Gwiazdy

  Gwiazdy

  Mieliśmy wyjątkową okazję towarzyszyć Edycie Górniak w studiu nagraniowym! Tylko w Dzień Dobry TVN Piosenkarka opowiedziała o planach na najbliższy rok. Zdradziła jakie wyzwania zamierza podjąć i kiedy możemy się spodziewać nowej płyty.

  Moje życie jest jak sen, bardzo ciężko pracowałam, by być właśnie w tym miejscu mojego życia - mówi w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską aktorka Milla Jovovich, która przyleciała do Polski na Lexus Fashion Night.

  William Malcolm mieszka w Polsce od 1994 roku. Jego mama pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a tata ze Szkocji. W latach 80. przyjechali do Polski i pokochali nasz kraj. Uczestnik programu "X Factor" wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z zespołem "Timny and the Drugs" w utworze "The March od The Robots".

  W świecie show- biznesu każdego dnia wiele się dzieje. Kinga Preis zrzuciła 15 kilogramów, Magda Frąckowiak ma nowego chłopaka, a Kuba Wojewódzki będzie promować Polskę w Unii Europejskiej - donosi Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka Dzień Dobry TVN.

  Edyta Górniak w rozmowie z Ewą Wojciechowską mówi o swoich planach zawodowych i życiowych, a także o nowej stronie internetowej, która 21 marca miała swoją premierę. Piosenkarka zdradza także, czy zamierza zrobić prawo jazdy.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała Borysa Szyca i jego partnerkę o to, jak to jest z tymi oświadczynami i ślubem, o którym rozpisuje się kolorowa prasa. Czy będzie i kiedy? Oprócz tego zdradza, co działo się na premierze filmu "Los Numeros". Rozmawialiśmy z nią także na temat Michała Piróga, który obok Kingi Rusi został twarzą kampanii WWF "Godzina dla ziemi".

  W trzecim odcinku "X Factor" wystąpiła 21-letnia Ada Szulc, która ujęła jurorów i publiczność wykonaniem utworu "The show must go on" zespołu Queen. Jak oceniacie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Paulina Lenda, uczestniczka pierwszej edycji programu "Mam talent", która wykonała cover utworu Elvisa Presleya. Piosenka "Fever" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Los numeros".

  Na ekrany kin wszedł film "Władcy umysłów", w którym w jednej z głównych ról wystąpił John Slattery. Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Zapraszamy Was do obejrzenia dłuższej wersji wywiadu!

  W kolejnym odcinku "ShowBizzu" Agnieszka Jastrzębska o zatrzymaniu przez policję znanych aktorów oraz o śmierci jednej z największych gwiazd światowego kina Elizabeth Taylor.

  Dziś na ekrany kin wchodzi najnowsza komedia produkcji TVN w reżyserii Ryszarda Zatorskiego pt. „ Los numeros”! Główny bohater, seksowny policjant wygrywa na loterii 17 milionów złotych i… z każdym dniem coraz bardziej utwierdza się przekonaniu, że pieniądze jednak szczęścia nie dają, a z pewnością mogą przysporzyć nie lada kłopotów…

  Z Mają Sablewską spotkaliśmy się tuż przed jej wylotem do Stanów Zjednoczonych. Dlaczego ucieka? Czy X Factor był rewolucją w jej życiu? Dlaczego rozstała się z Dodą i czy podoba się jej nowa płyta Doroty Rabczewskiej? Czy ma przyjaciół i dlaczego płakała na castingu do programu X Factor? Komu kibicuje? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dziennikarki Agnieszka Jastrzębska i Ewa Wojciechowska podsumowały najciekawsze informacje ze świata show-biznesu ostatnich kilku miesięcy. Przypomniały widzom informacje, które jako pierwsze ujrzały światło dzienne na antenie Dzień Dobry TVN. Co wydarzyło się w minionym sezonie i, czym zaskoczył nas świat znanych i lubianych?

  Zapraszamy na drugą część wywiadu Agnieszki Jastrzębskiej z Mają Sablewską, tuż przed jej wylotem do Stanów Zjednoczonych. Tylko W Dzień Dobry TVN jurorka X-Factor i managerka Toli Szlagowskiej opowiedziała o swoim wypadku i jego skutkach, o swoim wyglądzie, rodzicach i dzieciach, które uwielbia.

  W Dzień Dobry TVN niepowtarzalna okazja, aby przyjrzeć się, jak rodzina Michalczewskich spędza wspólnie czas i dowiedzieć się, co młodzi Michalczewscy robią na co dzień. Prosto z Sopotu, nasz reporter Marcin Sawicki rozmawiał z synami Tigera Nicolasem i Michałem oraz żoną Barbarą.

  Reporterka DDTVN Anna Wendzikowska spotkała się z Helen Miren na planie filmu Arthur. Ta niezwykła aktorka opowiedziała o uniwersalnym pięknie, nagrodach filmowych i kobiecości. Co w sobie lubi i co dodaje jej pewności siebie?

  Na scenie muzycznej obecna od ponad 40 lat i wciąż utrzymuje się na topie, nieustannie koncertuje, ciągle jest pod ostrzałem mediów. Naszej reporterce Kindze Burzyńskiej opowiedziała, jak udaje jej się utrzymać fantastyczną kondycję, kim zostałaby gdyby nie była piosenkarką oraz co sądzi o tym, że została ikoną homoseksualistów.

  Nasza reporterka Katrzyna Olubińska rozmawiała z Wyclefem Jeanem podczas krakowskich "Wianków". Muzyk opowiedział o swojej fundacji, nowym albumie i pomocy dla Haiti. Tylko dla nas zagrał i zaśpiewał znany szlagier …Boba Marleya.

  W Dzień Dobry TVN Filip Bobek zrobił romantyczne zdjęcia naszej reporterce Katarzynie Olubińskiej. Razem z nami mogliście obejrzeć świat przez obiektyw Filipa Bobka. A także dowiedzieć się kogo w dziedzinie fotografii uważa za swojego mistrza.

  Beata Kozidrak na scenie muzycznej jest obecna od ponad 30 lat i ciągle utrzymuje się na topie! Niedługo premierę będzie miał jej nowy album. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała, jaki będzie nowy krążek, skąd bierze pozytywną energię i jakie pytania zaskoczyły ją podczas czatu w kawiarence DDTVN?

  W Dzień Dobry TVN Sonia Bohosiewicz opowiedziała o swoim nowym, muzycznym projekcie. Michał Szulim zdradził, dlaczego zaprosił Sonię do współpracy. Dowiedzieliśmy się także, jak zareagowała żona Marka Grechuty, Danuta na płytę zespołu Plateau z piosenkami jej męża. Na scenie DDTVN Sonia Bohosiewicz wraz z zespołem Plateau wykonała utwór "Wiosna, ach to Ty".

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik i jej managera Davea Fowlera. To on jest odpowiedzialny za rozwój brytyjskiej kariery Tatiany. Opowiedzieli nam jak rozpoczęła się ich współpraca i jakie mają dalsze plany. "Been a Fool" to drugi singel z nowej solowej płyty Tatiany Okupnik. W DDTVN Tatiana wykonała ten utwór po raz pierwszy!

  Redaktor naczelna portalu plejada.pl Ewa Wojciechowska zapytała Darię Widawska, Aleksandrę Szwed, Justynę Steczkowska i Grażynę Wolszczak, kto jest dla nich ikoną mody. Zdradziła też szczegóły ślubu książęcej pary Alberta II i Charlene Wittstock, który odbył się w Monako. Ponadto Katarzyna Figura opowiedziała Ewie Wojciechowskiej o swoich planach na jesień.

  Na scenie DD Wakacje Candy Girl wykonała najnowszy singiel „Jesteś jak sen”. Jest to propozycja na tegoroczne wakacje. Utwór ten zapowiada jej drugi album „Między jawą a snem”, którego premiera planowana jest we wrześniu tego roku. Jak Wam się podoba ten utwór?

  Nasza sportowa duma narodowa, koszykarz NBA Marcin Gortat kilka dni temu przyleciał do Polski i to absolutnie nie w celach wakacyjnych. Poprowadził pierwszy w tym roku camp dla dzieci i młodzieży dzielących jego pasję i miłość do sportu. Czy jest cierpliwym nauczycielem? Dlaczego lubi pracować z dziećmi? Jak długo zostanie w Polsce? Jakie miał problemy związane z pobytem w USA?

  Joanna Krupa swój giełdowy debiut ma już za sobą. Stała się akcjonariuszem oraz współtwórczynią nowej kolekcji bielizny. Kamera Dzień Dobry Wakacje towarzyszyła jej na planie sesji zdjęciowej. Znana modelka zdradza także, czym kieruje się w biznesie?

  Ewa Farna została twarzą perfum Rock Angel marki Oriflame. O swoich sekretach, planach zawodowych oraz osobistych opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje. Czy to prawda, że wokalistka nie ma dostępu do własnego konta bankowego i dostaje tylko kieszonkowe?

  Adam Bień wygrał jeden z pierwszych odcinków "Drogi do gwiazd", występował także w musicalu "Kwiaty we włosach". Teraz chce podbić serca Polaków i polskie listy przebojów. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonał utwór "Ciebie nie pokocham". Czy udało mu się podbić wasze serca?

  Warszawska Szesnastka to najdłużej istniejąca drużyna harcerska w Polsce. W setną rocznicę jej działalności, Szymon Majewski, który należał do tej drużyny, opowiedział o swojej przygodzie z harcerstwem. Czy w dobie komputerów taki sposób spędzania wolnego czasu jest atrakcyjny dla młodych ludzi? Na ten temat rozmawialiśmy z Dyzmą Zawadzkim i Kajetanem Kapuścińskim, drużynowymi z 16. WDH.