmawialiśmy m.in. o kreacjach podczas gali rozdania Oscarów oraz o złotych malinach dla aktorek "Seksu w wielkim mieście 2".

  Zespół wokalny "Voice factory" to grupa 12 osób składająca się w większości ze studentów różnych wydziałów Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Działa od września 2009 roku pod kierunkiem Jolanty Szybalskiej-Matczak. Jak oceniacie ich występ w Dzień Dobry TVN?

  Izabela Janachowska zagra w reklamie Radka Majdana? Z kim i jak Dorota Rabczewska spędziła urodziny i Walentynki? Kim będzie nowy manager Mariny? Czyją karierą zajmie się Maja Sablewska? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących polskiego show-biznesu zna dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Specjalnie dla widzów programu Dzień Dobry TVN na naszej scenie wystąpiła Maja Sikorowska z zespołem Kroke. Wykonali utwór pt. "To diko mou paploma". Piosenka pochodzi z płyty AVRA, którą artyści nagrali ubiegłym roku. Jak oceniacie ich występ?

  Jan Młynarski rozpoczyna współpracę z nową wokalistką, z którą miał okazję współpracować wcześniej w ramach festiwalu Niewinni Czarodzieje. jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Piosenka "Wiem, że jesteś tam" Ani Wyszkoni bije w Internecie rekordy popularności. Czy i Wam podoba się ten utwór? Oceńcie występ Ani na scenie Dzień Dobry TVN.

  Kinga Burzyńska, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, odwiedziła Michalczewskiego w jego rodzinnym Gdańsku, aby porozmawiać z nim o jego wielkiej miłości... do samochodów. Darek jest właścicielem dwóch ekskluzywnych Porsche, Audi i Mercedesa. Tylko u nas mogliście się dowiedzieć, skąd wzięła się jego motoryzacyjna pasja, co ma wspólnego z Robertem Kubicą oraz, jak to jest prowadzić bolid Formuły 3.

  Rei Ceballo & Calle Sol wykonali na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Tiempo de carnaval". W utworze gościnnie wystąpili kubańscy wokaliści i muzycy Reinaldo Ceballo i Renell Valdes Cepero z "Calle Sol" oraz młody obiecujący raper Drao Dee. Płyta będzie dostępna w sklepach muzycznych już od 25 marca.

  White Lies - jedna z najważniejszych formacji na brytyjskiej rockowej scenie przyjechała do Polski, by zagrać w naszym kraju dwa koncerty. W studiu Dzień Dobry TVN wykonali piosenkę "Bigger than us". Jak oceniacie ich występ?