Gwiazdy

  Gwiazdy

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji sensacyjnej "Mujjahir" ("Banita"). Licząca blisko sto osób ekipa filmowa, w tym 50 filmowców z Indii, będzie pracować w Krakowie do 21 października. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN, prosto z Krakowa, Marcin Sawicki rozmawiał z odtwórcami głównych ról oraz reżyserem filmu Prasantem Chadhem.

  Katarzyna Olubińska była na planie filmu "Kumulacja". To komedia kryminalna o tym, że przeznaczenie ma bogate poczucie humoru. Aktorzy pracują właśnie nad sceną przesłuchania. Premiera filmu planowana jest na wiosnę 2011 roku.

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawiamy na temat wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską, który ukazał się w tygodniku "Na żywo". Kwaśniewską wyznała w nim, że ma psychofana. Rozmawiamy także o nowej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego i o...

  Paweł Ostrvsky to młody artysta, uczestnik 3. edycji programu "Mam Talent". W najbliższym czasie zagra wraz z Anją Orthodox kilka koncertów. W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewał utwór dzięki, któremu zasłynął. Towarzyszył mu gitarzysta Mariusz Kumala z zespołu Closterkeller.

  Andżelika Kiepura, półfinalistka 3. edycji programu "Mam Talent", która swym głosem zachwyciła jury, zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Drip, drop" azerskiej piosenkarki Safury Alizadeh.

  Świat show-biznesu naprawdę tętni życiem! Codziennie wraz z Ewą Wojciechowską i Agnieszką Jastrzębską przedstawiamy najświeższe i - przede wszystkim - sprawdzone "newsy" z życia polskich i zagranicznych gwiazd. Tym razem tematem numer jeden są polscy projektanci: Maciej Zień, Gosia Baczyńska, duet Paprocki i Brzozowski, Izabela Łapińska, Natalia Jaroszewska oraz ich ulubione gwiazdy.

  Od dziś w sklepach można kupić DVD "Maria Peszek - najmniejszy koncert świata". Tej publikacji towarzyszy szczególny dodatek "Maria Awaria w sieci". To zbiór kontrowersyjnych wypowiedzi, które pojawiły się w Internecie na temat twórczości artystki. Czy to kolejna prowokacja Marii Peszek? Czy nieprzychylne komentarze naprawdę jej nie dotknęły?

  Specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN zaśpiewała uczestniczka trzeciej edycji "Mam talent" Katarzyna Brzostek. Jak oceniacie jej występ?

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska i dziennikarka Agnieszka Jastrzębska podsumowały wydarzenia mijającego tygodnia razem ze swoim gościem redaktorem naczelnym magazynu "InStyle" Piotrem Zacharą.

  Dziś w Dzień DObry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, który specjalnie dla nas ze znanym aktorem Morganem Freemanem przeprowadziła Anna Wendzikowska

  Dziś w Dzień Dobry TVN specjalnie dla nas Aga Zaryan wykonała swój utwór "Cherry Tree Avenue"

  10 października 2010 do sklepów trafił album formacji Młynarski Plays Młynarski „Rebeka Nie Zejdzie Dziś na Kolację”. Zespół zagrał dziś dla nas piosenkę „Lubię Wrony”.

  18 października 2010 roku o 21.30 zamiast Szymon Majewski Show zostanie wyemitowana gala Vivat! NieNajpiękniejsi. W programie, który poprowadzą Ędward Ącki i aktor Piotr Gąsowski, wystąpią autentyczni celebryci nominowani w plebiscycie. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Szymona Majweskiego i tegorocznych „nienajpiękniejszych”.

  Wszystko zaczęło się w 2008 roku. Trzej panowie doszli do wniosku, iż mają ze sobą tyle wspólnego, że wystarczy na założenie zespołu. Ponieważ każdy z nich miał już spory dorobek artystyczny, musiało im się udać. I tak powstała formacja No!No!No!, która zagrała dziś w naszym studiu!

  Odeszła w wieku 26 lat, to moment kiedy życie dopiero się zaczyna, a jednak miała za sobą już tyle doświadczeń. Sportowa kariera, kochający mąż i wreszcie upragnione dziecko. Potem choroba zabrała wszystko. Agata Mróz - była podstawową siatkarką reprezentacji Polski „Złotek”, z którą zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Europy. Miesiąc po urodzeniu córki w 2008 r. zmarła. Historię Agaty zobaczymy w filmie reżyserowanym przez Annę Plutecką Mesjasz. Z kamera Dzień Dobry TVN gościliśmy na planie tej produkcji.

  Wspólnie z Agnieszką Jastrzębską przyjrzeliśmy się najnowszym doniesieniom ze świata show-biznesu. Dowiedzieliśmy się, na przykład, co Robert Gawliński myśli o Dodzie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Fiedorczuk, fenomenalną artystkę młodego pokolenia, która śpiewa, komponuje i gra. Posłuchajcie, jak śpiewa "All of the sudden"!

  Agnieszka Jastrzębska, kobieta przed którą świat show-biznesu, nie ma tajemnic była gościem Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy? Czy Piotr Adamczyk oświadczył się w Egipcie? Czy Anna Mucha rzeczywiście zagra we włoskim filmie erotycznym?

  Paweł Ejzenberg, jeden z czterdziestu finalistów 3. edycji programu "Mam Talent", wykonał na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Iris" zespołu Goo Goo Dolls.

  Anna Wendzikowska spotkała się z Helen Mirren przy okazji nowojorskiej premiery filmu RED, w którym zagrała. Zobacz wywiad dla Dzień Dobry TVN!

  Serial "Prosto w serce" opowiada o seksownej bokserce (w tej roli Anna Mucha) Monice, która z małego miasteczka przyjeżdża do Warszawy, by spełnić swoje marzenia. "Prosto w serce" to polska wersja argentyńskiego serialu z Natalią Oreiro. W serialu gra także Filip Bobek i Małgorzata Socha. Serial emitowany jest pięć dni w tygodniu o godz. 17.55. Zapraszamy!

  "Hard Working Classes" to tytuł debiutanckiej płyty zespołu "Sorry Boys". Siła ich muzyki to hipnotyzujące gitary, bogate brzmienie, a także ciekawy głos Izy Komoszyńskiej.

  Żora Korolyov został ojcem i - jak donosi Agnieszka Jastrzębska - ożenił się. Doda realizuje teledysk i ubiera się u tej samej projektantki, co Edyta Górniak. Natomiast Colin Farrell zapewnia, że następne święta spędzi razem z synami. W jakiej kreacji wystąpiła JoannA krupa na Sylwestra?

  „Weekend” to nie tylko debiut reżyserski aktora Cezarego Pazury, ale także tytuł najnowszego utworu zespołu Feel , który został napisany specjalnie do tego filmu. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście posłuchać i ocenić, czy także ten numer stanie się prawdziwym hitem!

  Marika wykonała w Dzień Dobry TVN utwór pod tytułem "Uplifter" z najnowszego albumu "Put your shoes On/ Put your shoes Off". Jak oceniacie jej występ?

  Co łączy Pawła Stalińskiego z Michałem Bajorem? Kiedy Nergal wyjdzie ze szpitala? Codziennie, od poniedziałku do piątku, serwujemy Wam dużą porcję gorących newsów ze świata polskiego i zagranicznego show biznesu. Najważniejsze wydarzenia z życia gwiazd i celebrytów, dziś w Dzień Dobry TVN przedstawiła dziennikarka – Agnieszka Jastrzębska.

  W marcu zespół leci do Ameryki, by wystąpić podczas dwóch dużych imprez muzycznych. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Fashion Freak" z płyty "EL. P.", którą można też było wygrać w naszym konkursie.