Gwiazdy

  Gwiazdy

  Karolina Korwin-Piotrowska, redaktor naczelna portalu Plejada.pl, podsumowała w Dzień Dobry TVN mijający rok. Co ją zachwyciło, a co zażenowało w 2009 roku?

  Dziś, specjalnie dla widzów "Dzień Dobry" TVN, na żywo, Wojtek Łozowski oraz Tomasz Lach z Afromental. Jak oceniacie ich występ?

  Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk, Cezary Pazura i Edyta Zając, Andrzej Łapicki i Kamila Mścichowska to pary, które zdecydowały się na ślub w 2009 roku. Kto jeszcze ze zmienił stan cywilny w mijającym roku? O tym w Dzień dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Czy Doda zrobi karierę za granicą i czy będzie ślub z Nergalem? Kto zostanie managerem Edyty Górniak? Co dalej z filmową karierą Alicji Bachledy-Curuś? W kim zakocha się Krzysztof Ibisz? Odpowiedzi na te pytania zna dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Zobacz rozmowę Anny Wendzikowskiej z gwiazdą filmu Avatar - Samem Worthingtonem. Avatar to długo oczekiwany film Jamesa Camerona, z rozmachem porównywalnym do Titanica.

  Jedyna taka noc w roku i jedyna taka szansa, by zobaczyć na żywo legendarną orkiestrę BBC Radio Big Band, a także dwie rodzime wokalistki: Edytę Górniak i Monikę Dryl razem w sylwestrową noc w Sali Kongresowej. Zapraszamy! A już teraz w Dzień Dobry TVN namiastka tego, co będzie wieczorem, czyli występ Moniki Dryl w DDTVN. studiu.

  Joanna Racewicz odwiedziła Piotra Rubika i jego żonę Agatę Paskudzką w jej rodzinnym domu we Wrocławiu. Jak spędzili święta?

  Jak sobotni poranek spędza Rafał Bryndal? Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z nim na ośnieżonym stoku Górki Szczęśliwickiej.

  Czy można zrobić film o wielkiej miłości bez scen miłosnych? Reżyser filmu "Wszystko, co kocham" Jacek Borcuch początkowo myślał, że tak. Jednak Olga Frycz i Mateusz Kościukiewicz, młodzi aktorzy grający główne role w jego filmie, namówili go, żeby pokazać ich pierwszy raz prawdziwie, tak jak w życiu. Gościem Dzień Dobry TVN była aktorka Magdalena Wójcik.

  Już dawno nie wyszedłem z kina tak zadowolony. Mimo, iż jest to dość prosta historia przygodowa, fajnie się ją ogląda - tak mówi o filmie "Avatar" Tomasz Bagiński. To kolejny, po "Parku Jurajskim" kamień milowy w historii kinematografii. Technologia użyta w tym obrazie jest nieprawdopodobna - ocenia gość Dzień Dobry TVN. Co o najnowszej produkcji Jamesa Camerona sądzi Robert Leszczyński?

  Co Michał Kwiatkowski i Jania Lesar robili w najbardziej romantycznym mieście świata? Czy przyjaźnie zawarte w „Tańcu z gwiazdami” trwają dłużej niż jedną edycję show? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Urbasia i Katarzynę Krupę, z którą sportowiec tańczył w 10. edycji "Tańca z gwiazdami".

  W cyklu "Filmowe pary" gościliśmy dziś Jana Piechocińskiego i Danutę Kowalską bohaterów niezwykle popularnego niegdyś filmu "Och Karol".

  Dziś w cyklu Historia Jednej Piosenki przyjrzeliśmy się utworowi "Agnieszka już dawno..." czyli największemu obok "Narcyza" hitowi zespołu Łzy.

  W połowie stycznia Martyna Wojciechowska wyrusza zdobyć najwyższy szczyt Australii i Oceanii, położony w zachodniej części Nowej Gwinei – Piramidę Carstensza. Będzie to ostatni szczyt, który zamknie realizowany przez Martynę od 7 lat projekt zdobycia Korony Ziemi.

  Od 4 stycznia na antenie telewizji TVN zagości Majka - następczyni Uli Cieplak. Akcja serialu rozgrywa się w Krakowie, a punktem wyjścia jest... niespodziewana ciąża, która wywraca do góry nogami życie ambitnej studentki oraz małżeństwo zdolnego architekta i wielbicielki ekskluzywnych samochodów.

  Cezary Tomaszewski jest reżyserem i choreografem. Mieszka w Wiedniu, do którego wyjechał 9 lat temu na studia. W pewnym momencie zauważył, że bardzo wiele osób ma sprzątaczki z Polski. Pomyślał, że warto byłoby pokazać te panie z innej strony niż tylko jako sprzątaczki.

  Po ponad 20 latach Sigourney Weaver zagrała ponownie u Jamesa Camerona tym razem w jego najnowszym filmie "Avatar". Reporterka Dzień dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała ją m.in. o to, czy lubi grać w filmach science fiction.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Anna Janicka, dziennikarka magazynu o gwiazdach "Show".

  W jaki sposób Cezary Pazura odzyskał nazwisko? Jaką popularnością cieszy się petycja o rozwiązanie zespołu Feel? Komu Robert Leszczyński ma zapłacić 100 tysięcy złotych? Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt zagrają razem w filmie? Odpowiedzi na te pytania zna tylko dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  "Wielcy przegrani" 2. edycji programu "Mam Talent" - Marcin Madox Majewski, Katarzyna Sawczuk oraz Anna Gogola - nagrali wspólnie świąteczną piosenkę "Na całej połaci śnieg". Dziś, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, Madox i Kasia zaśpiewali ją w studio Dzień Dobry TVN.

  Tym razem w "Domu Otwartym" obejrzeliśmy szafę Dominiki Gawędy, która znana jest ze swoich dość oryginalnych kreacji. Na spotkaniach gdzie pojawiają się polscy celebryci nie zakłada zwykłych sukienek , a np. przebiera się za Larę Croft, czy Carycę Katarzynę… Zobacz co jeszcze kryje jej szafa.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mieliście niezwykłą okazję, by spotkać się z Tomaszem Karolakiem, który wcielił się w filmie "Ciacho" w postać Dwida.

  Jagna jest kobietą wielu pasji. Poza faktem, że mistrzowsko jeździ na snowboardzie, uwielbia jeż jazdę konną, szybkie motocykle, windsurfing, narty wodne, żagle. Marzy o tym, aby nauczyć się pływać na kite-surfingu.

  Aktor Michał Żebrowski i reżyser Eugeniusz Korin otwierają Teatr 6. Piętro w Pałacu Kultury i Nauki. Pierwsza premiera - "Zagraj to jeszcze raz Sam" z Kubą Wojewódzkim w roli głównej - w marcu. Jak artyści radzą sobie z prowadzeniem interesów? O tym rozmawialiśmy dziś w studiu "Dzień Dobry TVN".

  Bartosz Węglarczyk spotkał się z Luciem Bessonem w związku z premierą jego nowego filmu. Co ciekawego reżyser zdradził o swojej najnowszej produkcji? Tego mogliście się dowiedzieć tylko w "Dzień Dobry TVN".

  Tym razem prezentujemy utwór "Bracka" Grzegorza Turnau. Muzykę skomponował Grzegorz Turnau. Słowa piosenki napisał poeta z Warszawy - Michał Zabłocki. Kiedy przygotowywano materiał na płytę Zabłocki przeprowadził się na Bracką do swojego przyjaciela Grzegorza Turnau. W Krakowie cały cza padało.. O czym opowiada? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN".

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć co słychać u zwycięzcy ostatniej edycji programu mam talent: Marcina Wyrostka. Jak rozwija się jego kariera?