Gwiazdy

Blanka Lipińska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. "W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie"

"Blanka Lipińska o swoim nowym mieszkaniu"

Gwiazdy

Blanka Lipińska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. "W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie"

"Blanka Lipińska o swoim nowym mieszkaniu"

Blanka Lipińska zakończyła właśnie remont swojego nowego lokum. Autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" oprowadziła Sandrę Hajduk po swoim ekskluzywnym apartamencie. Pisarka zdradziła też, kto był odpowiedzialny za urządzanie wnętrz i wybór kosztowych dodatków.

Nowie mieszkanie już gotowe 

Blanka Lipińska od kilku tygodni ochoczo relacjonowała w sieci, jak przebiega remont jej nowego gniazdka, w którym znajdują się trzy duże pokoje, dwie łazienki, duża garderoba i kuchnia. Pisarka regularnie informowała fanów o postępach i zdradzała szczegóły wyposażenia wnętrz. Gdy prace dobiegły końca, w nowym mieszkaniu odwiedziła ją Sandra Hajduk. 

Mieszkanie powstawało dwa miesiące i skończyliśmy przedwczoraj. Potu jest tu wylanego dużo, aczkolwiek nie mojego, tylko ekipy i projektantki, której sen z powiek spędzały co chwile różne niedoróbki w tym domu. Łzy tylko raz popłynęły przy cyklinowaniu podłogi. To mi opóźniło przeprowadzkę i nie miałam gdzie mieszkać

 – opowiadała Blanka Lipińska.

Luksusowe mieszkanie Blanki Lipińskiej

Jak się okazało, Blanka w trosce o najmniejszy detal skorzystała z usług profesjonalistów. Nowe mieszkanie zaprojektowała dla pisarki jej znajoma, Aleksandra Ziarek. Panie poznały się w Puławach, gdy miały zaledwie po 16 lat. 

Projektantka wnętrz zadbała o każdy szczegół. Motywem przewodnim domu jest czaszka, która znajduje się w centralnym miejscu w salonie

Uwagę zwracają także słynne już pióra, o które fani wielokrotnie dopytywali się w sieci. Blanka zdradziła, że choć nie należały do najtańszych, postanowiła zainwestować w ozdobę, która zostanie z nią na lata.

W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie, że są właściwie zrobione ze starszych rzeczy, ale wyglądają drogo 

– mówiła pisarka. 

Dla królowej erotycznych powieści naturalnie najważniejszym pomieszczeniem jest sypialnia. W pokoju więc zadbała o półmrok i sensualność. Oprócz dużego łóżka znajduje się tam także szafa z lustrem oraz ozdobna ściana.

Nie chciałyśmy tutaj zdjęć, wiec musiałyśmy wymyślić coś innego. W ramkach są skrawki tkanin, tapeta, podkładka filcowa

- tłumaczyła  Aleksandra Ziarek, projektantka.

Nowe mieszkanie, nowe życie Blanki Lipińskiej 

Zadziwiającym faktem, który Blanka przekazała naszej reporterce, jest to, że mieszkanie, w które postanowiła zainwestować, jest wynajmowane. To według niej najlepsza opcja.

Dla mnie kupno mieszkania będzie bardzo trudne, bo wszystko musi być doskonałe, a coś takiego po prostu nie istnieje. Czy nie jest świetnym rozwiązaniem co parę lat zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynać nowe życie?

 – stwierdziła autorka "365 dni".

Wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas będzie musiała zrobić w mieszkaniu małe przemeblowanie. Gdy w zeszłym tygodniu gościliśmy u niej z kamerami, w jej związku iskrzyło. Szczęśliwa gwiazda, oprowadzając naszą reporterkę po luksusowym apartamencie, pokazywała, jak wygląda prywatny kącik Barona. Muzyk w domu Blanki Lipińskiej miał przygotowane studio. Niestety kilka dni temu media obiegła informacja, że para się rozstała. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Czyn społeczny 2.0. Remont pałacu, który jednoczy ludzi

Wróżyli mu karierę piłkarską, jednak marzenia zniszczył alkohol. Co robi dziś Dawid Janczyk? 

Katy Perry wróciła do pracy. Fani: "Niedawno urodziłaś, a już tak wyglądasz? Niewiarygodnie"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
74
34
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
09.10.2020
Patii
Poza tym jaki sens jest wydawać ogrom pracy i pieniędzy na urządzanie mieszkanie nie naszego i pomieszkać tylko klika lat i ro zostawić a to kupa kasy tam poszła właściciel mieszkania będzie miał to za free .
08.10.2020
Monika
Pięknie ,tylko to mieszkanie nie jest Jej wlasnością.Ja mam trochę inne ppdejscie do zycia,wolę miec mieszkanie na wlasność ,bo to daje mi bezpieczeństwo .Nie mam takich luksusow w środku ,ale nie mam też brzydko .Najwazniejszd ze mi soę podoba i czuję się w nim dobrze . Kazdy robi jak uwaza .