Małgorzata Rozenek ma do oddania milion złotych! Wystarczy zrobić jedną rzecz

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dla fanów nie lada gratkę. Gwiazda co rusz tłumaczy się z zabiegów medycyny estetycznej, często dementując plotki na ten temat. Nie inaczej jest z jej wiekiem - internauci nie wierzą w to, ile naprawdę ma lat. W związku z krążącymi spekulacjami, Rozenek przygotowała dla nich konkurs.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbarwniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Co rusz do jej nazwiska dopisywane są kolejne skandaliki i aferki. Tym razem poszło o wybielanie zębów i wątpliwości o to, czy na pewno należą do gwiazdy...

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła licówki?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak wybiela sobie zęby. Sponsorowana fotka pociągnęła za sobą konsekwencje w postaci oburzenia internautów.

W komentarzach pod postem wrzało. Fani w zagorzałej dyskusji dopytywali: "Po co wybiela sobie zęby, skoro ma licówki?".

Gwiazda postanowiła szubko uciąć dyskusje i zmierzyć się z zarzutami internautów.

Załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne. Zwycięzca wskazuje fundację. Proste zasady: jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu), to ja przekaże 100 tys. zł. na cele charytatywne. Ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie, wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizację pożytku publicznego To co?! Jacyś chętni?

- czytamy we wpisie Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Ile ma lat?

Przypomnijmy, że gwiazda od lat walczy także ze spekulacjami na temat swojego wieku. I choć w swoje 40. urodziny, które obchodziła dwa lata temu, zaspokoiła ciekawość fanów, to niedowiarków nie brakuje.

I dla nich Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała coś specjalnego.

Przypominam, że jeszcze ciągle na stole jest milion złotych, za udowodnienie, że mam więcej lat, niż sama podaje. Kochani, prawdziwe złote rozdanie

- skwitowała zamieszanie gwiazda.

Podjęlibyście się udziału w konkursie?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan o końcu ciąży: „Zawsze tyłam i puchłam sporo. Już mi się marzy, że pójdę na siłownię i poćwiczę”

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przebiera w słowach: "Nie mam cierpliwości na konwenanse". O co chodzi?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia. Padły mocne słowa

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości