mieszkanie

    mieszkanie

    Wałek do malowania ścian to proste narzędzie, dzięki któremu każdy może samodzielnie wykończyć wnętrze. Jednak nie można postawić tu na przypadkowy wybór. Jaki wałek do malowania ścian będzie najlepszy? Wszystko zależy od rodzaju i wielkości powierzchni oraz typu farby.

    Zakup domu czy mieszkania to poważne przedsięwzięcie. Część osób, które decydują się na taką inwestycję, korzystają z pomocy pośredników nieruchomości. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Czym cechuje się dobry pośrednik? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadali Dagmara Tajerle, laureatka konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020 oraz Jakub Kląskała, ekspert Otodom.

    Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, którego właścicielka pożegnała styl francuski na rzecz światła i nowoczesnych form. Jej zamiłowanie do zmian sprawiło, że wnętrze odzyskało świeżość, a mieszkańcy swoją ostoję spokoju.

    Kafelkowanie to na ogół czynność wykonywana przez profesjonalistów. Trzeba bowiem wiedzieć, jakich materiałów użyć i jak kłaść płytki, by efekt był estetyczny i trwały. Kafelkowanie łazienki i schodów, czyli miejsc często użytkowanych, wymaga precyzji oraz dokładności.